PDA

View Full Version : ''Косопад ''- вечно съм във филма..



mmmissing
03-30-2011, 07:52
Явно винаги в този живот ще съм в центъра на най-гадните любовни триъгълници..в случая и по-лошо дори- шестоъгълник .. ](*,) Луда съм по едно момче, с което съвсем наскоро се запознахме .. Много, много е сладък .. =P~ Проблема (както обикновено) е, че той харесва най-добрата ми приятелка, на която адски много държа.. Не знам дали тя има някакви чувства към него, знам само, че е влюбена в друг, но най-малкото ще има известни симпатии, защото както казах е адски готин.. Ситуацията е украсена допълнително от това, че двама негови добри приятели пък харесват мен .. :-x А да не говорим, че и другата ми много добра приятелка преди е била влюбена в него .. :? С няколко думи.. пълен филм .. турски при това .. :lol: Та въпроса ми е дали е по-добре да кажа за това, което чувствам или да си трая .. :-o
P.S.: Най-много се страхувам да не разваля прекрасните си отношения с двете ми най- най- любими приятелки .. :shock:

Josefinne
03-30-2011, 08:14
Според мен говори си с твоите приятелки, поискай им съвет, защото те познават най-добре теб, а поне малко и онзи човек и ще ти дадат по-смислен съвет от нас - напълно непознатите. Щом държиш най-много на тях, първо ще говориш с тях и ще видиш как те се чувстват по въпроса " ти + той".

TheBobqk
03-30-2011, 09:09
Според мен говори си с твоите приятелки, поискай им съвет, защото те познават най-добре теб, а поне малко и онзи човек и ще ти дадат по-смислен съвет от нас - напълно непознатите. Щом държиш най-много на тях, първо ще говориш с тях и ще видиш как те се чувстват по въпроса " ти + той".
Напълно съгласна :))