PDA

View Full Version : gfdg



Kurdokolenko
03-27-2011, 20:22
Не е кльощав, не е дебел...ама има мускули. Последно? :razz:

straus
03-27-2011, 20:26
На тоя голям гръб, едно шкембе отпред, за равновесие! :lol: :D :razz:

Kurdokolenko
03-27-2011, 20:30
На тоя голям гръб, едно шкембе отпред, за равновесие! :lol: :D :razz:

По-скоро големи ръце...че аз и без шкембе се оправям някакси :razz:

MilanowPz
03-27-2011, 20:34
На тоя голям гръб, едно шкембе отпред, за равновесие! :lol: :D :razz:


ако ще е шкембе... да е бирено ;дд

Tennnnn
03-28-2011, 11:43
Харесваме, разбира се. Колкото по - едър е мъжът, толкова по - мъжествен изглежда. Освен в случаите, когато дамите харесват по - кльощавите мъже (което аз лично не разбирам).+1 :) Аз даже много ги харесвам ! :D

OБУЖАВАМ !!
Вие ги обичате ма поне по малко драскайте с тия нокти :D

mecho8888
03-28-2011, 22:09
Не е кльощав, не е дебел...ама има мускули. Последно? :razz:


Хамелеон? Сова?

http://vbox7.com/play:c0b10029

8-)

bybz
03-29-2011, 16:51
Не е кльощав, не е дебел...ама има мускули. Последно? :razz:


Хамелеон? Сова?

http://vbox7.com/play:c0b10029

8-)

Aйде да не ви знаят много устичките, това, че има мусколи не го
прави дебел, нормално момче с мускули не сте ли виждали...
:) :) :) Комплексари...за много велики ли се имате?

mlakniwe2
03-29-2011, 17:00
Аз съм слабичък и изглеждам мкато детенце и не ми тряя да прая мускули просто няма да ми отива на детската физиономия :grin: пък и познавам доста момиченца, които ходят със слабички момченца и кво то това? Не може всички да са със супер тяло :D

mecho8888
03-29-2011, 23:53
Не е кльощав, не е дебел...ама има мускули. Последно? :razz:


Хамелеон? Сова?

http://vbox7.com/play:c0b10029

8-)

Aйде да не ви знаят много устичките, това, че има мусколи не го
прави дебел, нормално момче с мускули не сте ли виждали...
:) :) :) Комплексари...за много велики ли се имате?


Викаш като совата 8-)

DownloadVirus
03-30-2011, 08:43
Искам да попитам женската аудитория,дали харесват по-големите мъжки гърбове и дали ги превличат по някакъв начин ;] Не ,че гърбът е много важна част на тялото и част от чара на мъжете ,но все пак ;] Мерси за отговорите предварително !

ГЪРБА Е МНОГО ВАЖЕН!

Гръбните мускули са най-драматичният символ на мускулна сила ,най-голямото доказтелство за мускулно развитие,най-грандиозната част от нашето тяло.
Развит до своя пълен потенциал,той предизвиква завист у мъжете с по-слабо развити гръбни мускули и е обект на женското възхищение.
Добре развитият гръб е господар и "балансьор" на физиката ви.От цялата мускулатура на тялото гърбът означава жизненост с главно "Ж"

By Arnold

straus
03-30-2011, 08:47
Пълно щастие няма, с голям гръб, с голяма пишка, висок, сини очи... аман значи...

DownloadVirus
03-30-2011, 08:47
О,Боже.. колко неграмотно написани коментари видях :lol:

Аз пък не харесвам мъже с много големи мускули!Направо ме отблъскват такива!Хубаво е да има атлетично телце.. Най-много харесвам мъже с широки рамене и малко,стегнато дупе :D

Широки рамене и малко стегнато дупе? Пълна асиметрия.. Това подобие на мъж ще прилича на някакъв клоун..

anonymous708973
03-30-2011, 08:52
Глупости! Фигурата на мъжете е като триъгълник, обърнат с върха надолу. Широки рамене, по-тесен кръст и още по-тясно дупе.
Фигурата на жените е като пясъчен часовник - еднакви рамене и дупе, тесен кръст.

