PDA

View Full Version : DotA... Малко помощ?



Sp0t
03-31-2011, 11:13
Здравейте..!
Може ли някой да ми обясни как да си сложа ботове на тази "прочута" игра... Като си я изтеглих от замунда, пача беше на 1.20 и на старата карта си имах ботове :) Естествено "любопитния новак" - аз, ми стана интересно как ли ще се справя в гарена?! Изтеглих си гарена сложих си пача на 1.25 и започнах да играя... Разбира се веднага започнаха да ме псуват особено ако мода е арсо или сдсо, поради причината, че мога да играя с 1 - 5 героя... Редовния ми номер беше в началото да си направя банд, нул талисмана или онова другото, а след това пт... По нататък според вида на героя - аганим, лотър, владимир и т.н. Писна ми да ме обиждат, кикват от игрите и т.н. Та въпроса ми е как да си сложа ботове на 1.25б, че да се понауча въпреки, че не виждам как, защото аз трябва да гледам играта на по - силните както и какво си купуват... Бота винаги си избира един и същ герои, и винаги си прави едни и същи предмети... Ако някой може да ми помогне, да драсне два реда, защото аз искам да се науча да играя за кеф, но това няма как да стане покрай 12 - 18 годишните "геймъри", който ако не си добър те наричат: "ретард, бот, нооб и други изрази, които няма нужда да споменавам ;)

П.С. Извинявам се за грешките...

galin4o0o
03-31-2011, 12:10
1-во Бъди нахален и си играй твоята игра.
2-ро Щом си слаб има стай за по-слаби (България Дота Роом 3)

А относно ботовете.Има си специална карта от IceFrog,която си е с ботове.Не е като CS-а да ги инсталираш и такива неща,просто картата си е с ботове.Успех иначе!:)

slicky
03-31-2011, 14:18
http://www.dota-utilities.com/2010/09/dota-668c-ai-map-download-dota-allstars.html Това е карта с ботове.Ако искаш да не те псуват в Гарена,направи си пача на 1.24ц и влез в руските роомове.Там е фул с нообове,много игри правят и не могат да пишат в самата игра,така че за теб са удачни.

Sp0t
03-31-2011, 15:59
Няма такова нещо да има ботове... На icefrog картите не могат да се пускат ботове... Има нагласени само крийповете... :? :? :?

GregoryHouse
03-31-2011, 17:21
^^ Lold... ти наред ли си? Icefrog си пуска всяка карта с ботове....

Auriss
03-31-2011, 21:35
Що не играете League of Legends. Тази ДоТА така и не зацепих какво и харесват - стъннат те за 123343секудни ,изядеш 1234243дмг oт някой на 12323423 range и гътнеш. Cool.

slicky
04-01-2011, 10:39
Що не играете League of Legends. Тази ДоТА така и не зацепих какво и харесват - стъннат те за 123343секудни ,изядеш 1234243дмг oт някой на 12323423 range и гътнеш. Cool. E то тази лига като Wow ли е?

Auriss
04-01-2011, 11:42
Тц ,като ДоТА е. Само че няма разни ОП герои ,които правят 1в5 с 2 итема и лек фийд. Виж в ютюб някой клип.

cookiexmonster
04-01-2011, 11:48
LoL-а е баси яката игра 8)
Преди я играех, въпреки, че за мн кратко и после спрях, ама наскоро с един фр мислехме пак да почваме.. Аз съм само 5 lvl 8-) :D

GregoryHouse
04-01-2011, 16:19
Лигата е яка, и както каза колегата няма толкова OP герои. Има си OP-та пак, ама рядко могат да вземат 2в1 , а супер рядко 3в1. Докато в ДотА, с 3ма приятели имахме 1 тактика когато искахме да бием.

Аз вземам Earthshaker другите са Tiny, Sven, Leviatan или Slard/SK.

4 стънера+ някоя друга масовка - върви живей. Винаги победа. :lol:

galin4o0o
04-01-2011, 17:37
Лигата е яка, и както каза колегата няма толкова OP герои. Има си OP-та пак, ама рядко могат да вземат 2в1 , а супер рядко 3в1. Докато в ДотА, с 3ма приятели имахме 1 тактика когато искахме да бием.

Аз вземам Earthshaker другите са Tiny, Sven, Leviatan или Slard/SK.

4 стънера+ някоя друга масовка - върви живей. Винаги победа. :lol:


Хахахах хахахах Enigma + Troll +SHaker + Mortred гг приятелю ако искаш даже може да се пробваме ? Айде дори ще махна Shakera че си го казал ще сложим да кажем един Void?;]

GregoryHouse
04-01-2011, 18:53
Имах предвид, че така се ебавахме в пуба... Само да ти кажа в Clan wars ако пикнеш troll warlord или mortred или пък урса твоите просто излизат...което ме навежда на мисълта, че обичаш пубовете :)

А воида който в ТФ ще преебава и вас и енигмата особено...

Но, не. Отдавна спряхме да играем ДотА. Писна. Ся си цъкаме новата ботщината :lol: :lol: :lol:

Sp0t
04-01-2011, 19:01
Попринцип и аз съм навит за други игри ама на моята щайга малко такива тръгват... Например тая Лол ми изглежда супер яка ама е 2009...
По темата: Когато бях на 1.20 имаше ботове, но откакто сложих 1.25, не може да се слагат... Само The scourge и The sentinel идват...

Auriss
04-02-2011, 02:02
о0 Ако ти върви CS и LoL ще ти тръгне. Не го мисли - пробвай, нищо не губиш.

Sp0t
04-02-2011, 04:41
Ама от официалния саит ли да си я изтегля ? Някой може ли да даде малко инфо ако има нещо по - сложно относно подкарването ?

Auriss
04-02-2011, 12:09
https://signup.leagueoflegends.com/en/signup/index

Правиш ацц. Като го направиш ти дава да дръпнеш играта. Ако осереш нещо - пиши тук - ще ти дам директен линк.
После влизаш и играеш. Безплатна е ,винаги има хора иии така. Вечерно време в Quene се чака по 2-3к места (което са 2-3мин така че споко).

Като при WoW след даунлоуд ще се пачва известно време - общия размер на мен ми е 2.37Gb на последен пач.

Проблемът на играта й е само ,че е пълно с некадърници ,които фийдват здраво. Ако е 1 в отбора не е особен проблем ,ама като са 2 или повече много дразни.