PDA

View Full Version : Въпрос кам момичетата как ?



xiperco0
03-31-2011, 13:53
Здравей те! Аз съм момче . Като всички от моя пол ги е срам да питат аз питам . Как можем да ви се харесъме. Тоест как да ви поканим на кафе без да ви се стори нахално? Как да направим първо добро впечетление? Като излезнем как да се държим ? Как да ви предложим да ходите с нас ?
Примерно във фейсбук как да завържем разговор ? Един вид кажете ни горе доло като система че ния мъжете само така ще разберем. :D :D мерси предварително !!! Нещо такова по доло кадето е написано :)

Пример във фейзбук :
1. здр аз сам ...
2. а ти

... :oops: :oops: :shock:

malinkkaa
03-31-2011, 13:57
Привет,колко годишни момичета питате?Аз утре ставам на 14.Мога ли да ви бъда полезна? :P :D :-)

xiperco0
03-31-2011, 13:58
дам :) сякви мнения :)

malinkkaa
03-31-2011, 14:00
Ние момичетата обичаме момчета,които са учтиви и са джентълмени,а не момчета дето се праят на мачовци и си мислят,че като се бият са кой знай колку г0леми.Как да ни поканите на кафе?Ами попитайте нещу от сорта на:
-Ако си свободна искаш ли да отидем на кафе в неделя?
Ако момичето каже НЕ,кажете:
-Добре.
А не започвайте да питате ама защооо... :-)

xiperco0
03-31-2011, 14:03
хмм мерси :)

againstyou
03-31-2011, 14:25
100 такива теми.Трябва да имате чувство за хумор,да умеете да ни разсмеете.

HideBoy
03-31-2011, 14:39
100 такива теми.Трябва да имате чувство за хумор,да умеете да ни разсмеете.
Аз имам огромно чувство за хумор и ще те напикая от смях.
Искаш ли да излезем на кафе в неделя? :D

againstyou
03-31-2011, 14:45
100 такива теми.Трябва да имате чувство за хумор,да умеете да ни разсмеете.
Аз имам огромно чувство за хумор и ще те напикая от смях.
Искаш ли да излезем на кафе в неделя? :D
От къде си ? :D

HideBoy
03-31-2011, 14:49
100 такива теми.Трябва да имате чувство за хумор,да умеете да ни разсмеете.
Аз имам огромно чувство за хумор и ще те напикая от смях.
Искаш ли да излезем на кафе в неделя? :D
От къде си ? :D
Бургас :D

againstyou
03-31-2011, 15:00
100 такива теми.Трябва да имате чувство за хумор,да умеете да ни разсмеете.
Аз имам огромно чувство за хумор и ще те напикая от смях.
Искаш ли да излезем на кафе в неделя? :D
От къде си ? :D
Бургас :D
Аз съм от Несебър,близко е. :D Като идвам в Бургас може да се видим ама за целта трябва нещо да ми дадеш че да общуваме. :D

HideBoy
03-31-2011, 15:02
100 такива теми.Трябва да имате чувство за хумор,да умеете да ни разсмеете.
Аз имам огромно чувство за хумор и ще те напикая от смях.
Искаш ли да излезем на кафе в неделя? :D
От къде си ? :D
Бургас :D
Аз съм от Несебър,близко е. :D Като идвам в Бургас може да се видим ама за целта трябва нещо да ми дадеш че да общуваме. :D
Хахах егати предложението.
Какво да ти дам.
Дай пример :lol:

againstyou
03-31-2011, 15:08
100 такива теми.Трябва да имате чувство за хумор,да умеете да ни разсмеете.
Аз имам огромно чувство за хумор и ще те напикая от смях.
Искаш ли да излезем на кафе в неделя? :D
От къде си ? :D
Бургас :D
Аз съм от Несебър,близко е. :D Като идвам в Бургас може да се видим ама за целта трябва нещо да ми дадеш че да общуваме. :D
Хахах егати предложението.
Какво да ти дам.
Дай пример :lol:
Скайп,телефон ..

