PDA

View Full Version : Малка промяна,какво мислите ?



summerz
03-30-2011, 09:55
Здравейте в този слънчев ваканционен ден :D .Аз съм на 15 години и преди около 2 години се бях направил рус.В смисъл не много русо ми нещо като на кичури и аз не знам как се води,защото никога не го бях правил.Та,направих го просто,защото исках да видя какво ще се получи,да експериментирам,естествен не се и надявах да стане нещо,защото русо на момче не отива на всеки и понякога може да се получи доста "циганска" работа.Е направих го и понеже трябваше да ми слагат лещи аз нали реших да се направя на голямата филмова звезда :lol: и сложих сини лещи.Малко ме беше страх как ще изглеждам,защото съм виждал такива на 17-18 и или изглеждаше циганско или понякога гейско , на много малко съм виждал да седи добре.Хайде,каквото стана-стана..Странното беше ,че се харесах доста.В училище забелязах,че момичета дето до сега не съм ги и виждал,почнаха нещо да ми се усмихват и да ме заглеждат.Мен ми беше добре естествено :D .Та тези от моята компания и от моя клас и други приятели от училище почнаха с "така прическата ти е адСката" нали знаете,почнаха с тези изрази :D .Сега изглеждам фуклио , но аз просто ви споделям как се чувствах,какво беше вътре в мен :D .Та после като мина лятото реших да върна старата си визия пак за разнообразие и минаха 2 години. И сега се чудя какво ли ще е,ако пак опитам нещо подобно?Вие какво мислите?

Fiction7577
03-30-2011, 10:02
От това което разбирам по разказа ти, ти нямаш самочувствието което онази ти прическа ти допринася.

Това също има важна роля в това да те харесат - ниското самочувствие и неувереността си личат, и не привличат много-много.

Пък и може просто така повече да ти ходи, що не??

Както и да е, лично ако бях на твое място щях да си върна тази прическа с която са ме харесвали и съм се чувствала по-добре.

summerz
03-30-2011, 10:07
Ама мене и сега си ме харесват и не мисля ,че имам ниско самочуствие ,просто подчертавам ,че ме харесваха,за да покажа ,че косата ми е отивала явно.Та за това се чудя дали пак да не се направя така,НО исках вашето мнение за да ми кажете дали харесвате такъв вид или просто не ви прави чак такова впечатление.

danibebi
03-30-2011, 12:28
Ако искаш, направи го. Ако смяташ, че ще ти хареса. Човек трябва да опита и нещо ново. :P

Fiction7577
03-30-2011, 14:47
Ама мене и сега си ме харесват и не мисля ,че имам ниско самочуствие ,просто подчертавам ,че ме харесваха,за да покажа ,че косата ми е отивала явно.Та за това се чудя дали пак да не се направя така,НО исках вашето мнение за да ми кажете дали харесвате такъв вид или просто не ви прави чак такова впечатление.

Прави впечатление ако променя визията на човек. На теб явно ти я променя и то към по-добро.

Не виждам нищо лошо отново да се направиш така, стига и ти да се харесваш. :)