PDA

View Full Version : Но тя е... :S



illm8p
03-31-2011, 16:15
Здравейте.
Аз съм на 16 години. Има едно момиче.. тя е на 15, неописуемо красива е, има уникален стил - облича се страхотно,и какви ли не дрънкулки и т.н, не е като поредната кифла,няма друго момиче като нея! и слуша някакви интересни жанрове музика като даркуейв мисля че беше и разни такива непознати досега за мен.Характера и също е уникален - забавна е,с хубаво самочувствие,винаги може да те разсмее, винаги може да ти каже нещо ново...има много приятели...умна е...но..след това дълго описание ... просто има един проблем за който не мога да спра да мисля..ПЛОСКА Е!!...висока е и е слаба, има хубава коса, хубави очи, но...е плоска. КАТО ДЪСКА! НЯМА НИЩО!!! не знам какво да правя ако тръгна с плоска ще ми се подиграват ще ме осмиват :( :( :S но просто е перфектна освен това.. какво да правя как да си я избия от главата не мога да съм с плоска. помогнете да я забравя

tonz94
03-31-2011, 16:19
Пффф ... за съжаление си ..
Ако я харесваш няма да те интересува чуждото мнение ..

vagarious
03-31-2011, 16:19
Е не .. :shock:

Iw0nWe
03-31-2011, 16:21
Много сте ми странни мом4етата......защо искаш да я забрави6 след като толкова я харесва6 какво зна4ение има дали е плоска или не :( След като я харесваш толкова много не би трябвало да ти пука какво говорят другите а и защо ти е някаква тъпа па4а която е като млековарна :?

catyyyy
03-31-2011, 16:23
Здравей 16 годишно момченце. Ти си влюбен... поне по думите,с които описваш това момиче, аз смятам,че си влюбен.Имам сано един въпрос към теб.Защо това,че момичето не е с все още развити гърди (защото тя е едва на 15) те притеснява.Защото ще ти се смеят или просто на теб не ти допада.Ако харесваш някой не трябва да ти прави впечатление дали има гърди или не.Има адски много момичета,които дори и на 20 и повече нямат гърди.Това не е критерии,по който може да се оценява.Ако наистина я харесваш бъди с нея и нека не ти пука какво ще кажат другите,защото те ще завиждат!

w0sh
03-31-2011, 16:23
Поне ще си гладиш нещо.

nikitka_
03-31-2011, 16:36
..

smoker4e7o
03-31-2011, 16:40
Като прочетох описанието на момичето и после като прочетох, че се чудиш дали да си с нея само за това, че е плоска най-спокойно мога да кажа, че не заслужаваш такова уникално момиче. :?

scandalousLady
03-31-2011, 16:55
Лелеле ... Не знам какво да ти кажа!Да я харесваш заради толкова много неща и да не я искаш заради бюста й... :? :? :? Ти за едни цици ли си?! Освен това,тя нали е на 15?Тялото й още се развива!Боже,Боже... :? :? :?

Съгласна съм. Не ставай жалък.. божее накъде отива светът.. за едни цици ми бил.. :? . Помисли си хубаво дали заслужаваш това момиче щом пишеш такива работи :? осъзнай се малко бе пич :wink: Айде ако се освестиш успех с момичето..

alonedark
03-31-2011, 17:05
Ооо..боже как е възможно да си дотолкова повърхностен , че да се откажеш от едно момиче , което харесваш толкова много , само заради едните цици! От това както я описваш сигурно е много красива и явно всичкото това компенсира , това че е плоска. Ама все пак ми е супер чудно как вие момчетата , ако едно момиче няма материал за стискане , начи не става ... тва е доста тъпо и гадно , спрямо момичетата , които нямат гърди!

SolemnityOfDeath
03-31-2011, 17:12
Поне ще си гладиш нещо.

:lol: :lol:

уош отново тролна темата по прекрасен начин. съгласен съм.

а...не. ти си гей. циците нЕмат значение. ма'ай се.

alonedark
03-31-2011, 17:12
ако едно момиче няма материал за стискане , начи не става ...
Ти винаги си носиш пластелин, нали?