theonlyone123
03-31-2011, 15:44
Определено чувството за хумор е адски важно , или поне при мен . Имаше едно момче .. не беше кой знае какъв хубавец , но просто беше адски забавен и всички го харесваха ... също така не е препоръчително да си идиот (или да се държиш като такъв) , да псуваш , да се биеш .. безсмислено !

w0sh
03-31-2011, 15:49
ОМГ ВЕ“

Защо се свалят в мойта тема бре. 8)

tonz94
03-31-2011, 15:51
Заговори я ..
Кажи и нещо от сорта на ''ейй .. какво правиш ? .. как си ? ... имаш ли работа утре ... ''
Иии за темата на разговор ..
... просто разбери какво харесва и говорете за това .. разсмивай я,но не и задавай прекалено много въпроси от сорта на ''сега харесваш ли някой'' .. :) :)

DqVoLsKoJeLaNiE
03-31-2011, 15:59
Хвани я за ушите и я заведи някъде на кафе..:д Ми, пиши и "Здрасти, кво правиш..." и по едно време вземи изцепи, че искаш да идете на кафе, тва е цялата философия. Няма да я стреснеш, да не получава за първи път покана за кафе? Като идете на въпросното Биг Кафе, си се дръж нормално, не се прави на интересен, а бъде себе си, пробвай да не се спичаш. Пробвай да предложиш да платиш сметката.. Тя ще ти откаже, предполагам, но все пак трябва да си в готовност да излезеш ``жентълмен. ;дд Тва е. Не се иска да си дипломат-специалист по международни отношения.

anonymous708973
03-31-2011, 16:50
По-лесно ще става, ако момчетата питат, ние отговаряме, че сега ако почна, нямам спирка 8-)

ri41
03-31-2011, 18:08
хубаво е да не се правите нито на много добри, нито на много отворени, бъдете себе си и малко повече бъзици, да има закачки, не просто скучен разговор, трябва да разсмивате момичето, да я забавлявате

VaMpiRKaTaaa
03-31-2011, 19:20
Трябва да си кавалер;].

MaLkaTa_LaDy
03-31-2011, 19:23
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838
Четете! За това е направена важна темата.

HideBoy
03-31-2011, 19:25
100 такива теми.Трябва да имате чувство за хумор,да умеете да ни разсмеете.
Аз имам огромно чувство за хумор и ще те напикая от смях.
Искаш ли да излезем на кафе в неделя? :D
От къде си ? :D
Бургас :D
Аз съм от Несебър,близко е. :D Като идвам в Бургас може да се видим ама за целта трябва нещо да ми дадеш че да общуваме. :D
Хахах егати предложението.
Какво да ти дам.
Дай пример :lol:

Дай и скайп, идиоте ;д
Дадох и бе умник просто си изтрих поста ;)

VaMpiRKaTaaa
03-31-2011, 19:44
Hideboy,a престанете с тези локуми вече...

HideBoy
03-31-2011, 19:47
Hideboy,a престанете с тези локуми вече...
Почна и да ми се караш ?
УАУ!

VaMpiRKaTaaa
03-31-2011, 20:01
Почна и да ми се караш ?

Просто такива разтягания на страниците,дразнят.

xXxinsatiablexXx
03-31-2011, 20:17
100 такива теми.Трябва да имате чувство за хумор,да умеете да ни разсмеете.
Аз имам огромно чувство за хумор и ще те напикая от смях.
Искаш ли да излезем на кафе в неделя? :D
От къде си ? :D
Бургас :D
Аз съм от Несебър,близко е. :D Като идвам в Бургас може да се видим ама за целта трябва нещо да ми дадеш че да общуваме. :D
Хахах егати предложението.
Какво да ти дам.
Дай пример :lol:

БУРГАААС???

Дай и скайп, идиоте ;д
Дадох и бе умник просто си изтрих поста ;)

kokosety
03-31-2011, 20:23
а моя въпрос е как да се харесаме на момче мъчи ме много отдавна :D 8-)

a1a2b3v
03-31-2011, 21:38
Аз пък ще питам как да се харесам на морско свиче хермафродит родено от слон? :oops:

BladeDancer
03-31-2011, 21:40
А ако не съм хубав, забавен и нямам почти никакви теми за разговор какво да правя? идеи ? ;D


а моя въпрос е как да се харесаме на момче мъчи ме много отдавна :D 8-)
Пф.. ние сме лесни. Усмихваш се два пъти тип щъ сксм и е твой..

a1a2b3v
03-31-2011, 22:02
А ако не съм хубав, забавен и нямам почти никакви теми за разговор какво да правя? идеи ? ;D Променяш си прическата, стила на обличане, смъкваш няколко кила ако се налага и започваш да ходиш на фитнес.
Ако не си забавен няма какво да направиш. А темите за разговор са лесни - филми, музика, какво се е случило, кой къде е ходил, кого е видял ? и т.н.

