PDA

View Full Version : Притеснения за бременност



Ralssss
03-30-2011, 17:02
Така, знам че има мноооого такива теми, но няма как да не задам този въпрос.Значи на 26. март правих за пръв път секс и всичко мина добре, тоест ползвахме презерватив, освен в началото когата ме "отвори" и след като си смени първият презерватив и преди да сложи вторият, въпреки че не беше свършил.Притесненията са ми сега че може предекуационна течност да е влязала а аз не знам кога ми е точно овулацичта защото имам много нередовен цикъл (последния път ми дойде на 5.март). В интернет четох че в тази предекуационна течност имало само спермии ако преди това си свършил и не си ходил до тоалетна. Също така се притесних вчера сутринта, защото по тоалетната хътрия имаше няколко капки светло червена кръв и се надявам това да е още от самия акт, тъй като тогава не ми тече кръв. :( :-o :( :( Може ли случайно да съм бременна ? :( :(

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

nikitka_
03-30-2011, 17:37
..

HideBoy
03-30-2011, 17:39
Предакуационна течност е смазващо вещество ко си чувала за вазелин ще се сетиш.
Сумнявам се да има сперматозоиди несъм някакъв спец в това но според мен се притесняваш излишно, нормално е взимайки предвит че това ти е първият полов акт.
Просто се успокой и спри да си го набиваш в главата.
Ако толкова се притесняваш вземи си тест за бременност 1 или 2 седмици след половия акт за да ти покаже правилно.
Но моето мнение е че прекалено много се шашкаш.

HideBoy
03-30-2011, 17:40
Казва се предеякулационна и от нея се забременява също.Нормално е да има кървене след разкъсването на девствената ципа...
Мерси че и мене светна че се забременява от предакуационна 8-)

JustAdream
03-30-2011, 18:51
пфф не знаеш как се забременява, а си тръгнала секс да ми правиш...

portokalka1994
03-30-2011, 21:10
Да ти кажа когато се имплантира се отделя малко количество кръв (ако не се лъжа това се случва някъде около 12стия час от половия акт) .. може и да е от първия път.. разкъсването на девствената ципа (мисля си кръвта би се окислила ако е останала от разкусването на девствената ципа и щеше да има "кафява", а не червена течност по хартията), но все пак изчакай малко и си направи тест (чака се 14 дни)

BrownEyes
03-30-2011, 21:19
Вероятността е малка,но за всеки случай ако искаш изпий хапче Ескапел,а по късно и Тест си направи,за да си напълно спокойна :)

Ralssss
03-31-2011, 06:01
Вероятността е малка,но за всеки случай ако искаш изпий хапче Ескапел,а по късно и Тест си направи,за да си напълно спокойна :)
вече е прекалено късно за ескапел :(

gotinata1515
03-31-2011, 06:18
Какъв ЕСКАПЕЛ ?! :o Това не е бонбонка да си я пиеш когато искаш,а на всичкото отгоре е и прекалено скъпа.Ескапел може да се пие само 1-2 пъти най-много в годината !! Уврежда яйчниците много. Но не се притеснявай от личен отпит знам,че от тази течност шансът е 1 на 1000000000 ;-)

kalpazanka
03-31-2011, 07:14
Кофти ситуация. Нито ти е редовен МЦ, нито имаш идея кога си в овулация, нито пък можеш да направиш тест... ама си се отворила без презерватив. Браво! Похвално!

За нередовния цикъл някакви мерки да си взела?

Ralssss
03-31-2011, 08:03
Кофти ситуация. Нито ти е редовен МЦ, нито имаш идея кога си в овулация, нито пък можеш да направиш тест... ама си се отворила без презерватив. Браво! Похвално!

За нередовния цикъл някакви мерки да си взела?

Еми значи цикъла ми беше преди редовен обааче някъде от коледа ми закъсня първо с една седмица, а миналият път с две, обаче тогава бях пила сигурно всеки ден по два витамин-цта и майка ми ми каза че било нормално тогава да ми закъснее.

mon4eto
03-31-2011, 09:26
Стига с тоя Ескапел . Толкова е вредно това хапче , че може да ви съсипе организма. Не се пие когато си поискате . Мислете преди да правите нещо .

kalpazanka
04-02-2011, 07:26
Ralssss, за мерките имах предвид дали си ходила при АГ?

Ralssss
04-02-2011, 07:52
Ralssss, за мерките имах предвид дали си ходила при АГ?
не не съм била. :(

Downtown
04-03-2011, 05:09
В интернет четох че в тази предекуационна течност имало само спермии ако преди това си свършил и не си ходил до тоалетна.
:razz: :razz: :razz: :razz: ;д;д

момиченЦЕ ... ;д моля те ... запази някаде текста от темата която пусна ... и го прочети след няколко години ... по възможност като минеш пубертета ... гаранция ти давам че ще се смееш колкото мен ;д;д;д и не успях да разбера как подяволите тази предеякулационна течност е успяла да влезе ;д[/quote]

titinkaa
04-03-2011, 07:41
направи си тест,и ако е отрицателен,иди на АГ и вземи мерки за цикъла.

LegaCalcio
04-03-2011, 10:15
още деца, а секс тръгнали да правят :D

Ralssss
04-03-2011, 18:34
В интернет четох че в тази предекуационна течност имало само спермии ако преди това си свършил и не си ходил до тоалетна.
:razz: :razz: :razz: :razz: ;д;д

момиченЦЕ ... ;д моля те ... запази някаде текста от темата която пусна ... и го прочети след няколко години ... по възможност като минеш пубертета ... гаранция ти давам че ще се смееш колкото мен ;д;д;д и не успях да разбера как подяволите тази предеякулационна течност е успяла да влезе ;д[/quote]

Не разбирам какъв е проблемът, след като казах че това съм прочела в интернет.И не съм казвала че тази предеякулационна течност със сигурност е влязла в мене, а това имах предвит под притеснения, дали може да е станало нещо.

gotinata1515
04-03-2011, 18:41
Немога да разбера защо всички я грабвате толкова :? И ти стига си се панирала НЯМА ДА РАЖДАШ ОЩЕ !! От тази течност шансът е много малък .. мислете с главите си :wink:

danielpetrov1991
04-03-2011, 19:49
Има шанс да си бременна да. Той не е свързан с това, че си имала кръв по тоалетната хартия или нещо такова. Ще се прояви, ако до 2-3 седмици не ти дойде. Шанса да си бременна от предекулационната течност е малка, да не кажем нищщожна. Ако толкова се притесняваш това не е добре. Дори и да не си бременна чувството е гадно и аз съм го изпитвал също. Кажи на приятеля ти да се бърше (когато нали се сещаш изпуска тази течност) или ползвайте презерватив. Така ще е 99,9999% сигурно и ще ви е по-спокойно. А сега се отпусни малко. Сигурен съм, че не си бременна. :)

danielpetrov1991
04-03-2011, 21:08
Един въпрос: възможно ли гаджето ми да има предменструално (надявам се) бяло течение и да е бременна? Или щом го има това течение 100% не е?

gotinata1515
04-03-2011, 21:55
Това течение е преди цикъл обикновенно и не се знае дали не е бременна,но предполагам не е щом има някакво течение.Попринцип при бременност няма течение :)

Josefinne
04-03-2011, 22:01
Спокс, шансът е твърде малък, за да се притесняваш!

scarlett8
04-03-2011, 23:00
Колко още такива теми ще има? По-добре направете една важна тема за всички "бъдещи" майки и да се свършва.Ужас!