Wtf !?!

saskou
03-31-2011, 17:14
Ти не си ли плосък? Мнението на другите е шит. Ще го разбереш, ама трябва да мине време.[/b]

Josefinne
03-31-2011, 17:40
Здравейте.
Аз съм на 16 години. Има едно момиче.. тя е на 15, неописуемо красива е, има уникален стил - облича се страхотно,и какви ли не дрънкулки и т.н, не е като поредната кифла,няма друго момиче като нея! и слуша някакви интересни жанрове музика като даркуейв мисля че беше и разни такива непознати досега за мен.Характера и също е уникален - забавна е,с хубаво самочувствие,винаги може да те разсмее, винаги може да ти каже нещо ново...има много приятели...умна е...но..след това дълго описание ... просто има един проблем за който не мога да спра да мисля..ПЛОСКА Е!!...висока е и е слаба, има хубава коса, хубави очи, но...е плоска. КАТО ДЪСКА! НЯМА НИЩО!!! не знам какво да правя ако тръгна с плоска ще ми се подиграват ще ме осмиват :( :( :S но просто е перфектна освен това.. какво да правя как да си я избия от главата не мога да съм с плоска. помогнете да я забравя

Аз ще я взема, щом ти не я искаш. Ще я разведа по магазините за бельо, ще мерим заедно сутиени и после може да ми завиждаш!

DevilWish
03-31-2011, 17:44
Пффф ... за съжаление си ..
Ако я харесваш няма да те интересува чуждото мнение ..
Съгласна съм.А уж е перфектна ;)

HideBoy
03-31-2011, 17:51
Добре бе съдя по думите ти че си влюбен, но това за ПОДЯВОЛИТЕ ТЯ Е ПЛОСКА ми е непонятно!
Ти го изкара някакъв недъг?!
Ако искаш цуцулана с жиле ставай богаташ.
И найстина немога да разбера за какво чак толкова държите на външността добре съгласен съм не е приятно да е грозна ама по това което пишеш се разбира че е доста губаво момичето не тя има проблем а ти ;)

stelkastel
03-31-2011, 17:53
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Олеее, не мога, уби ме! :razz: :razz: :razz: Нямам думи за нищо повече, само и единствено мога да те съжалявам...което пък е толкова смешно! :lol: :lol:
Срамуваш се от това, което ще кажат за нея другите, така ли?Или просто аз не разбрах правилно, тъй като още ми се струва неописуемо смешно и нелепо...ако е толкова прекрасна, колкото я описваш другите лапенца няма да могат да кажат нищо, а ще я гледат със зяпнала уста и ще ти завиждат за хубавото момиче! :smt045

a1a2b3v
03-31-2011, 18:02
Не я заслужаваш...

teo96
03-31-2011, 18:26
Е,не,аз сериозно се отказвам! Наистина! Ще се оттегля в манастир! :razz: :grin: Боже...не знам откога не съм се смял така :D Добре,ще се опитам,ако не друго,поне да ти обясня защо,горкичката е плоска...
Ами приятелю...Костов е виновен...няма как...

Та сега сериозно (доколкото мога :D ). Човече,защо толкова ти пречи това? Щом толкова искаш гърди - свят голям,ела в наше село,да ти покажат най-знойната "мома",при нея - на едната да легнеш,с другата да се завиеш! (Искрено се извинявам за цинизма...)

И ще ти кажа нещо - ако наистина изпитваш нещо към това момиче,за което пишеш,това,че е "плоска" не би трябвало да те спира. Само че ти си прекалено повърхностен за да го осъзнаеш. Е,твой проблем. И не очаквай някой тук да ти казва как да я забравиш,ако тази тема не е ебавка,то ти изобщо няма да се затрудниш с това...

Fiction7577
03-31-2011, 18:37
Аааааааааа не не не разби ме!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Човеко яко повърхостен си. Ще се опитам да ти обясня.

1. Няма идеален човек. Нормално е да има недостатъци - в случая не е поредната надарена. Момичето не си избира колко големи да са и гърдите. Ако на тебе онази ти работа е 8 см. и тя постъпи по същия начин като теб, понеже ти е малък, ще ти е кеф сигурно, нали??