BladeDancer
03-31-2011, 22:12
А ако не съм хубав, забавен и нямам почти никакви теми за разговор какво да правя? идеи ? ;D Променяш си прическата, стила на обличане, смъкваш няколко кила ако се налага и започваш да ходиш на фитнес.
Ако не си забавен няма какво да направиш. А темите за разговор са лесни - филми, музика, какво се е случило, кой къде е ходил, кого е видял ? и т.н.
Първия абзац съм го направил всичко ( без килцата .. просто нямаше накъде :D ).
Ама разговора ми почва с мхм продължава с мхм и свършва с мхм чао мхм.. :D

sladur4etyYy
03-31-2011, 22:22
авторе, няма да те коментирам, не смятам, че има надежда за теб.

ама пък има надежда за сполучлива форумна зарибявка. ех, любов, любов... 8)

BladeDancer
03-31-2011, 22:27
Аз не мога да разказвам вицове...пусках тема, ама никой не ми помогна.
:-k
Виж аз мога..
две мухи си вървяли и се борили коя да е по средата..
Вече Убичаш ли ме ?

vagarious
03-31-2011, 22:38
Аз не мога да разказвам вицове...пусках тема, ама никой не ми помогна.
:-k
Виж аз мога..
две мухи си вървяли и се борили коя да е по средата..
Вече Убичаш ли ме ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Това ми звучи като:
Разговор между две крави.Едната казала: "Му-у", а другата отвърнала: "Взе ми го от устата." омг :lol: :lol:

DesireToFire
03-31-2011, 22:57
А ако не съм хубав, забавен и нямам почти никакви теми за разговор какво да правя? идеи ? ;D


а моя въпрос е как да се харесаме на момче мъчи ме много отдавна :D 8-)
Пф.. ние сме лесни. Усмихваш се два пъти тип щъ сксм и е твой..
Шшшт ще се карам! Виж си късметите във фейсбук, в тях е истината :Д

BladeDancer
03-31-2011, 23:12
А ако не съм хубав, забавен и нямам почти никакви теми за разговор какво да правя? идеи ? ;D


а моя въпрос е как да се харесаме на момче мъчи ме много отдавна :D 8-)
Пф.. ние сме лесни. Усмихваш се два пъти тип щъ сксм и е твой..
Шшшт ще се карам! Виж си късметите във фейсбук, в тях е истината :Д
Не може ли просто да ти подаря 1 бутилка уиски и да не се караме ?

DesireToFire
03-31-2011, 23:13
А ако не съм хубав, забавен и нямам почти никакви теми за разговор какво да правя? идеи ? ;D


а моя въпрос е как да се харесаме на момче мъчи ме много отдавна :D 8-)
Пф.. ние сме лесни. Усмихваш се два пъти тип щъ сксм и е твой..
Шшшт ще се карам! Виж си късметите във фейсбук, в тях е истината :Д
Не може ли просто да ти подаря 1 бутилка уиски и да не се караме ?
:Д:Д Одобрявам, но да не се повтаря!

balu4ka
04-01-2011, 10:38
Аман! ><"

Josefinne
04-01-2011, 11:14
Пример във фейзбук :
1. здр аз сам ...
2. а ти


Тъъъпоооо :-o На такъв лаф не бих отговорила.