DownloadVirus
03-30-2011, 09:00
Да,сигурно! За това като излезна на улицата мъжете всички с широки рамене и с тясно дупе :lol: :lol:

nikitka_
03-30-2011, 09:12
...

DNA
03-30-2011, 09:20
О,Боже.. колко неграмотно написани коментари видях :lol:

Аз пък не харесвам мъже с много големи мускули!Направо ме отблъскват такива!Хубаво е да има атлетично телце.. Най-много харесвам мъже с широки рамене и малко,стегнато дупе :D

Твой съм, всичко си имам :D дори и малко мозък :)

DownloadVirus
03-30-2011, 09:23
DownloadVirus , ако всички мъже по улицата бяха такива,щеше да е страхотно!Но,уви.. И, ако този тип телосложение,прави един мъж да прилича на клоун,кажи ми кой не е такъв според теб?

Широки рамене и малко стегнато дупе като на гей , тясно , сложи и едни прашки .. Телосложение на мъж,колкото се отнася до гърба ли? Колкото се отнася до рамента и дупе,дето говорите..Рамената трябва да са широки , детлоидните трябва да са назъбени,рамената общо взето да са като хандбални топки,както казва поета :) Дупето не се гледа :)

TheBeliever
03-30-2011, 09:28
DownloadVirus , ако всички мъже по улицата бяха такива,щеше да е страхотно!Но,уви.. И, ако този тип телосложение,прави един мъж да прилича на клоун,кажи ми кой не е такъв според теб?

Широки рамене и малко стегнато дупе като на гей , тясно , сложи и едни прашки .. Телосложение на мъж,колкото се отнася до гърба ли? Колкото се отнася до рамента и дупе,дето говорите..Рамената трябва да са широки , детлоидните трябва да назъбени,рамената общо взето да са като хандбални топки,както казва поета :) Дупето не се гледа :)

Ти ще кажеш дали се гледа или не. :razz:

DownloadVirus
03-30-2011, 09:36
DownloadVirus , ако всички мъже по улицата бяха такива,щеше да е страхотно!Но,уви.. И, ако този тип телосложение,прави един мъж да прилича на клоун,кажи ми кой не е такъв според теб?

Широки рамене и малко стегнато дупе като на гей , тясно , сложи и едни прашки .. Телосложение на мъж,колкото се отнася до гърба ли? Колкото се отнася до рамента и дупе,дето говорите..Рамената трябва да са широки , детлоидните трябва да назъбени,рамената общо взето да са като хандбални топки,както казва поета :) Дупето не се гледа :)

Ти ще кажеш дали се гледа или не. :razz:

Дупето си е нормално,говори за атлетични хора,не за хора с огромни рамени изградени от дюнери , тогава едва ли дупето ще им е много хубаво,широки рамене и това тясно дупе,не е невъзможно,зависи как тренираш мускулната група..Яко е да имаш здраво дупе и да чупиш орехи с него :D

nikitka_
03-30-2011, 09:40
..

DownloadVirus
03-30-2011, 10:00
Ето какво означава мъж..Тези анонимни алкохолици какво ми ги предлагаш ? :D :D

ЕТО:


http://www.bodybuildingblog.co.uk/wp-content/uploads/2010/04/arnold_schwarzenegger.jpg

http://www.dinfo.gr/wp-content/uploads/2011/03/arnold-schwarzenegger-training.jpg

http://www.athletespower.com/wp-content/uploads/2010/05/arnold-schwarzenegger-big_muscle.jpg

http://snarkerati.com/movie-news/files/2008/11/arnold-schwarzenegger.jpg

http://media.giantbomb.com/uploads/1/15484/821360-arnold_schwarzenegger_002_super.jpg

DarkTemplar
03-30-2011, 10:06
nikitka_, специално за Фреди Люнгберг съм убеден, че е гей (или поне би). Другите са стабилни, особено Рейнолдс и Бекъм.

nikitka_
03-30-2011, 10:39
..

