PDA

View Full Version : !!! помогнете ми !!!



HolySpirit
03-30-2011, 12:18
така от няколко дена се чудя дали да си обръсна ташаците така тези от моя клас (аз съм на 13 но сам доста космат) казват че неги бръснат но докато си говорих с едно момиче от моя клас приятелски тя каза че някои момичета може да ги е гнус
така имам няколко въпроса

1 дали да се обръсна (до жените как предпочитате повече)
2 колко бързо ще порастнат и дали ще напражя грешка ако ги бръсна редовно (защото съм чел че като се избръснеш растът по бързо)
3 как да се избръсна (защото четох за някви контри и че ако него напраиш като хората много ще сарби и нее мн комфортно)
4 и сега същото за краката и ръцете


моля ви не изкам подиграфки изкам добри одговори ако може сори ако съм объркал раздела

Pamaa
03-30-2011, 13:09
Първо се научи да пишеш и като искаш ги бръсни, като не искаш, недей :lol: :lol: ! А ръцете и краката си ги епилирай с ленти, кола маска или евентуално епилатор 8) :lol: .

nomatterwho
03-30-2011, 13:13
Темата ми звучи като ебавка. Не знам за вас.
Може би ми звучи така по начина на изразяване, правописа..
И все пак - обръсни си ги.. Но не съм момче и не мога да ти кажа как да не те сърби и прочие.

britzy
03-30-2011, 13:16
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Махни ги-гнусно е

nessparty
03-30-2011, 15:31
Момиче съм, винаги ме сърби .. :? :( :( и е доста неприятно, за вас момчетата не знам ;д

pitfall
03-30-2011, 15:36
99% съм сигурна, че темата е е***ка ... :?

ArrowsOfDeath
03-30-2011, 16:22
Ако е наистина на 13, тепърва навлиза в тези неща.
Бръсни ги както си искаш - при тях няма значение посоката. 1-2 пъти в седмицата е напълно достатъчно.
А пък краката и ръцете не си ги барай (особено ръцете). Не мисля, че има момиче (нормално), което да одобри обръснати мъжки ръце.