PDA

View Full Version : Упражнения за стягане на крака?



sixtenfix
03-31-2011, 08:22
Някой знае ли видео ,което мога да си изтегля наблягащо предимно на краката? стягане,отслабване? Мерси предварително.

CrazyYy
03-31-2011, 09:00
Не знам за видео, но от личен опит мога да ти препоръчам бягане. Аз през лятото всяка сутрин ставах да бягам, плюс не използвах асансьора (ако живееш в блок, де) и танцувам много и мога да кажа, че краката ми сега са супер стегнати и аз много си ги харесвам :)

mim4ety_sara
03-31-2011, 09:54
А с бягане,отслабваш в краката или? Защото аз искам да ми се увеличи прасеца,примерно.

sixtenfix
03-31-2011, 10:06
А аз искам да го намаля :( но това става мн трудно или въобще не става ,но според мен в областта на прасеца мога да сваля нещо и ми се иска да го извая и да го стегна 8-) и ще започна да тичам пък ще видя :(

FuckingFreak
03-31-2011, 11:09
Най- доброто видео не мога да ти препоръчам, но това което ще ти препоръчам е фитнеса.. Има треньори професионалисти и ти обясняват всичко от игла до конец и ако бъркаш ти показват наново.. Понеже аз ходя и там има уреди които са например само за крака и не мога да ти препоръчам бих ти казала ако имаш гири или по 2 бутилки пълни от 2 литра да изнасяш единия крак напред и да се навеждаш колкото се може надолу, задържаш няколко вдишвания и така по 20 повторения на крак. Както преди мен казаха - бягане, можеш да пробваш със скачане на въже или каквото и да било друго кардио, но започни с по-малко тъй като ще се умориш твърде бързо. Ако искаш да стягаш прасеца давай, там мускули няма да заформиш, треньора ми каза че това е едно от най-трудните места за трупане на мускулна маса. А със упражнения няма да отслабнеш, просто намали сладко, тестено, газирано, пържено и солено и това е общо взето..

pilencaaa
04-03-2011, 20:04
Стягане на крака или прасец , отслабване ... ТИЧАЙТЕ или танцувайте.. Аз танцувам народни танци и всяка сутрин тичам по 10 обиколки на стадиона .. Краката са ми супер стегнати .. а не само и краката .. докато си почивам между обиколките от тичането правя и по 50 коремни преси .. Супер ефетно е!
Във форма съм за лятото! :grin:

sadgirl97
04-04-2011, 08:06
аз също танцувам народни танци и прасците ми са много стегнати. Също така за прасците...ако имаш възможност карай крос тренажор на пръсти.Тогава главно се натоварват прасците и доста се стягат :-P а за самите крака едно от най-ефективните неща за стягане на краката е клякането.Аз лично всеки ден правя по 3 серии с по 30 полуклякания като между сериите правя малки почивки.Много са ефективни тези клякания и плюс това не изискват място,време или кой знае колко усилия.

Jaune
04-04-2011, 09:38
за прасци стълбите нямат равно ..
без да искам го разбрах ;д