2. Тя е на 15. Има още сума ти време да се развива, тъкмо навлиза в пубертета за Бога! Поне малко помисли ли за това?

3. Ти не я заслужаваш. От всичко което описа, най-тъпото беше зависимостта ти от чуждото мнение. Явно че ти е по-важно какво ще кажат хората, а не дали ще си щастлив.

ОТИВАЙ ДА ТЪРСИШ КИФЛИ!! ТЕ СА ЗА ТЕБ, ПО ТОВА СИ ПРОЛИЧА.

sup
03-31-2011, 18:39
Какво те интересува мнението на другите,че ще ти се подиграват,че гаджето ти е било плоско?Те ако са ти приятели ще те подкрепят,а няма да ти се смеят.Тя е още на 15,стегни се..има още доста години да се развива.

vagarious
03-31-2011, 18:39
Авторе,ти пък си плосък откъм сиво вещество!!! :x

VaMpiRKaTaaa
03-31-2011, 18:46
Плоска била..
И какво ти пука?
Важното е на теб да ти харесва,a не 'приятелите ти'да я одобряват.
Харесваш ли я?
Харесваш я.
Умна е.
Красива е.
Има готин характер.
Може да те разсмее.
Винаги има какво ново да каже.
Има много приятели.
Явно е много общителна.Какво искаш повече?
Едните цици или по-големият мъжки атрибут не правят човека,човек.
Човек го правят нещата по-горе,които ти описа за нея,а аз само извадих и подчертах.Тя ги има,значи си заслужава.

iveetyy
03-31-2011, 18:48
Ако момичето наистина е това , което описваш наистина не я заслужаваш . .
Като ти е толкова зор по-добре да си хванеш някоя пълна скърб откъм тема мозък , но с ебаси балкона.Няма да има за какво да си говорите , но ще можеш да се нагледаш. .

HideBoy
03-31-2011, 18:51
Ако момичето наистина е това , което описваш наистина не я заслужаваш . .
Като ти е толкова зор по-добре да си хванеш някоя пълна скърб откъм тема мозък , но с ебаси балкона.Няма да има за какво да си говорите , но ще можеш да се нагледаш. .
+1 Напълно съм съгласен!

g1rl4eto_
03-31-2011, 19:10
Само ти ще губиш в живота заради ограниченото ти мислене описваш прекрасно момиче, а се хващаш за нещо незначително. Прави това, което желаеш и не се води от мнението на другите, ако са ти приятели на място ще се съобразят с твоето решение. Евала за коментарите на момчета, които са писали радвам се, че още има момчета, които разсъждават по този начин :) И накрая една мисъл на Паулу Коелю "... всеки си мисли, че знае как другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен."
И пак ти пиша само твоите желания са важни обръщай внимание на мнението на хората.

minionka
03-31-2011, 19:24
Зле си, ама много. Ще загубиш свясна сред малкото свесни, после ще си блъскаш главата.

pricelessxv
03-31-2011, 19:25
''тя е на 15, неописуемо красива е, има уникален стил - облича се страхотно,и какви ли не дрънкулки и т.н, не е като поредната кифла,няма друго момиче като нея! и слуша някакви интересни жанрове музика като даркуейв мисля че беше и разни такива непознати досега за мен.Характера и също е уникален - забавна е,с хубаво самочувствие,винаги може да те разсмее, винаги може да ти каже нещо ново...има много приятели...умна е...но..след това дълго описание ... ''

Момче, какво изобщо мислиш, бе, ИЗЛАГАШ СЕ :lol: :lol: :lol: как може .. лелее.. Не я изпускай!! Знаеш ли колко малко са момичетата като нея, признавам си, аз и моите приятелки имаме МАЛКО общо с момиче като нея! А ти заради бюста? Божее.. не знам какво да кажа просто. Момичето тепърва ще се развива, ти к'во искаш, да е с бюст като на Андреа ли? :lol: Видно е, че си хлътнал, и ако едни цици ще те откажат или пък мнението на ''приятелите'' ти.. :?

tanch3t093
03-31-2011, 19:30
На тебе ти е повече какво ще кажат ДРУГИТЕ. Не може да излиза с момниче, което няма цици ..... За съжаление си, честно. Кво ти пука кво ще кажат другите - като ти харесва я хващай, обаче на някои хора им влияе повече чуждото мнение.