DownloadVirus
03-30-2011, 10:45
DownloadVirus , направо ми се повръща,като гледам снимките!Да махаш този веднага! :D :D :D

DarkTemplar , възможно е , но тялото му е страхотно! :)

"Този" ли? Знаеш ли кой е ? Перфектният мъж (за всяка жена)!

TheBeliever
03-30-2011, 10:50
DownloadVirus , направо ми се повръща,като гледам снимките!Да махаш този веднага! :D :D :D

DarkTemplar , възможно е , но тялото му е страхотно! :)

"Този" ли? Знаеш ли кой е ? Перфектният мъж (за всяка жена)!

Значи ние не сме жени щом не го харесваме тоя. Или всички останали културисти с изкуствено напомпани мускули, граничещи с гротеска. Не знам защо си въобразяваш, че знаеш по-добре от нас, жените, какво харесваме. И те уверявам, че ако за теб такова тяло е перфектно, то за 90% от момичетата/жените не е.

nikitka_
03-30-2011, 10:55
..

DarkTemplar
03-30-2011, 10:58
DarkTemplar, възможно е, но тялото му е страхотно! :)
Не знам, за мен е прекалено слаб - гръдните му мускули едва си личат, ребрата му се броят, има плочици, колкото да се отчете. Някак ми е бозав - с тая ултра бяла кожа и сини очи.. Като се сетя за прическите му от едно време и ми се драйфа (добре, че се сети да си обръсне главата). Въобще доста ми е женствен и несимпатичен като човек (мяркал съм го и на живо).

Не гледай фотосесиите му за Келвин Клайн, там е играл яко грим, солариум, вероятно и фотошоп.

Бате Арни може да е попрекалил с мускулите (все пак е бодибилдър и бивш Мистър Олимпия), ама си е безспорна класа и лъха на мъж от километри. 8)

DownloadVirus
03-30-2011, 11:02
DarkTemplar, възможно е, но тялото му е страхотно! :)
Не знам, за мен е прекалено слаб - гръдните му мускули едва си личат, ребрата му се броят, има плочици, колкото да се отчете. Някак ми е бозав - с тая ултра бяла кожа и сини очи.. Като се сетя за прическите му от едно време и ми се драйфа (добре, че се сети да си обръсне главата). Въобще доста ми е женствен и несимпатичен като човек (мяркал съм го и на живо).

Недей гледа фотосесиите му за Келвин Клайн, там е играл яко грим, солариум, вероятно и фотошоп.

Бате Арни може да е попрекалил с мускулите (все пак е бодибилдър и бивш Мистър Олимпия), ама си е безспорна класа и лъха на мъж от километри. 8)

Много иронично,но пък разбира се не е фотошоп :) Арнолд = respect
Както викаш 7-8 пъти е бил Mr.Olympia
Отделна категория,недостижима величина!

nikitka_
03-30-2011, 11:07
..

DownloadVirus
03-30-2011, 11:10
А бе квото и да говорите за рамена и дупе (АРНОЛД СИ ГИ ИМА И ДВЕТЕ В ПОВЕЧЕ :D ) най-важното за вас е члена.. Въобще няма ви пука гръб , рамена , дупе , ако му е 8-10 см . Сега ако кажеш,че не съм прав,грях ти е на душата :booooomb:

nikitka_
03-30-2011, 11:16
..

fenastz
03-30-2011, 11:37
Вирус, нещо си сбъркан.

Всичката тая мускулна маса е безполезна, защото на човека не му е заложено да е силно животно.

Не е нужно да си грамаден, а оформен.

И женските повече ги привлича някой среден на ръст или висок мъж с атлетично телесложение отколкото нисък и напомпан бодибилдър. Също така сръчност и бързина ги предразполага много повече от сила и размер.

DownloadVirus
03-30-2011, 12:21
Вирус, нещо си сбъркан.

