PDA

View Full Version : Влюбена в ДВАМА !



siyanaboyanova
03-30-2011, 17:39
Съжалявам ако има такава тема.. :neutral:
Та влюбвали ли сте се в 2-ма едновременно, и какво мислите да правите в такъв случай?
Сега аз съм така, и мога да кажа, че това чувство е едно от най-болезнените за всички момичета.

HideBoy
03-30-2011, 17:45
Еми виж сега сигурно си на възраст под 16 години.
Няма да те питам на колко си просто незнаеш какво искаш.
А кой от двамата да избереш?
Ами незнам тегли чоп.

againstyou
03-30-2011, 17:52
Еми виж сега сигурно си на възраст под 16 години.
Няма да те питам на колко си просто незнаеш какво искаш.
А кой от двамата да избереш?
Ами незнам тегли чоп.
+1 .. Невъзможно е да обичаш двама.

g1rl4eto_
03-30-2011, 17:54
Напълно съгласна с againstyou !

ByK
03-30-2011, 18:00
Не, не ми се е случвало, но и мисля, че и е невъзможно. Привличане/симпатии, да, но нищо повече. Истинската тръпка се усеща само към един човек...

JoeBanana
03-30-2011, 18:00
ако са навити за тройка, не виждам проблем

HideBoy
03-30-2011, 18:00
Не, не ми се е случвало, но и мисля, че и е невъзможно. Привличане/симпатии, да, но нищо повече. Истинската тръпка се усеща само към един човек...
Напълно стъгласен!

fogdog
03-30-2011, 19:13
Напълно възможно е да е влюбена в двама!
Аз бях така до преди няколко месеца.
Просто ти трябва време, на мен ми отне повече от година да разбера кого обичам истински. Сега просто си много объркана, опознай се добре и с двамата и ти гарантирам че с времето ще разбереш кое е твоето момче. :)

VaMpiRKaTaaa
03-30-2011, 19:16
ако са навити за тройка, не виждам проблем
:lol: :lol: много си извратен :lol:
По темата..не,на мен не ми се е случвало до сега.

againstyou
03-30-2011, 19:16
Напълно възможно е да е влюбена в двама!
на мен ми отне повече от година да разбера кого обичам истински.
Ето сама си го призна даже .. "Отне ми едиси колко време да разбера кого обичам истински ",следователно не си обичала и двамата,просто не си била наясно кого.И при нея е така.

ForzaFelipe
03-30-2011, 19:23
бъркате симпатиите с любовта...

ibojilow
03-30-2011, 19:23
Виж, каквото и да правиш не знам колко ще има ефект, защото ще избереш единия и ако имате трудни моменти ще си кажеш " Еее, закво не избрах ... " и ако имаш възможност да си с него ще се разделиш с приятеля ти, ще тръгнеш по него, а ако не станат неща с него ще искаш да се върнеш при първия, като му обясняваш колко съжаляваш.. Общо взето си прецакана, но помни от мен, че избереш ли си един бъди с него до края, защото, ако почнеш да съжаляваш, че не си избрала другия ще се оплетеш сама..

BrownEyes
03-30-2011, 19:27
Да,възможно е да е влюбена в двама..има разлика м/у влюбване и обич :) Ами в тази ситуация трябва да избереш единия,ако искаш нещо по-сериозно

fogdog
03-30-2011, 19:28
Напълно възможно е да е влюбена в двама!
на мен ми отне повече от година да разбера кого обичам истински.
Ето сама си го призна даже .. "Отне ми едиси колко време да разбера кого обичам истински ",следователно не си обичала и двамата,просто не си била наясно кого.И при нея е така.

Виж не знам на колко е авторката, но на тази възраст е трудно да се говори за исинска любов. Тя явно е привлечена и от двамата, и това е напълно нормално на тази възраст. След време все нещо ще стане винаги е така, или единия ще й разбие сърцето или тя като го опознае ще разбере че не е правилният и чувствата й към него ще отслабнат, така че не трябва да бърза, каквото трябва да стане ще стане. :)

againstyou
03-30-2011, 19:31
Напълно възможно е да е влюбена в двама!
на мен ми отне повече от година да разбера кого обичам истински.
Ето сама си го призна даже .. "Отне ми едиси колко време да разбера кого обичам истински ",следователно не си обичала и двамата,просто не си била наясно кого.И при нея е така.

Виж не знам на колко е авторката, но на тази възраст е трудно да се говори за исинска любов. Тя явно е привлечена и от двамата, и това е напълно нормално на тази възраст. След време все нещо ще стане винаги е така, или единия ще й разбие сърцето или тя като го опознае ще разбере че не е правилният и чувствата й към него ще отслабнат, така че не трябва да бърза, каквото трябва да стане ще стане. :)
Е да,теоретично пиша и разсъждавам по начина по които го е написала.Иначе тва дали е привличане или любов не мога да кажа,нейна си работа.

siyanaboyanova
03-30-2011, 19:35
Много сте прави, и благодаря за отговорите :oops: Това трябва да е само 1 увлечение... :neutral:

sladur4etyYy
03-30-2011, 19:56
хващай и двамата, бе, какво се тормозиш. :grin:

bloodyF
03-30-2011, 21:09
когато бях по-малка и не знаех какво е любов или чувства, съм ги обичала, обожавала и боготворяла не по двама, ми по 4-5 даже.
Сега знам какво е и не мога да открия нито един-да го обичам или обожавам или нещо подобно дори.[/b]

siyanaboyanova
03-30-2011, 23:45
когато бях по-малка и не знаех какво е любов или чувства, съм ги обичала, обожавала и боготворяла не по двама, ми по 4-5 даже.
Сега знам какво е и не мога да открия нито един-да го обичам или обожавам или нещо подобно дори.[/b]

Съгласна..... :shock:

djipsito
03-31-2011, 00:14
Пеперудки и при двамата ? На мен ми се е случвало когато някой ме привлича много, сексуално. Трябва да се научиш да правиш разлика между двете неща..

Me4encety
03-31-2011, 06:36
Според мен е възможно,но ако наистина ги обичаш и двамата в един момент (не знам след колко време) ще разбереш кого обичаш повече :)

Josefinne
03-31-2011, 06:56
Мотам се, за да видя какво ще стане и дали ще си избера един от двамата или никой от тях. Просто протакам.

antifashionshit
03-31-2011, 06:57
нищо ненормално няма в това.
просто гледай да знаеш какво правиш и да провокираш нереални очаквания в някой от двамата отсреща.

nepowtorima
03-31-2011, 08:36
Ако си обичала първия, е нямало да се влюбиш във втория - прави си извод...

marin4itu
03-31-2011, 10:46
Абсурд да си влюбена в 2ма.. Както казаха преди мен, най-вероятно е сексуално привличане..

mrazqkindergarten
03-31-2011, 14:52
Ако си обичала първия, е нямало да се влюбиш във втория - прави си извод...


Защо?А и вторият може би е просто едно влечение...

SolemnityOfDeath
03-31-2011, 16:51
^ щото ако си влюбен в някого наистина, просто си. нямаш нужда от друг. не те интересува друг.

а.к.а. авторката не е влюбена дори близко до реалното в нито един от двамата, щом има емоции към тях.

просто има силно привличане и т'ва е. 'болезнено за 'сички момичета', о боже. по-скоро тийн драми до безкрай и неуравновесеност на емоционалността :)

tanch3t093
03-31-2011, 20:07
Някъде беше писала, че си 14- годишна, за тази възраст е нормално да те привличат момчета, но не можеш да определиш дали е само любов или просто симпатия... Доста преди мен го казаха, пак ще го кажа- невъзможно е да си влюбена в двама. След време и ти ще го осъзнаеш (:

Tqnko94
03-31-2011, 23:16
Много е трудно да мислиш само за себе си нали?? Но не си се замисляла,ако и 2мата те харесват кво им е и на тях.. Всички момичета и жени сте еднакви.. Интригантки!!!

MaLkaTa_LaDy
04-01-2011, 09:20
Пеперудки и при двамата ? На мен ми се е случвало когато някой ме привлича много, сексуално. Трябва да се научиш да правиш разлика между двете неща..
Именно. Но пък от това сексуално првличане оправяне няма, освен ако не му се отдадеш.

SmilezZz
04-01-2011, 10:44
Не си влюбена и в двамата,просто към единия изпитваш онези силни чувства.. онази тръпка,към другия просто е увлечение.. Но ти трябва време ,за да разбереш кого обичаш.. Но е невъзможно да ги ОБИЧАШ и двамата..