PDA

View Full Version : Преследват ли ви цигани?



SPP
03-30-2011, 13:56
Преследват ли ви цигани?Заяждат ли се цигани с вас?Коментирайте свободно и ако имате проблеми разкажете!

Fiction7577
03-30-2011, 13:59
Трудно ще видиш циганин който да не се изгъзи, казано по-жаргонно.

Най-често като мина покрай някой мангал, почва да свири или да говори някви пълни простотии, пък вунята му е прекрасна украса на цялата ситуцаия.

Друг път пък един беше дрогиран и само вървеше след мене, ужас!

Абе малоумна работа, и после искали туй да се интегрира, леле мале...

SlowDownBaby
03-30-2011, 13:59
Първия път като прочетох заглавието и си помислих "каква за Бога е тая безмислена тема?!" Но сега като се замисля...чак да ме преследват не,но помня един път в които цяла рода циганета вървяха след мене и ми искаха пари,че и накрая като не им дадох ме изцапаха с кал нарочно. :x Мама им мангали мръсни,много ме дразнят честно ! Така,че по анкетата,ДА ! Иде ми да ги запукам с нещо,ужасно досадни са...

VaMpiRKaTaaa
03-30-2011, 14:34
He.
Минавам си покрай тях и не им обръщам внимание.
Съответно,не ме закачат и не ми говорят.

Biskfitka
03-30-2011, 14:47
Не особено.Но и в града ни има много цигани,които ако сами не ти кажат няма как да разбереш,че са такива... :)
Последния случай ,който помня е преди месец.Излизах от гробището,на вратата някакъв циганин (много млад...) се опрял на вратата и ми вика Здрастиии куклоооо 8-)

Fashion13
03-30-2011, 14:47
Едни мои съученици(поне те така казват де)са ги гонили мангали с ножове да ги колят,но честно казано малко или много са си поукрасили историята.

valll
03-30-2011, 15:00
един ден като стоях на спирката ми стана лошо от жегата. видях някакъв мъж, който стоеше до спирката, но ми беше причерняло и не го разбрах какво прави. като ми мина малко го погледнах. стоеше зад спирката,а тя е прозрачна, и си блъскаше чикии циганина. мн ме изплаши и станах, тругнах напред и добре, че дойде автобуса, защото ми беше толкова зле, че ако се наложеше нямаше да мога да побягна.

една сутрин един циганин гонил майка ми с една тухла от нас, чак до спирката и я замерил с тухлата. Слава Богу, само с уплахата се отърва.

unknown0inlowe
03-30-2011, 17:51
ДА! Веднъж бях на път за училище и видях един циганин да ме оглежда , не обърнах внимание и си продължих след 5 минутки се обръщам назад и тоз пак зад мен аз вече ускорих крачка и чувам отзад "Ще те скъсам , ще те скъсам" Такаа се изплаших и като побягнахх :? Много ме нервят тези мангали :-x

againstyou
03-30-2011, 19:04
Хах,не.Един се опитваше ама аз буквално му теглих една голяма майна и дотам беше.

fenastz
03-30-2011, 19:44
един ден като стоях на спирката ми стана лошо от жегата. видях някакъв мъж, който стоеше до спирката, но ми беше причерняло и не го разбрах какво прави. като ми мина малко го погледнах. стоеше зад спирката,а тя е прозрачна, и си блъскаше чикии циганина. мн ме изплаши и станах, тругнах напред и добре, че дойде автобуса, защото ми беше толкова зле, че ако се наложеше нямаше да мога да побягна.

една сутрин един циганин гонил майка ми с една тухла от нас, чак до спирката и я замерил с тухлата. Слава Богу, само с уплахата се отърва.

:shock:

gotinata1515
03-31-2011, 06:23
НЕ ! Те пък да ми дойдат само !! :x Ще ги ам за закуска :D

kyka1
03-31-2011, 08:26
Няма да посмеят :)

Cybershot
03-31-2011, 09:11
Параноята ме преследва мен....

nikitka_
03-31-2011, 09:51
...

