PDA

View Full Version : Помогнете с мнение дали ще се получи ?



excuseme
03-31-2011, 11:07
косата ми е тъмно кестенява . Не много но е тъмна и искам да се боядисам с оцветители,тези които не вредят на косата за да видя кое повече ще ми отива преди да се боядисам с амонячна боя и искам да питам тези от вас които са пробвали дали по светъл оцветител ще се хване на косата ми и колко пакетчета да си взема за да се получи ?

FuckingFreak
03-31-2011, 11:16
За шампоан оцветител ли говориш? Няма как да се изсветлиш с такъв, ако ще и 56 пакетчета да си вземеш, по-скоро да придобиеш по-светъл нюанс на светлина ..

excuseme
03-31-2011, 14:14
За шампоан оцветител ли говориш? Няма как да се изсветлиш с такъв, ако ще и 56 пакетчета да си вземеш, по-скоро да придобиеш по-светъл нюанс на светлина ..

да шампоан оцветител имах предвид. а можеш ли да ми кажеш с какво мога да се изсветля ?

WhiteSensation
03-31-2011, 15:21
За да не пускам нова тема ще питам тук. Косата ми беше светлокафява и преди 8 месеца я минах с черна къна. После се боядисах тъмнокафява с една боя на Гарниер и хвана само на корените. :( В момента корените ми са светлокафяви, а надолу съм тъмнокафява (най- отдолу даже черно се мярка :x ) Та въпроса ми е какво да направя, защото искам да се боядисам руса. :D :D

rosencetooo
03-31-2011, 15:50
^ Отиди при фризьор да ти оправи косата поне да стане един цвят ;д .. :) А за да стане руса много време ще ти трябва.. и косата ти ще се увреди много :]]
Колкото до авторката.. с оцветител можеш само да я потъмниш , но не и да я изсветлиш :)

FuckingFreak
03-31-2011, 17:44
Ще бъде по-добре да ти се отмие, или каквото там става, за да ти се върне стария цвят и всичко да стане еднакво. Няма да искаш корените ти например да са перхидролено русо, а надолу да премине към медно или жълто 8-)

Greshka
03-31-2011, 20:14
За да не пускам нова тема ще питам тук. Косата ми беше светлокафява и преди 8 месеца я минах с черна къна. После се боядисах тъмнокафява с една боя на Гарниер и хвана само на корените. :(
В момента корените ми са светлокафяви, а надолу съм тъмнокафява (най- отдолу даже черно се мярка :x ) Та въпроса ми е какво да направя, защото искам да се боядисам руса. :D :D

Пробвай да ти я обезцветят и после се боядисай, но доста ще ти се увреди косата.

А по темата шампоаните едва ли ще ти изсветлят косата.Можеш да пробваш, но не вярвам да стане.Лично аз нямам представа как да си я изсветлиш без да я увредиш. :-o