Fluffu
04-01-2011, 15:16
Здравей те! Аз съм момче . Като всички от моя пол ги е срам да питат аз питам . Как можем да ви се харесъме. Тоест как да ви поканим на кафе без да ви се стори нахално? Как да направим първо добро впечетление? Като излезнем как да се държим ? Как да ви предложим да ходите с нас ?
Примерно във фейсбук как да завържем разговор ? Един вид кажете ни горе доло като система че ния мъжете само така ще разберем. :D :D мерси предварително !!! Нещо такова по доло кадето е написано :)

да бе срам ги е .. :D всеки втори тва пита срам ги било тц тц

kokosety
04-01-2011, 15:41
а моя въпрос е как да се харесаме на момче мъчи ме много отдавна :D 8-)
Пф.. ние сме лесни. Усмихваш се два пъти тип щъ сксм и е твой..[/quote]
На колко си? При мене не действа :( 8-)

BladeDancer
04-01-2011, 15:52
а моя въпрос е как да се харесаме на момче мъчи ме много отдавна :D 8-)
Пф.. ние сме лесни. Усмихваш се два пъти тип щъ сксм и е твой..
На колко си? При мене не действа :( 8-)[/quote]
15.. как да не действа :). Просто един разговор с момчето което харесваш. Трябва да имате еднакви теми на разговор и що годе да се харесвате на външен вид и погледа щъ сксм даже не ти е нужен. Само една хубава усмивка може да ме стопи мен пък мисля че и при другите не е различно ^^.

kokosety
04-01-2011, 15:58
а моя въпрос е как да се харесаме на момче мъчи ме много отдавна :D 8-)
Пф.. ние сме лесни. Усмихваш се два пъти тип щъ сксм и е твой..
На колко си? При мене не действа :( 8-)
15.. как да не действа :). Просто един разговор с момчето което харесваш. Трябва да имате еднакви теми на разговор и що годе да се харесвате на външен вид и погледа щъ сксм даже не ти е нужен. Само една хубава усмивка може да ме стопи мен пък мисля че и при другите не е различно ^^.[/quote]
Попринцип при мене е сложно, тъй като той не общува с момичетата много много.... Аз как копнея да говоря с него на живо... Един- два пъти по фейсбук се аз завързвам разговора на третият въпрос спира да отговоря.. Със абсолютно всички момичета е така и е бил така. Това лято е имал гадже , но тя го е зарязала само защото според нея той не можел да се целува WTF???<---Това е тъпа причина. Проблема е че мн го харесвам, а не мога да говоря с него. Просто не знам :?

BladeDancer
04-01-2011, 16:04
Не знам. Явно в него е проблема. Ами бъди по нахална. Като спре да пише почни да му задаваш въпроси интересни за него и след това с е опитай да изкривиш разговора пак на някъде към тема интересна за теб. Би трябвало да помогне. Драсни едно лс ако нещо да не спамим темата на хората..

comatoozz
04-02-2011, 12:06
:D :D :D ооо да БУРГАС :smt007 Е ГРАДЪТ! ;)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
мм бих казала като за начало, че всяко момиче е различно и се впечатлява от различни неща.. о.О нооо всяка знае за себе си .. таа.. '' здравей аз сАм ... а ти '' :D - не съм съгласна.. по скоро :

'' здрастии : )) , как се казваш.. на колко си.. и т.н.. '' а тва натрапчивото '' аз сАм '' ше изглежда малко тъпо, ако момичето е някоя резачка ии ти изцепи басмата набързо или изобщо не ти отговори :D :)

Как можем да ви се харесъме? - мм не мога да говоря от името на цялата женска аудитория :D , мога да говоря за себе си лично.
мм например ше ми се харесаш , ако не си някой БИТКА, дето гледа как да се изфука пред момичето, че да го забележи.. да не си някой надут папуняк :D : )) , да имаш чувство за хумор.. , да умееш да отдаваш достатъчно внимание на момичето ( : , да не държиш сметка за щяло и нещяло ;д , умен.. чаровен.. КРАСИВ.. о.О мм не знам, ЗА МЕН НАЙ-ВАЖЕН Е ХАРАКТЕРА : ) (есте има и още.. ама ся... :D ) ..,
а колкото до първото впечатление ТО Е НАЙ-ВАЖНО , НО бих казала не се прЪйте на такива, каквито не сте ;) , а просто бъдете ЕСТЕСТВЕНИ : ) И АКО на момичето му допаднете може и да стане нещо.. кой знай ;д [/i]

BlindedAngel
04-03-2011, 13:34
Бургас да го духааааааа :razz:

anonymous708973
04-03-2011, 16:02
^Точноо! Хубав град, обаче момчетата са тооолкова смешни, че няма накъде. А пък селските начини на зарибяване просто ми навяват мисли за самоубийство. Ще си вървя аз, супер прилично облечена, и простото парче ще ми подсвирква, все едно съм му сервитьорката! Алоууу, спри да си бръснеш краката, че заедно с космите ти умира и мозъкът! :?

