PDA

View Full Version : Бившата му приятелка



Piiseto0o
03-30-2011, 13:46
здравейте ....реших да ви пиша за едно малко съветче,че напоследък ме притеснява именно факта "бившата му " която все още май неможе да забрави....от скоро сме заедно вече 2 месеца,не е връзка сигурна съм и го разбрах онзи ден,когато отидохме утях и той пийна и заспа докато аз не ми се спеше и седнах на комютъра и какво да видя за моя голяма изненада той беше й пратил сигурно 30 съобщения в Facebook,незнаех как да постъпя незнаех какво да правя,почувствах се предадена даже вече ме отвращава от онази вечер....вярно и двамата много прибързахме понеже и аз наскоро се разделих с бившия ми,след 3 години..но това е друга тема ....най-тъпото,че сякаш и двамата искаме да се разделим а сякаш нещо не ни позволява.Виждам,че той още и пиши а тя не го отразява и незнам как да постъпя...а забравих да спомена аз още обичам моя бивш а като видях многото съобщения от негова страна ме наведе на мисълта,че и той още си я обича ....казах му да се разделим и да се върнем при тях а той сякаш полудя,и все ми казва ти реши какво ще правиш...?? а аз немога сякаш да го оставя,а понякога така искам,определено има нещо от моя и негова страна ...има го привличането но немога да кажа,че съм влюбена.Пък и мисля,че няма да издържа да ме прави на глупачка пред бившата му ....не аз не ревнувам...просто неискам бившата му да ми се смее в очите :x вие как бихте постъпили на мое място ....незнам напоследък много ги обмислям тези неща пък нямам желание да мисля за излишни глупости имам по важни неща на главата тази година матури,балове....но сякаш нещо ми подсказва,че се опитва да ме лъже ....казва ми всеки ден,че откакто е с мен не е спал с нея не са се виждали,макар,че се чували през ден ...и има наглостта да ми каже ама какво лошо има в това ....ами то принципно може и да няма ама май се опитва да тъче на два стана,пък то така нестава според мен :D ааа и съобщенията от негова страна към нея "бившата му" бяха доста нестандартни разбирам да има причина да и пише нещо да е станало а то какво ... съобщенията бяха от сорта на обади ми се,моляте ...и т.н...чак и се моли глупака ... незнам сега пак като се сетя супер много се дразня ..... :?

HideBoy
03-30-2011, 13:54
Според мен и ти и той незнаете какво искате.
Казваш не мисля че съм чак толкова влюбена а се дразниш от писмата които и праща.
Искаш но не искаш да се разделиш със него?!
Съветът ми е разделете се за малко виж какво ще направи ко те потърси значи държи на теб, ако се върне при нея и не ти драсне 1 ред след раздялата значи си си изгубила времето.

VaMpiRKaTaaa
03-30-2011, 14:08
Не си губи повече времето с него и го режи.

Sa4kiSabiram
03-30-2011, 14:11
Не си губи повече времето с него и го режи.

Josefinne
03-30-2011, 14:32
Аз на твое място щях първо да си изясня какво искам аз самата - сегашния или бившия си и после да помисля и за него - какво иска той. Няма значение, че си пишат, щом е с теб, по-вероятно е да иска да бъде с теб, а не с нея. Може тя да му се натиска, а той да й обяснява в 30 съобщения, че обича теб.

balu4ka
03-30-2011, 14:32
Може би държи и още обича бившата си..
Всъщност защо сте заедно?Ти искаш бившия си ,той бившата си...
Искате да ги замените,защото и двамата не можете да ги имете...
Това е игра,според мен не държите толкова един на друг ..колкото ви е страх да останете сами.

balu4ka
03-30-2011, 14:39
Няма значение, че си пишат, щом е с теб, по-вероятно е да иска да бъде с теб, а не с нея. Може тя да му се натиска, а той да й обяснява в 30 съобщения, че обича теб.

Това пък винаги ме е дразнело..Но може би не може да е с бившата си ,но все пак я иска ?Има нужда да знае как е ,има нужда да я чува...Защо точно тя да му се натиска..?Нима и той не може -.-"

Josefinne
03-30-2011, 14:43
Няма значение, че си пишат, щом е с теб, по-вероятно е да иска да бъде с теб, а не с нея. Може тя да му се натиска, а той да й обяснява в 30 съобщения, че обича теб.

Това пък винаги ме е дразнело..Но може би не може да е с бившата си ,но все пак я иска ?Има нужда да знае как е ,има нужда да я чува...Защо точно тя да му се натиска..?Нима и той не може -.-"

Казах " може би". Искам да кажа, че не бива да се вкарва във филми преди да е изяснила първо собствените си намерения и чувства и второто цялата ситуация. Не че не е възможно той да се натиска на бившата си, но не мисля, че това ще й помогне да се чувства по-добре.

Piiseto0o
03-30-2011, 14:51
Няма значение, че си пишат, щом е с теб, по-вероятно е да иска да бъде с теб, а не с нея. Може тя да му се натиска, а той да й обяснява в 30 съобщения, че обича теб.