ChaoticCharm
03-31-2011, 19:36
Честно казано от една страна те разбирам. Това е нещо,за което не можеш да се направиш на сляп. Видиш ли веднъж нещо,което не ти харесва,било то черта от характера или от външния вид,то постоянно започва да ти се набива.
От друга страна тя може да е плоска,но ти имаш плоско мислене. Най-странното в цялата работа ми беше,че скоро не бях чела такова влюбено описание на момиче от момче,а в същото време те спира да бъдеш с нея нещо толкова..повърхностно,не знам как по друг начин да го кажа.
Всъщност да пренебрегнеш някого,заради проблем в размерите,независимо дали става въпрос за височина или това как й се изпълва сутиена,е лошо,повърхностно и какво ли още не,но и човешко. Обаче ще ти кажа,че докато си с нея гръдната й обиколка няма да се промени. Според мен нейното си е до ген и може би и цял живот ще си остане "стотинка под балатум",НО,ако това момиче е наистина такова,каквото го описваш,не го изпускай!

princeskata1
03-31-2011, 19:53
Всеки човек си има някакви недостатъци. Не е важно мнението на хората не хората ще са с нея а ти ,така че няма нужда да ги слушаш. :)

ZaicheNaXeroin
03-31-2011, 20:51
Моля ти се зарежи го тва момиче :( така като я описваш чак ми става жал че готино момиче ходи с такъв смешник :D

Ivalinka
03-31-2011, 21:00
аз сък си мислех, че любовта е сляпа :-o

blgf
03-31-2011, 21:02
Щом я харесваш би трябвало да я харесваш такава каквато си е а не да пускаш теми че била плоска .. :? :? :?

ChaoticCharm
03-31-2011, 21:13
аз сък си мислех, че любовта е сляпа :-o

Аз пък си мисля,че само така казват.
Ако беше сляпа,щеше да си влюбена в най-добрия си приятел например,но не си предполагам,защото това,което написа,е просто клише.

illm8p
03-31-2011, 21:30
Ами не не се изразих съвсем правилно приятелите ми няма да се подиграват, просто те като си говорят за как мачкат циците на гаджетата си и някви такива аз какво да кажа да седя и да блея??? Освен това тя явно наистина не се притеснява от това че е плоска има самочувствие и достойнство...нито си пъха нещо в сутиена или такиа простотии...но и за това понякога много си личи че е съвсем плоска и просто ме притеснява иначе е перфектна всичко в нея е страхотно но защо трябваше да е плоска как да я забравя не знам :(:(:(:(:(

bratignat
04-01-2011, 06:04
Да ти се смеят и да не ти казват, че си пич действиетелно е жесток проблем. Защо не ги попиташ и каква мацка да си хванеш - да речеме с огромни цици, които тя да си транспортира с ремарке...

Ти индивидуално искаш ли го това момиче?
Втори въпрос - такъв проблем ли е за теб, че е плоска? Не казвам, че циците не са готино нещо, но чак толкова важен елемент ли са?

spopi
04-01-2011, 07:43
Всеки има недостатъци няма как да стане да е перфектна и ти си имаш ти или е приемаш такава или не! Те са глупаци може да се гордеш с друго а че мачкаш гърди!

illm8p
04-01-2011, 09:25
ох хора никой няма да ми се подиграва приятелите ми я мислят за красива и леко странна в добрия смисъл и съм сигурен че ако я познаваха малко по добре както аз щяха да знаят и характера и колко е готин и повече но те не биха били с нея защото е ПЛОСКА просто не знам ще съм някакъв аутстендър всички се чудят що съм с плоско момиче и не съм цицеман ама просто не искам да съм аутстендър а сигурно такъв ще ме наричат :(

