PDA

View Full Version : Закъснява ми с 6 дни, какво да правя???



dreamer98
03-30-2011, 06:16
Закъснява ми с 6 дни и не знам какво да правя, майка ми каза, че обикновено през пролетта става така!!! Но ще станат вече три години откакто ми дойде за пръв път, и навсякъде чета, че вече трябва да се нормализира!!! Иначе съм на 12 и казват, че е нормално все още да е непостоянен!!! Така, че се чудя кое от двете е вярно и как може да напрвя така, че да ми дойде сега, а не по средата на ваканцията!!!?

titinkaa
03-30-2011, 08:45
Изчакай още няколко дни и ако не ти дойде иди до личния лекар и й кажи какво ти е,тя ще прецени какво да правиш оттам нататък.

britzy
03-30-2011, 09:05
Дошло ти е на 9? :shock: :shock:

ПТ-изчакай още 2,3 дена ,защото е от смяна на сезон ,всичко може да е и,пък и от стрес ,че няма да ти дойде също е възможно .Може да изядеш една чаена лъжица канела и ванилия,но това е гигамега отвратително 8-)

BlackEyedPeas
03-30-2011, 13:38
Дошло ти е на 9? :shock: :shock:

ПТ-изчакай още 2,3 дена ,защото е от смяна на сезон ,всичко може да е и,пък и от стрес ,че няма да ти дойде също е възможно .Може да изядеш една чаена лъжица канела и ванилия,но това е гигамега отвратително 8-)

Ами то и на мен ми дойде на толкова.
Както и да е. Не мисля, че трябва да се притесняваш чак толкова. Т'ва е заради смяната на сезона, на мен пък вместо да ми се забавя, последните няколко пъти ( 3 пъти ми ) идва с 1 седмица по-рано.

SmilezZz
03-30-2011, 13:49
Нормално е да ти закъснява.. Най-често причината е смяната на климата или стрес/напрежение.. Не се притеснявай.. На някои момичета даже им прескача месец .. Така,че дишай спокойно.. Напълно нормално си е..