BaffaLsc
03-31-2011, 09:59
Малките от 5ти клас редовно ми се заяждат и последния път щях да ги убия, заклевам се..
Не искам да показвам расизъм, защото мога да изям един голям БАН ;д

iLovePussyJuice
03-31-2011, 09:59
аз ги преследвам с винкел

Sisito941
03-31-2011, 10:00
Нем..не са ме гонили..
Вторник се прибирам от даскало и минавам покрай една спирка,а зад тая спирка няма нищо,освен едни треволяци и някакъв застанал зад спирката и се самозадоволява човека..видя ме,че минавам покрай спирката и спря..Зад мен имаше малки момиченца,сигурно 4-5 клас да са били..оня като отминаха момичетата,седна на пейката на спирката,понеже почна леко да вали дъжд, пак продължи да се.. и аз добре,че на спирката нямам работа да чакам автобуси,че горко ми..

tman
03-31-2011, 12:34
Ооо в моя град е пълно с такива!Направо ужас!На много разкази съм се наслушала!Иначе обикновено пари ми искат или подсвиркват след мен!И аз леко изпадам в паника,защото не знам какво ще им дойде на акъл :D

В бившия си клас имах една съученичка.. Циганка!Беше неспасяем случай!Правеше се на много велика и силна,заяждаше се с всички и веднъж се сбихме.. После само мен наказаха!Ебаси :D Беше ме срам,че съм момиче,а съм се била,но пък ми беше и много кеф,защото тя си го просеше! :D :D :D
Точно. Тука има дискриминация не към циганите, а към българите. Те (циганите) са един от главните ни проблеми, но за жалост са паразит, който не може да се отмие така лесно.

XxInn0cencexX
03-31-2011, 15:12
Слава Богу че не ми се е случвало такова нещо !

againstyou
03-31-2011, 15:35
аз ги преследвам с винкел
Бтв : За тебе пишеше в "Телеграф" днеска .. :D

Monnie
03-31-2011, 15:45
He.
Минавам си покрай тях и не им обръщам внимание.
Съответно,не ме закачат и не ми говорят.
+

peasant
03-31-2011, 17:20
Оф да много често. Един път си стоим на една пейка с моите приятелки и изведнъж идват някви цигани сядат при нас на пейката и почват да ни разпитват кой клас сте на колко сте дрън мрън. аз се напрайх че някои ми звъни и нали станахме от пейката ама тес пак ни следят ии ние минаваме зад един блок ии айдее да ни няма та избягахме де. После отиваме при едни деца там дет играят до един блок и те ни разказват че тес питали къде сме и казали че са ни приготвили нещо по-хубаво и от кола (puke) :shock:

BladeDancer
03-31-2011, 18:45
Не .. като видя циганин го гледам все е едно е някво жалко същество. То всъщност е ама..

mitzubi6i
03-31-2011, 18:47
He.
Минавам си покрай тях и не им обръщам внимание.
Съответно,не ме закачат и не ми говорят.
И аз съм по същия начин. Даже на село имам една приятелка, която е циганка и имаме доста добри взаимоотношения.

nessparty
03-31-2011, 20:49
Нем..не са ме гонили..
Вторник се прибирам от даскало и минавам покрай една спирка,а зад тая спирка няма нищо,освен едни треволяци и някакъв застанал зад спирката и се самозадоволява човека..видя ме,че минавам покрай спирката и спря..Зад мен имаше малки момиченца,сигурно 4-5 клас да са били..оня като отминаха момичетата,седна на пейката на спирката,понеже почна леко да вали дъжд, пак продължи да се.. и аз добре,че на спирката нямам работа да чакам автобуси,че горко ми..

Хах, аз пък се връщам от училище с автобуса и си гледам през прозореца /имаше задръстване/ ии в една кола някъв доста качествено си се задоволяваше, ама не беше циганин де ;д Като го видях, веднага си отместих погледа, после пак го погледнах и той ме зяпаше с една странна физиономийка ;д . . но не спираше 8-) 8-) 8-)

Nakadah
04-01-2011, 05:23
Тез индиици(така де, мангали) съм ги научил далече да стоят... :lol: