PDA

View Full Version : странен сън



VaMpiRKaTaaa
03-30-2011, 18:43
Сънувах, преди седмица,че братовчед ми,който почина на 18г през 1998г.е жив.Идва първо при мен след 7години,от както го смятахме за умрял и ми казва, ''аз и преди си идвах във нас,но никой не забеляза,но сега си идвам за окончателно.''
Та се питах това какво точо значи..
и,ако може някой да ми го разтълкува,aко разбира от такива неща.
Мерси предварително.

mlakniwe2
03-30-2011, 18:48
Видиш ли насън братовчедка си, означава че човека, който обичаш ще те изостави. Сънуваш ли някой свой братовчед, означава че ще се оженят двама твои близки, които отдавна са заедно.

Говориш ли в съня си с мъртвец, в семейството ще има смъртен случай особено ако те вика при себе си.

Дава ли ти насън мъртъв човек нещо, ще имаш късмет

Сънуваш ли, че мъртвец е жив, пази се от болести.




взех го от тук
http://sanovnik.bg/

VaMpiRKaTaaa
03-30-2011, 18:59
Мерси.
а3 в сънят си неговорих,само той говореше.

Pa3yMeH
03-31-2011, 07:58
Съновниците са глупости. Сънищата на всеки са абсолютно индивидуални и са свързани с подсъзнанието на всеки човек. Така че това съм почти 99% сигурен, че няма да се случи.

Единствено може да се получи ако примерно си видяла точкуването на някое състезание/контролно. Аз така го видях, после сънувах някакви резултати и моя си беше абсолютно точен. Иначе някакви глупости, че някой щял да умре, жени и т. н. са измислици. НЕ ВЯРВАЙ на такива неща.

VaMpiRKaTaaa
03-31-2011, 19:39
^^Така де,но аз искам да разбера какво значи точно сънят и думите му.
Не вярвам в случайността,така,че за знам,че за нещо се е върнал.
И иска явно нещо..но не зная какво.

ZipFail
03-31-2011, 19:49
Разумен +1 ;-)

imagination888
04-01-2011, 18:58
Аз знам, че когато сънуваш починал човек, той ти праща някакво послание и трябва да се вслушаш в думите му, но не мога да ти кажа нищо повече за съжаление, хубаво е, че помниш думите му, защото може би ще разбереш, когато трябва.

VaMpiRKaTaaa
04-01-2011, 19:16
Аз знам, че когато сънуваш починал човек, той ти праща някакво послание
И аз това знам.

GossipGir1
04-03-2011, 05:08
Според мен, значи че се чувстваш виновна за смъртта му.... надявам се да не съм права..

Nakadah
04-03-2011, 06:37
Майна, търсиш ти внимание! Търсиш! Твоя сън значи че си самотна и никой не ти обръща внимание. Ти искаш внимание но няма...

VaMpiRKaTaaa
04-08-2011, 14:53
Gosspigril1-Не се чувствам виновна за смъртта му.Та аз бях само на 8,той катастрофира,нямам никаква вина аз.
Nakadah,както винаги,дрънкаш пълни глупости.
Но както и да е.Мисли си квото искаш(:

TheBug
04-09-2011, 01:35
Сънувах, преди седмица,че братовчед ми,който почина на 18г през 1998г.е жив.Идва първо при мен след 7години,от както го смятахме за умрял и ми казва, ''аз и преди си идвах във нас,но никой не забеляза,но сега си идвам за окончателно.''
Та се питах това какво точо значи..
и,ако може някой да ми го разтълкува,aко разбира от такива неща.
Мерси предварително.
Всъщност до колкото знам,сънуваш това което искаш.
Примерно Пешо отива за риба,но се връща вкъщи с празни ръце,разочарован ляга да спи и сънува как хваща цяла кофа с риба.
Мисля че е така и при теб,но съня зависи от много неща,като настроение и т.н.

VaMpiRKaTaaa
04-09-2011, 15:25
Всъщност до колкото знам,сънуваш това което искаш.
Примерно Пешо отива за риба,но се връща вкъщи с празни ръце,разочарован ляга да спи и сънува как хваща цяла кофа с риба.
Мисля че е така и при теб,но съня зависи от много неща,като настроение и т.н.
а3 попринцип никога не сънувам.
През животът си съм сънувала 4-5пъти най-много.
Но може и от части да си прав,защото предишният ден си
мислех за него.И така..

Rebirthing
04-17-2011, 09:35
Всеки сънува, но не всеки си помни сънищата ! Няма как да си сънувала 4-5 пъти през целия си живот !

GregoryHouse
04-17-2011, 11:03
Има хора които нямат сънища - но те са изключителна рядкост.

Относно съня ти... стига си вярвала на врели-некипели. Случило ти се е нещо в близките дни което те е накарало да си мислиш (дори и подсъзнателно) за този човек. Сънищата са менифестация на нашето подсъзнание, и не духове искат да ни кажат нещо, а нашия собствен мозък.

VaMpiRKaTaaa
04-20-2011, 19:37
Има хора които нямат сънища - но те са изключителна рядкост.

Относно съня ти... стига си вярвала на врели-некипели. Случило ти се е нещо в близките дни което те е накарало да си мислиш (дори и подсъзнателно) за този човек. Сънищата са менифестация на нашето подсъзнание, и не духове искат да ни кажат нещо, а нашия собствен мозък.
Не е баш така.
Сега това,което ще кажа звучи невероятно и е невероятно..
Вероятно няма да повярваш..
Мисли ме за луда,ако искаш,но е ИСТИНА.
ТАКА...беше си съвсем реално.
Значи в една съседка преди години имаше полтърайс.
Лично с очите си видях и се увери,защото като теб съм НЕдоверчива,нали знаеш,око да види,ръка да пипне..Та тя лежеше на леглото,и изведнъж от нищото се изправи,като чели някой я изправи и почна да я влачи с косата по пода,а краката и бяха във въздуха.А на видно ПРОСТО око никой не я държеше.После отидохме в нас,седнахме и под леглото се чукаше,все едно някой седи под леглото и
чука.
E,не ти ли се струва странно?

Rot
04-20-2011, 21:06
Ти спри с мазните мазнотиите, че като те гледам как си се наклала тва ти влиза и в мозъка и виждаш - полтъргайсти, други простотии...

gandalfepi4
04-20-2011, 21:19
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lixzijbmVb1qh5vxvo1_500.gif

sapphire5
07-22-2011, 19:05
[/b][/quote]
Всъщност до колкото знам,сънуваш това което искаш. [/quote]

и аз съм на това мнение ;]