Всичката тая мускулна маса е безполезна, защото на човека не му е заложено да е силно животно.

Не е нужно да си грамаден, а оформен.

И женските повече ги привлича някой среден на ръст или висок мъж с атлетично телесложение отколкото нисък и напомпан бодибилдър. Също така сръчност и бързина ги предразполага много повече от сила и размер.

Много си ми смешен :D 1.88 нисък ли ти се види Arnold ? И той е обемен + оформен , има и маса и релеф , не е въпрос до сила , въпрос до тяло е ! Е масата не му е била безполезна след като е спечелил 7 пъти Mr.Olympia и преди това още колко още..Станал известен разбира се не само в културизма..
Но колкото и да говориш за сръчност и бързина,ако ти е 7-8 см колкото и сръчен и бърз да си,какъв ще е ефекта?

DownloadVirus
03-30-2011, 12:48
Никитка,като тяло нещо такова харесва ли ти ?

http://bodybuilding-diet.org/wp-content/uploads/2011/03/Bodybuilder.jpg

nikitka_
03-30-2011, 15:28
..

DownloadVirus
03-30-2011, 16:11
Офтопик : я , тоя ми е откраднал тялото почти.. :D
иначе ето ви човека с най-големия гръб (доколкото си спомням)
http://3.bp.blogspot.com/_BA96WNm8qSg/S_7WK8NjeeI/AAAAAAAAAAc/hWcUqysJmqU/s1600/dy156.jpg
Dorian Yates . . .

Бива,ама Dorian е слаб в сравнение с Арнолд и Колман.. А това за най-големият гръб,кой ти го каза,къде го прочете..

anonymous708973
03-30-2011, 18:30
DownloadVirus , направо ми се повръща,като гледам снимките!Да махаш този веднага! :D :D :D

DarkTemplar , възможно е , но тялото му е страхотно! :)

"Този" ли? Знаеш ли кой е ? Перфектният мъж (за всяка жена)!

За мен е далеч от перфектен! Дори не се доближава! Страх ме е от него, имам чувството, че ще ме смачка, ако ме прегърне. И "смачка" в лошия смисъл!
Мда, явно не съм жена. Ужас :lol:
Бтв, ти не се ли научи, че си зле с мерките и обиколките? Или ще продължаваш да твърдиш, че нормалният пенис е 20-25 см? :lol:

Видя колко много "харесваме" твоя идол, нали? Лично аз се кефя на тялото на другия пич, когото пусна. :)

fenastz
03-30-2011, 19:57
Вирус, нещо си сбъркан.

Всичката тая мускулна маса е безполезна, защото на човека не му е заложено да е силно животно.

Не е нужно да си грамаден, а оформен.

И женските повече ги привлича някой среден на ръст или висок мъж с атлетично телесложение отколкото нисък и напомпан бодибилдър. Също така сръчност и бързина ги предразполага много повече от сила и размер.

Много си ми смешен :D 1.88 нисък ли ти се види Arnold ? И той е обемен + оформен , има и маса и релеф , не е въпрос до сила , въпрос до тяло е ! Е масата не му е била безполезна след като е спечелил 7 пъти Mr.Olympia и преди това още колко още..Станал известен разбира се не само в културизма..
Но колкото и да говориш за сръчност и бързина,ако ти е 7-8 см колкото и сръчен и бърз да си,какъв ще е ефекта?


Добре ве мен, млъкни с тоя Арнолд вече, кво само конкретизираш ?! Тук става дума за какво привлича жените, не кой колко награди е спечелил.

DownloadVirus
03-30-2011, 20:03
DownloadVirus , направо ми се повръща,като гледам снимките!Да махаш този веднага! :D :D :D

DarkTemplar , възможно е , но тялото му е страхотно! :)

"Този" ли? Знаеш ли кой е ? Перфектният мъж (за всяка жена)!