BlindedAngel
04-03-2011, 16:51
^Именно.Аман от селски тарикати с пазарен "адидас", които се мислят за богове :)

GuitarGuy
04-03-2011, 18:05
Тая тема претърпя доста еволюции! :D
Иначе ще се съглася с поста, в който беше казано, че всяко момиче е различно за себе си. Имам доста познати от женския пол, които просто не могат да бъдат сравнени една с друга. Предполагам е до човека, така че въпроса "Как да се харесаме?" може да има много отговори. :)
Трябва време и мисъл. Сам трябва да разбереш какви типове момичета има и какво трябва/не трябва да правиш. ;)
Време, време, време...

NomNomNom
04-03-2011, 18:08
Ако някой непознат ми се представи във фб без да ме търси по работа = загорял/човек без работа = игнор или може би бан.

anonymous708973
04-03-2011, 18:10
^Именно.Аман от селски тарикати с пазарен "адидас", които се мислят за богове :)

Просълзих се. 8-)

BlindedAngel
04-03-2011, 18:28
^Защо ? :-o

anonymous708973
04-03-2011, 18:54
Защото си тооолкова прав :)

BladeDancer
04-03-2011, 19:07
^Именно.Аман от селски тарикати с пазарен "адидас", които се мислят за богове :)
Трябва да си взема адидас.

pi4man
04-03-2011, 22:20
:D :D :D ооо да БУРГАС :smt007 Е ГРАДЪТ! ;)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
мм бих казала като за начало, че всяко момиче е различно и се впечатлява от различни неща.. о.О нооо всяка знае за себе си .. таа.. '' здравей аз сАм ... а ти '' :D - не съм съгласна.. по скоро :

'' здрастии : )) , как се казваш.. на колко си.. и т.н.. '' а тва натрапчивото '' аз сАм '' ше изглежда малко тъпо, ако момичето е някоя резачка ии ти изцепи басмата набързо или изобщо не ти отговори :D :)

Как можем да ви се харесъме? - мм не мога да говоря от името на цялата женска аудитория :D , мога да говоря за себе си лично.
мм например ше ми се харесаш , ако не си някой БИТКА, дето гледа как да се изфука пред момичето, че да го забележи.. да не си някой надут папуняк :D : )) , да имаш чувство за хумор.. , да умееш да отдаваш достатъчно внимание на момичето ( : , да не държиш сметка за щяло и нещяло ;д , умен.. чаровен.. КРАСИВ.. о.О мм не знам, ЗА МЕН НАЙ-ВАЖЕН Е ХАРАКТЕРА : ) (есте има и още.. ама ся... :D ) ..,
а колкото до първото впечатление ТО Е НАЙ-ВАЖНО , НО бих казала не се прЪйте на такива, каквито не сте ;) , а просто бъдете ЕСТЕСТВЕНИ : ) И АКО на момичето му допаднете може и да стане нещо.. кой знай ;д [/i]

Как викаш ти е скайпа? :D

bloodyred
04-04-2011, 09:48
Трудно може да се харесате. Според зависи. Повечето момичета, да не кажа 99% харесват някого, и ако не си точно този някой, вярвай ми - трудно ще станат нещата .. Няма определена формула - и колкото и банално да е - бъди себе си, защото ако по скайп или фейсбук се правиш на някой, който не си .. със заучени фрази, въпроси и т.н., то на живо ще е трагедия .. За това виртуалното общуване не е решение .. Просто опознай въпросното момиче, пишете си известно време, може да й вземеш номера, по тефелона е по-добре да я поканиш на кафе ако питаш мен, но ти си знаеш все пак .. Просто не играй роля, а се дръж както трябва .. или просто нормално.