ChaoticCharm
04-01-2011, 09:36
ох хора никой няма да ми се подиграва приятелите ми я мислят за красива и леко странна в добрия смисъл и съм сигурен че ако я познаваха малко по добре както аз щяха да знаят и характера и колко е готин и повече но те не биха били с нея защото е ПЛОСКА просто не знам ще съм някакъв аутстендър всички се чудят що съм с плоско момиче и не съм цицеман ама просто не искам да съм аутстендър а сигурно такъв ще ме наричат :(

Вече си мисля,че не я заслужаваш. Или го преглъщаш този факт,или я забравяш. Не питай как,няма точна рецепта.
просто те като си говорят за как мачкат циците на гаджетата си и някви такива аз какво да кажа да седя и да блея? Ти ще разказваш как правиш нещо друго или просто нищо няма да казваш,не е кой знае какъв проблем. Прекалено много се интересуваш от мнението на приятелите си.

make_you_mine
04-01-2011, 10:06
Мойто момче,ако не си правиш пегичка,единствения плосък в тая ситуация си ти...

Fiction7577
04-01-2011, 10:18
ох хора никой няма да ми се подиграва приятелите ми я мислят за красива и леко странна в добрия смисъл и съм сигурен че ако я познаваха малко по добре както аз щяха да знаят и характера и колко е готин и повече но те не биха били с нея защото е ПЛОСКА просто не знам ще съм някакъв аутстендър всички се чудят що съм с плоско момиче и не съм цицеман ама просто не искам да съм аутстендър а сигурно такъв ще ме наричат :(

Вече си мисля,че не я заслужаваш. Или го преглъщаш този факт,или я забравяш. Не питай как,няма точна рецепта.
просто те като си говорят за как мачкат циците на гаджетата си и някви такива аз какво да кажа да седя и да блея?[Ти ще разказваш как правиш нещо друго или просто нищо няма да казваш,не е кой знае какъв проблем. Прекалено много се интересуваш от мнението на приятелите си.

От което следва факта, че явно не са ти истински приятели, така да се притесняваш от тях просто... Наистина не я заслужаваш. И щом е ПЛОСКА, да си се замислял че ще и пораснат гърдите в последствие, понеже е само на 15???? :?

stefan1
04-01-2011, 10:24
Здравейте.
Аз съм на 16 години. Има едно момиче.. тя е на 15, неописуемо красива е, има уникален стил - облича се страхотно,и какви ли не дрънкулки и т.н, не е като поредната кифла,няма друго момиче като нея! и слуша някакви интересни жанрове музика като даркуейв мисля че беше и разни такива непознати досега за мен.Характера и също е уникален - забавна е,с хубаво самочувствие,винаги може да те разсмее, винаги може да ти каже нещо ново...има много приятели...умна е...но..след това дълго описание ... просто има един проблем за който не мога да спра да мисля..ПЛОСКА Е!!...висока е и е слаба, има хубава коса, хубави очи, но...е плоска. КАТО ДЪСКА! НЯМА НИЩО!!! не знам какво да правя ако тръгна с плоска ще ми се подиграват ще ме осмиват :( :( :S но просто е перфектна освен това.. какво да правя как да си я избия от главата не мога да съм с плоска. помогнете да я забравя


Are you fuckin' kidding me?!Кат` е толко перфектна, какво те спира да тръгнеш с нея - нима циците са едиственото, което гледаш?!И к`во ти дреме какво мислят другите - нали ти я избираш за гадже, не те.

anonymous708973
04-01-2011, 10:35
не знам какво да правя ако тръгна с плоска ще ми се подиграват ще ме осмиват :( :( :S но просто е перфектна освен това.. какво да правя как да си я избия от главата не мога да съм с плоска. помогнете да я забравя

Eто заради това си за бой. Не трябва да ти пука какво казват приятелите ти, един мъж на място ще си защитава мацката. Естествено, ти не си мъж, но имаш време да станеш. Това ти е проблемът, не че гледаш (липсата на) циците на мацката. Това го разбирам...

Но това проклето стадно мислене ще ти изяде главата.

Razor93
04-01-2011, 15:01
Ама ти наистина ли?? :razz:

SummerDream
04-01-2011, 15:12
Е, не, тва беше върха на всичко :lol: Ако тва е единственото нещо, което те спира, си много зле..честно.Не го заслужаваш момичето, намери си няква силиконка, с която няма да можеш да си кажеш и дума..

