PDA

View Full Version : За теб А.П.



delly
03-29-2011, 22:15
За пореден път сядам и почвам да пиша.. но има ли смисъл? Има ли смисъл , щом никой няма да ме разбере?! Душата ми е болна , сърцето ми разбито ,а живота ми е пуст без любов .. Вървя само напред, дори незнам къде отивам.. вървя напред,а пак на същото място оставам си. Пак на същия кръстопът .. теб те обвинявах , че не си сериозен с мен, а аз съм тази дето те отблъсна!
Ти ще си заминеш надалече, няма да те видя никога повече.. Когато ти наговорих онези неща изглежда не мислех за тази подробност! А можеби ти беше моята надежда, моята светлина в тунела.. Къде си сега? Къде си ,забога.. ела и чуй колко съжалявам.. Но недей , не обвинявай само мен -виновен си колкото и аз! Можеби пропиляхме единствените си шансове, можеби никога няма да срещна човек като теб.. Но защо изобщо още те помня?! Трябва да те забравя, да те изтрия от ума си.. както ти казваш "няма смисъл" , опитвахме се вече достатъчно.. Когато аз бях истинска ,ти ме лъга, а когато ти беше откровен - аз така и не те разбрах .. Не виждам смисъл и да ти звъня.. аз ще ти говоря ти ще мълчиш ,а после ролите ще си разменим и пак ще се върнем на същото място..
Единствената истина , която мога да ти кажа - влюбих се във теб и всичко твое! Но ти си заминаваш скъпи и немога да те спра.. можеби там някъде ,някоя друга те очаква. Може и за мен да има друг.. но този твой поглед никога не ще забравя!