PDA

View Full Version : Проблем..



GameZ
03-30-2011, 19:37
Значи това момиче което харесвам се запознахме преди 2 дни..от общи приятели.И незнам какво ми стана..просто луднах по нея..Немога да си я избия от главата, а и не искам..(това чувство не го бях изпитвал..).
Та намерих и скайпа.(понеже нали не сме на училище сега).И си писхаме малко.Аз и писах пръв..обаче после тя завързва общуването..като ме питаше от рода на "Каква музика слушаш ?" и разни такива.
Другото което излезна е че слушаме еднакъв стил музика и точно когато се завърза общуването..тя каза че имала работа...Незнам дали си има приятел..или пък не съм питал от рода на "Кой си харесваш?"..Просто ми се струва много нахално и просташко точно в началото..
Просто знам че това момиче значи нещо за мен..от друга страна ме е страх да не си има приятел..И затова съм малко не сигурен..от друга страна съм си втълпил че момичетата на моята възраст ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ходят с по-голями момчета..(също едно от нещата които ме притесняват)..
Друго което е .. тя преди влезна в скайп след като си свърши работата и аз не и писах..Всъщност очаквах тя да ми пише.(незнам защо)..
А и друго което забравих.Тя ми писа пак да излезем и пак с общите ни приятели..Под предлог да научим един от тях да играе билярд :D
Това моля ми го обеснете какво значи.. ? Че иска среща с мен или си значи това което си значи.. :D

Та въпроса ми е :
Следващия път аз ли да и пиша първи ?
Това че тя завърза темата дава ли някакви предпоставки за бъдещо развитие ?
Кога да си уредя среща?
Как да разбера че иска нещо повече от бъдещо приятелство?


Другото което е че сме в едно и също училище.Голяма е колкото мен, но е в друга паралелка(което не е проблем поне според мен).
Моля за съвети..

SlowDownBaby
03-30-2011, 19:43
Ами нали сте се запознали от общи приятели ? Питай някой общ приятел дали тя си има гадже и ще си отговориш поне на този въпрос.А за това дали да й пишеш първи - да.Поне аз съм на такова мнение,аз никога не пишех на момче,което харесвах.Просто ми харесваше те повече да ме търсят.А и щом е завързала разговор значи е искала поне да те опознае.
Пиши и,и и да не ти пука . 8-)

HideBoy
03-30-2011, 19:48
Голямо четене падна.
Значи това което написа може да значи 2 работи или че найстина има няква симпатия към теб или просто е общителен човек и завързва нови приятелства.
За сега не се ври много гледай да се сприятелите то ако има нещо ще си излезе на яве не я стряскай още в началото със някакви признания.
По добре се сприятелете и остави работите да си потръгнат от самосебеси.

GameZ
03-30-2011, 20:07
Е да, ама ако питам някой от общите ни приятели..Веднага ще и се предаде че съм питал :D Според мен като разбере че съм питал ще е добре или греша ?

sladur4etyYy
03-30-2011, 20:13
ех...

smoker4e7o
03-30-2011, 20:16
Сега отначалото гледай малко да спечелиш доверието и и дотогава, ако евентуално не си разбрал дали си има гадже или не просто я попитай. А ако тя има симпатии към теб трябва поне малко време да мине за да станат нещата. От мен успех с мацката. :smt023

umri
03-30-2011, 20:27
Много излишни въпроси. Аз се старая да си изчиствам ума от глупости. Единственият начин да разбереш нещо е да направиш действие, крачка. Например я покани само 2мата да излезете. Говори й, гледай как реагира, наблюдавай й стойката - дали е близо или далече от теб, целуни я в някъв момент... гледай реакциите, само така ще разбереш. Прекаленото мислене не е полезно, и нищо няма да измислиш.

Ти си задаваш въпроса "харесва ли ме" без да правиш нищо. Направи нещо и ще разбереш отговора. И да те отреже няма да си изгубил много.

BrownEyes
03-30-2011, 20:45
"от друга страна съм си втълпил че момичетата на моята възраст ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ходят с по-голями момчета..(също едно от нещата които ме притесняват).. " Няма нужда това да те притеснява,тъй като не е вярно.Няма точно определена възраст или разлика,просто,когато се влюбиш ни най-малко мислиш за това.Да,ще е хубаво ти да й пишеш първи,момичетата обичат да се чувстват желани и да им се обръща внимание :) А кога да си уредиш среща,ами щом толкова ти допада гледай да е по-скоро,а и по възможност да сте насаме,така би било по-добре

GameZ
03-30-2011, 20:56
Добре.Среща.Обаче тук слагаме едно голямо ОБАЧЕ ако си има приятел.. какво правим в тоя случай..Примерно каня я на среща ОБАЧЕ все още незнам дали си има приятел..А се оказва че си има .. какво правим тогава ?

sladur4etyYy
03-30-2011, 20:59
Добре.Среща.Обаче тук слагаме едно голямо ОБАЧЕ ако си има приятел.. какво правим в тоя случай..Примерно каня я на среща ОБАЧЕ все още незнам дали си има приятел..А се оказва че си има .. какво правим тогава ?

държиш се така, сякаш си няма.

BrownEyes
03-30-2011, 21:00
Добре де,ти не си ясновидец,няма и смисъл да гадаеш.Просто в прав текст я питай дали си има приятел и това е,какво толкова притеснително има в това ?

GameZ
03-30-2011, 21:04
Нищо.Ама нали се сещате че от днес си пишем и веднага да я питам не става. След някой друг ден ДА.Ама веднага ?? Малко нахално излиза..