RebecccaBlackLove
04-01-2011, 15:38
Купи си надуваема кукла
и когато ти залипсват ужасно много циците
върви да мачкаш нейните в таванската си стаичка :-)
И най-добре наистина се откажи от мацката- жал ми стана за нея; ама пък ако тя ти се върже, значи преувеличаваш и е тъпа като четка.

bebeemalko
04-01-2011, 18:08
Като прочетох описанието на момичето и после като прочетох, че се чудиш дали да си с нея само за това, че е плоска най-спокойно мога да кажа, че не заслужаваш такова уникално момиче. :?
+1
Идиот

Wednesday666
04-01-2011, 19:34
Мой човек, аз мога само едно нещо да те попитам - ти имаш ли най-големия член на Земята?
Ако отговора е да - тя не е дорасла достатъчно за теб.
Но ако отговора е не - Ти не си Достатъчно дорасъл за нея ;)

r3nIchka
04-02-2011, 07:27
^^
напълно вярно!!!... След време ще съжаляваш, че си я изпуснал само заради това... но тогава ще е късно... :? :? :?

IzI
04-02-2011, 07:41
^^
напълно вярно!!!... След време ще съжаляваш, че си я изпуснал само заради това... но тогава ще е късно... :? :? :?

най - добре отиди на психолог явно имаш някакъв проблем :shock:

DiDy1
04-02-2011, 11:23
Здравей 16 годишно момченце. Ти си влюбен... поне по думите,с които описваш това момиче, аз смятам,че си влюбен.Имам сано един въпрос към теб.Защо това,че момичето не е с все още развити гърди (защото тя е едва на 15) те притеснява.Защото ще ти се смеят или просто на теб не ти допада.Ако харесваш някой не трябва да ти прави впечатление дали има гърди или не.Има адски много момичета,които дори и на 20 и повече нямат гърди.Това не е критерии,по който може да се оценява.Ако наистина я харесваш бъди с нея и нека не ти пука какво ще кажат другите,защото те ще завиждат!

и аз съм на това мнение :) А и първо и предложи да видиш дали ще потръгнат нещаята и тогава казвай , че щяли да ти са смеят :wink:

fenastz
04-02-2011, 11:44
Щом няма цици, не става. Не виждам защо повдигаш темата. :)

Paramour
04-04-2011, 18:49
еми забрави я щом искаш.. после ще съжаляваш.

VHack
04-04-2011, 20:41
Не слушай другите, каквото и да ти говорят после ще ти говорят обратното. Свали я, направете го няколко пъти, опознай я и реши или тя или приятелите ти. Обаче се съмнявам, че имаш приятели щом и имаш такова "доверие", който не е доволен от избора ти - да лапа п*тката и да заминава както би казал един колега. Който е с теб с теб е, който не е никога не е бил или те мрази!

neeDaBosS
04-04-2011, 20:42
Много си проЗ ти бе..циците нямат никакво значение! ай тебе никой да не те взема след като нямаш мозък в тая тъпата тиква,а?

GameZ
04-04-2011, 20:50
Ама ти наистина си ТЪП!(без извинение).Така както описваш момичето сигурно е много красиво, ама да я оставиш заради едните цици..моля ти се .. не я заслужаваш просто.. :(

Deni9688
04-05-2011, 10:27
Аааааааааа не не не разби ме!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Човеко яко повърхостен си. Ще се опитам да ти обясня.

1. Няма идеален човек. Нормално е да има недостатъци - в случая не е поредната надарена. Момичето не си избира колко големи да са и гърдите. Ако на тебе онази ти работа е 8 см. и тя постъпи по същия начин като теб, понеже ти е малък, ще ти е кеф сигурно, нали??

2. Тя е на 15. Има още сума ти време да се развива, тъкмо навлиза в пубертета за Бога! Поне малко помисли ли за това?

3. Ти не я заслужаваш. От всичко което описа, най-тъпото беше зависимостта ти от чуждото мнение. Явно че ти е по-важно какво ще кажат хората, а не дали ще си щастлив.