Това пък винаги ме е дразнело..Но може би не може да е с бившата си ,но все пак я иска ?Има нужда да знае как е ,има нужда да я чува...Защо точно тя да му се натиска..?Нима и той не може -.-"

Казах " може би". Искам да кажа, че не бива да се вкарва във филми преди да е изяснила първо собствените си намерения и чувства и второто цялата ситуация. Не че не е възможно той да се натиска на бившата си, но не мисля, че това ще й помогне да се чувства по-добре.

О определено в моята ситуация той и се натиска,поне така го разбирам от съобщенията,изчетох ги всички, в последното пишеше защо си ме изтрила от скайп,боже глупака има желание не само да се чува с нея,но и да си пише сигурно и дa си правят стриптийз по камерата :D незнам какво да ви кажа ....объркана съм аз самата ... :? все пак ви благодаря,че ми дадохте съвет ... ;)

Josefinne
03-30-2011, 14:55
8)
Добре, ако си 100% сигурна, че той й се натиска, тогава го за'еби този, докато той не разбере, че от 2 стола най-лесно се пада по гъз.
Въпреки че аз лично бих се обидила малко, ако някой ме изтрие от скайпа си и бих го попитала просто защо и без да ми се иска да се събираме пак. Но ако има и други неща, които те навеждат на мнението, че той просто прекарва времето си с теб, докато всъщност иска да е с нея... Тогава - горното :razz:

valll
03-30-2011, 14:56
връзка не се крепи само с привличане.

balu4ka
03-30-2011, 15:11
Няма значение, че си пишат, щом е с теб, по-вероятно е да иска да бъде с теб, а не с нея. Може тя да му се натиска, а той да й обяснява в 30 съобщения, че обича теб.

Това пък винаги ме е дразнело..Но може би не може да е с бившата си ,но все пак я иска ?Има нужда да знае как е ,има нужда да я чува...Защо точно тя да му се натиска..?Нима и той не може -.-"

Казах " може би". Искам да кажа, че не бива да се вкарва във филми преди да е изяснила първо собствените си намерения и чувства и второто цялата ситуация. Не че не е възможно той да се натиска на бившата си, но не мисля, че това ще й помогне да се чувства по-добре.

О определено в моята ситуация той и се натиска,поне така го разбирам от съобщенията,изчетох ги всички, в последното пишеше защо си ме изтрила от скайп,боже глупака има желание не само да се чува с нея,но и да си пише сигурно и дa си правят стриптийз по камерата :D незнам какво да ви кажа ....объркана съм аз самата ... :? все пак ви благодаря,че ми дадохте съвет ... ;)




О ,боже..Това,че той е коцкар даже се подразбира от несигурността ти.След като няма как да си сигурна в чуствата му към теб,както и ти към неговите ,има едно решение или говорите и спирате да се занимавате с миналото или просто слагате "край" (;.
Не знам колко го харесваш ,колко си привързана към него,но май не е много.Както и той към теб ,но и двамата имате едно общо, не искате да сте сами и същеврменно копнеете за бившите си ;D.Според мен няма никакъв смисъл това между вас,вдна връзка се крепи на доверие .

minionka
03-30-2011, 19:21
връзка не се крепи само с привличане.

Много вярно. Ти не искаш да си с него и той не иска да е с теб. Тогава, защо сте заедно. Няма смисъл. Скъсайте! Съмнявам се, че след това ще ви боли особено. Не е толкова страшно да си сам.

BrownEyes
03-30-2011, 19:35
Виж сега ти самата каза,че не знаеш дали си влюбена в него и обичаш още бившия..той изглежда е в същото положение.Тогава .. ?Какво има още да мислиш,просто няма смисъл да продължавате така,по-добре да се разделите :]

djipsito
03-30-2011, 23:57
Много сте интересни... За кво трябва непременно да е няква сериозна връзка с влюбвания и т.н... Вярно е, че на всеки му се иска, ама нещата не стават така. Радвай се, че нещата и при двамата стоят по един и същ начин. Аз не вярвам в love after love... Бъдете си заедно, не прави нещата сериозни, защото няма как да са такива, след като и двамата имате чувства към бившите си. Правете си секс, излизайте си, забавлявайте се. Кво толкова го мислите ? Разбирам да имаш някви чувства към него или поне да си влюбена, ама няма такова нещо (или поне от коментарите ти аз не долавям нищо такова...)
Промени си нагласата за нещата и ще ти е по-леко. Ако трябва говори с него и се разберете. Не мисля, че ви е до сериозни неща и на двамата... Нещата стават естествено, не насила. В тва положение няма кво да го мислите и да си кривите душите излишно, просто си правете кефа, времето ще покаже. Остави го да си пише там на бившата му, тя нали не го отразява, кво толкова ? Не правете тая грешка да се разделяте и да се връщате назад. Лекувайте си раните заедно ;д
За мен тва е най-доброто решение, мисля че е правилно. Аз така бих постъпила.