BrownEyes
03-30-2011, 21:08
Лично според мен няма нищо нахално :) Понеже като питаш някой дали си има приятел,не значи,че задължително се интересуваш от него по по-сериозен начин :]

eXxXciTeD
03-30-2011, 21:09
Направи нещо, дори и да не си сигурен, просто няма да те чака 100 години :D Представи си как си казва, ох тоя готиния дано най-сетне ме покани, а ти докато се тюхкаш как ще и прозвучи, се смени на "тоя се оказа голям охлюв" :-D

mArMaLaDkA
03-30-2011, 21:11
А пък най-лузърското нещо на света е да тръгнеш да питаш някаква дали си има приятел. По тоя начин ясно си заявяваш интереса към момичето и то, съответно, просто се чувства длъжно в повечето случаи да те върти на пръста си след това.

HideBoy
03-30-2011, 21:11
Направи нещо, дори и да не си сигурен, просто няма да те чака 100 години :D Представи си как си казва, ох тоя готиния дано най-сетне ме покани, а ти докато се тюхкаш как ще и прозвучи, се смени на "тоя се оказа голям охлюв" :-D
Съгласен!

GameZ
03-30-2011, 21:12
Ок, а пък и да разбере..по-точно да се сети..според мен няма нищо лошо. Не съм убил човек все пак :D А съм нормален човек който както всички има чувства..
+ това нещо съм много "вързан" в устата.. и ако има някакво развитие ще пиша

И ако си има приятел се самоубивам !!! :booooomb:



Не бе базикам се :D Не съм тръгнал да прибягвам до крайности.. :D

VaMpiRKaTaaa
03-31-2011, 05:40
Излезте сами.
Гледай как се държи,по какъв начин ти говори.
Прекалено близко ли е до теб или се отдалечава..
Наблюдавай действията и.
По държанието и ще разбереш много неща.

DesireToFire
03-31-2011, 06:32
Няма ли фейсбук да видиш дали е обвързана :D
А сега сериозно:Д. ТИ й пиши първи. Изчакай поне седмица или излезте веднъж с общите ви приятели. След това може да я питаш за среща. Казваш нещо от сорта на "Утре свободна ли си?" или "Искаш ли да се видим?", може и да й се оплакваш че искаш да гледаш някакъв филм а никой не иска да дойде с теб. Съответно да отидете и после да се помотаете някъде. А това че ти пише и че ти задава въпроси може да значи и че е просто мила и гледа да поддържа разговор или че и е забавно/интересно да си пише с теб.

Josefinne
03-31-2011, 06:58
Пиши й. Покани я на среща. Виж какво ще стане. 8)

antifashionshit
03-31-2011, 07:14
Излезте сами.
Гледай как се държи,по какъв начин ти говори.
Прекалено близко ли е до теб или се отдалечава..
Наблюдавай действията и.
По държанието и ще разбереш много неща.
да чака нея за напътствия? я-я меч.
опитай се да не мислиш за тия ти притеснения.. просто се отпусни докато си с нея, забавлявай се, прекарвай си добре. и си имай на акъла, че искаш и физическа връзка, не само емоционална.

a1a2b3v
03-31-2011, 07:56
А пък най-лузърското нещо на света е да тръгнеш да питаш някаква дали си има приятел. По тоя начин ясно си заявяваш интереса към момичето и то, съответно, просто се чувства длъжно в повечето случаи да те върти на пръста си след това. Мдааа и особенно ако после разговорът продължи с "е как може такова хубаво момиче да е само? " :lol: В никакъв случай не питай такива неща или нещо от рода " кого си харесаваш?" а още повече "харесаваш ли ме?" Момичето може да притесни и дори и да те харесва да отговори не, а ако е с ниско самочувствие да го приеме за ебавка.

ExileGirl
03-31-2011, 09:43
Всъщност, най-добрата ми приятелка имаше такъв случай. :mrgreen:
Запозна се с едно момче, пак от общи приятели. Излязоха заедно, забавляваха се, размениха си скайповете и вечерта момчето ( в твоя случай момичето ) предложи на другия ден да излязат отново, при което моята приятелка естествено се съгласи. Обаче това излизане се повтори повече от 1 път, момчето започна да я чака след училище уж да излизат и така...
Сега вече са щастлива двойка. 8) Просто... действай!

GameZ
04-02-2011, 17:31
Ми до сега 2-3 пъти съм и писал ..понеже не влиза много често в скайп..та пиша и нали и минат 10-15 мин. и каже че има някаква работа..После пак влезе и аз простия не и пиша..понеже мисля че ще изглежда нахално от моя страна..постоянно да и досаждам...през тия пъти тя пак предложи да излезем(не сами ест.).Та да питам като влиза в скайп да и пиша ли винаги ?? Щот т'ва според мене си е чисто нахалство :D Чакам съвети..

jasminn
04-02-2011, 17:49
Гледай да контактуваш по-често с нея, след което я покани на кафенце,в това няма нищо сложно.Успех ;)

GameZ
04-02-2011, 18:44
Опитвам се! Обаче ако и пиша постоянно си втълпявам че ставам много нахален и може да ме отреже много бързо.. :x

SaRiTaTa
04-02-2011, 19:20
Според мен ти трябва да и пишеш следващия път, а не да чакаш тя да ти пише пък вече за нещо по сериозно се иска повече време.

GameZ
04-02-2011, 19:41
Четете предишните ми постове.. искам там съвети.. моля..