За мен е далеч от перфектен! Дори не се доближава! Страх ме е от него, имам чувството, че ще ме смачка, ако ме прегърне. И "смачка" в лошия смисъл!
Мда, явно не съм жена. Ужас :lol:
Бтв, ти не се ли научи, че си зле с мерките и обиколките? Или ще продължаваш да твърдиш, че нормалният пенис е 20-25 см? :lol:

Видя колко много "харесваме" твоя идол, нали? Лично аз се кефя на тялото на другия пич, когото пусна. :)

Знаеш ли колко ме е б е кво мислиш :lol:
Твърдя си квото искам,20 см си е моя преценка за нормален пенис :) Като обичаш 5 сантови не съм ти виновен ;)

Poison94
03-30-2011, 20:47
Като гледам добра дискусия се е заформила 8-) Като гледам сте намесили и билдарите... те са пълни с химия и след време получават най-различни здравословни проблеми , фен съм на натуралното :) Та да продължават женската част да изказват мнение по въпроса :)

anonymous708973
03-31-2011, 08:09
DownloadVirus , направо ми се повръща,като гледам снимките!Да махаш този веднага! :D :D :D

DarkTemplar , възможно е , но тялото му е страхотно! :)

"Този" ли? Знаеш ли кой е ? Перфектният мъж (за всяка жена)!

За мен е далеч от перфектен! Дори не се доближава! Страх ме е от него, имам чувството, че ще ме смачка, ако ме прегърне. И "смачка" в лошия смисъл!
Мда, явно не съм жена. Ужас :lol:
Бтв, ти не се ли научи, че си зле с мерките и обиколките? Или ще продължаваш да твърдиш, че нормалният пенис е 20-25 см? :lol:

Видя колко много "харесваме" твоя идол, нали? Лично аз се кефя на тялото на другия пич, когото пусна. :)

Знаеш ли колко ме е б е кво мислиш :lol:
Твърдя си квото искам,20 см си е моя преценка за нормален пенис :) Като обичаш 5 сантови не съм ти виновен ;)

В такъв случай твоят е микроскопичен май-май *почесва се по главата*
А за моите предпочитания ти не се притеснявай. През центъра на гащите ми е колко му е, да няма да изкарам линийка да му го меря. Важното е, че си върши работата с него.
Колко момичета трябва да ти кажем, че Арнолд е отвратителен? Такъв ако го видя на улицата, директно в другата посока.

Хубаво тяло има Асен Блатечки - повярвай ми, виждала съм го без тениска достатъчно пъти :wink: Дори толкова години след каратето (4 поредни години шампион на България) мускулите му са достатъчно големи, за да привличат женските погледи, и достатъчно малки, за да не е отблъскващо. А повярвай, жените го харесват... Просто отиди на негова постановка.

Абстрахирай се от лицето на този (http://www.slava.bg/images/content/981/79cu3750.jpg) - тялото му е суууупер хубаво!

nikitka_
03-31-2011, 08:15
**

Poison94
03-31-2011, 11:06
Абе културизма се харесва само от мъжете,малко са жените фенове на този спорт.Аз гледам клипове на културисти само за мотивация да тренирам,но не и да бъда точно като тях 8)

DownloadVirus
03-31-2011, 11:23
DownloadVirus , направо ми се повръща,като гледам снимките!Да махаш този веднага! :D :D :D

DarkTemplar , възможно е , но тялото му е страхотно! :)

"Този" ли? Знаеш ли кой е ? Перфектният мъж (за всяка жена)!

За мен е далеч от перфектен! Дори не се доближава! Страх ме е от него, имам чувството, че ще ме смачка, ако ме прегърне. И "смачка" в лошия смисъл!
Мда, явно не съм жена. Ужас :lol:
Бтв, ти не се ли научи, че си зле с мерките и обиколките? Или ще продължаваш да твърдиш, че нормалният пенис е 20-25 см? :lol:

Видя колко много "харесваме" твоя идол, нали? Лично аз се кефя на тялото на другия пич, когото пусна. :)

Знаеш ли колко ме е б е кво мислиш :lol:
Твърдя си квото искам,20 см си е моя преценка за нормален пенис :) Като обичаш 5 сантови не съм ти виновен ;)

В такъв случай твоят е микроскопичен май-май *почесва се по главата*
А за моите предпочитания ти не се притеснявай. През центъра на гащите ми е колко му е, да няма да изкарам линийка да му го меря. Важното е, че си върши работата с него.
Колко момичета трябва да ти кажем, че Арнолд е отвратителен? Такъв ако го видя на улицата, директно в другата посока.

