PDA

View Full Version : Какво бихте направили на мое място?



maldini
03-31-2011, 08:08
има един нещастник от училище който ми се сърди за най-малкото нещо
всеки ден ми звъни да излизаме някъде и ако някой ден не мога или не ми се ходи с него ми се разсърдва веднага
и като ми се разсърди почва да говори лайна за мен в даскалото на приятелите ми , просто е ужасно
вие имате ли такива лепки около вас и как се справяте с тях?

SmilezZz
03-31-2011, 08:12
Не им обръщам внимание и това е..
Иначе опитай се да поговориш с него - макар,че се съмнявам да те разбере.. Но опитай.. Ако не стане - не му обръщай внимание.. Пък и нещата ,които говори за теб не са истина - така,че нека се излага.. Важното е,че приятелите ти знаят истината за теб.. В смисъл такъв,че те познават ... ;)

stigmata
03-31-2011, 08:14
Не съм имал такива лайнарчета,а и по-добре,че иначе да съм заклал некой!Разкарай го тоа лайнар,кажи му,че не става за нищо,гъза не може да си изтриеш от него.

kyka1
03-31-2011, 08:20
Не съм имал такива лайнарчета,а и по-добре,че иначе да съм заклал некой!Разкарай го тоа лайнар,кажи му,че не става за нищо,гъза не може да си изтриеш от него.
Ех този коментар ме разби просто :razz:

maldini
03-31-2011, 08:22
ама той е част от компанията с която излизам тва е проблема

stigmata
03-31-2011, 08:24
С другите пичове от компанията така ли прави?

maldini
03-31-2011, 08:26
ми то всъщност той се е впил като кърлеж в мен и още двама приятели и най-тъпото е че те в повечето случаи му се връзват и постоянно са с него , а аз въобще не мога така смисъл имам си и други приятели и не мога да излизам само с него ама той явно не го разбира тва

BaffaLsc
03-31-2011, 09:54
Да, имам и изобщо не обръщам внимание.. :-o

Chacho
03-31-2011, 12:37
E кво ти пука, кажи му, че сам(а) решаваш с кого излизаш. Нека се сърди, да не те бърка.

peasant
03-31-2011, 17:33
Малее и при мене е тей само да кажа че неискам да излезем и почва да говори гадни неща за мене обаче и аз знам някой неща които той ми каза а не трябваше и го заплашвам че ще кажа и той спира :D