Хубаво тяло има Асен Блатечки - повярвай ми, виждала съм го без тениска достатъчно пъти :wink: Дори толкова години след каратето (4 поредни години шампион на България) мускулите му са достатъчно големи, за да привличат женските погледи, и достатъчно малки, за да не е отблъскващо. А повярвай, жените го харесват... Просто отиди на негова постановка.

Абстрахирай се от лицето на този (http://www.slava.bg/images/content/981/79cu3750.jpg) - тялото му е суууупер хубаво!


Тоя твоят анонимен алкохолик никога няма да стигне до нивото на Арнолд,разбирам да казвате не ви харесва,но да казваш,че някво си там каратистче има "по-хубаво" тяло от 7 пъти Mr.Olympia няма да го коментирам,не мисля,че въобще може да стане сравнение..
Химията,която казвате взимал само преди големи състезания 2 месеца за да поддържа масата когато е в период на релеф..То за това има и деца 8-)

straus
03-31-2011, 11:39
@DownloadVirus
Абе пич те и големите цици са хубави ама като всяка е по 5 кила какво ще ги правиш?! :shock:

DownloadVirus
03-31-2011, 11:44
@DownloadVirus
Абе пич те и големите цици са хубави ама като всяка е по 5 кила какво ще ги правиш?! :shock:

Това , напълно извът темата,която обсъждаме..

straus
03-31-2011, 11:50
@DownloadVirus
Абе пич те и големите цици са хубави ама като всяка е по 5 кила какво ще ги правиш?! :shock:

Това , напълно извът темата,която обсъждаме..
Аз не съм излизал от темата, просто не можеш да кажеш че това е хубаво тяло. Може да е стегнат, може да е як и напомпан, ама като цяло е грозно!
Това се опитват и другите да ти кажат ама ти си тъп и упорит като магаре! :smt075

DownloadVirus
03-31-2011, 11:54
@DownloadVirus
Абе пич те и големите цици са хубави ама като всяка е по 5 кила какво ще ги правиш?! :shock:

Това , напълно извът темата,която обсъждаме..
Аз не съм излизал от темата, просто не можеш да кажеш че това е хубаво тяло. Може да е стегнат, може да е як и напомпан, ама като цяло е грозно!
Това се опитват и другите да ти кажат ама ти си тъп и упорит като магаре! :smt075

Тялото е повече от хубаво,но ако желаеш да ти покажа нещо грозно като тяло мога да ти покажа..Пак с химия разбира се..

DarkTemplar
03-31-2011, 11:55
"Хубаво" е относително понятие. Колегата DownloadVirus май възприема всяка критика към Арнолд прекалено лично. Не бива така. Такива като Арнолд, Колман, Джей Кълтър и други бодибилдъри определено имат мощни тела, дали са хубави не мога да кажа.

Относно сравнението между Блатечки и Арнолд - и двамата имат достатъчно фенки - единия в България, другия - в цял свят. Пък и съм убеден, че и двамата са запознали доволен брой дами с "малкия им приятел" (при Шварценегер цифрата варираше около 500 или поне така се говореше), така че няма кво да ги мислим. ;)

Тоя Dorian Yates е ебахти грозната буца...

straus
03-31-2011, 11:58
Заеби... пак обърнахме женската тема в наша си дискусия, спирам с коментарите

DownloadVirus
03-31-2011, 12:00
"

Тоя Dorian Yates е ебахти грозната буца...

Нещо вярно се каза и в тази тема :)