ОТИВАЙ ДА ТЪРСИШ КИФЛИ!! ТЕ СА ЗА ТЕБ, ПО ТОВА СИ ПРОЛИЧА.


+++++++ :)

cookiexmonster
04-05-2011, 10:33
Аз ако бях на твое място изобщо нямаше да ми пука кой какво мисли, плоска ли е - не е ли. Ако наистина толкова я харесваш не смятам, че трябва да те интересува мнението на околните, защото точно това за което се "страхуваш" (да не ти се подиграват) е адски повърхностно. Имам в предвид, че пубертета идва при всеки по различно време 8-)

Bakemono
04-05-2011, 10:55
Бил съм в абсолютно същата ситуация! :) Точно на твоите години бях когато ми се случи същото... продължи 3 години и не съжалявам за нищо. Братле... не бъди глупак и се опитай да спечелиш това момиче, цици колко искаш, такава като тази, която описа съм виждал... 1 път! :)
Никой няма да ти се подиграва или ако го прави, значи е тъпо лапе. От всички дето познавам с големи цици... с нито 1 не бих тръгнал ако ще и да ме мислят за най-големия :) 8)
Успех!!!

yannah
04-05-2011, 19:59
Добре бе съдя по думите ти че си влюбен, но това за ПОДЯВОЛИТЕ ТЯ Е ПЛОСКА ми е непонятно!
Ти го изкара някакъв недъг?!
Ако искаш цуцулана с жиле ставай богаташ.
И найстина немога да разбера за какво чак толкова държите на външността добре съгласен съм не е приятно да е грозна ама по това което пишеш се разбира че е доста губаво момичето не тя има проблем а ти ;)

това е мечтаното момче
дано не го казваш само така за пред хората :)

BgHtH
04-05-2011, 20:26
Прати я тая в мойта посока , момичета с големи гърди не харесвам :-D

evilGirL97
04-05-2011, 20:30
ОМГГ!!! Плоска била... Нз... Не всеки е перфектен... Ти изброи прекалено много хубави качества в нея... А пък била плоска... За Бога тя тепърва ще се развива :)... Ако наистина я харесваш няма да ти пука дали е плоска или релефна... ;)

DreamForYou
04-05-2011, 21:29
Изглежда си доста повърхностен..
Важното е че я харесваш .. какво мислиш за другите.. какво щели да кажат.. или че щели да ти се подиграват.. тва са пълни глупости! Ако искаш да бъдеш с нея.. което доста си личи... недей да бъдеш такъв глупак .. стегни се ! Успех :) :)

In_my_dreams
04-05-2011, 21:44
явно ти си по-плосък...в главата... нямам думи .. :?

yeeee
04-06-2011, 08:29
Всеки си има някакъв недостатък..и какво като е плоска.Страх те е,че ще ти се подиграват?Много се заблуждаваш..само тва ще ти кажа

IQA
04-06-2011, 08:45
ти само циците ли гледаш бе ? ако толкова я харесваш няма да те интересува бюста й .. и какво мислят другите ; )) ти кво да не би да си перфектен а ? :-o

kalit0y
04-06-2011, 08:54
Ужасни сте вие мъжете!! Какво ти пука какво ще кажат хората... това е тъпо :)

dontcare
04-09-2011, 15:31
Ако я харесваш наистина..няма да ти пука за чуждото мнение.То попринцип не трябва да ти пука особено.Гледаш си кефа и тва е.Голяма работа,че ще ти се подиграват,че няма цици.
Ама има акъл,нали??

GuitarGuy
04-09-2011, 15:34
:shock:

MissLolaBunny
04-09-2011, 16:45
Ако наистина я харесваше толкова много , определено нямаше да те интересува какво ще кажат останалите .. #-o

Gr0zDan0v
04-09-2011, 18:08
Ако наистина я харесваше нямаше да ти пука за мнението на другите ;)

кво ти дреме че е плоска ... може да и пораснат

nichiiq
04-09-2011, 18:18
Ти си зле ,ама както виждаш не съм първата нито последната която ти го казва.Не се занимавай с нея , тя ще намери нещо много по-добро от теб.

tanito007
04-09-2011, 19:27
Що за глупост е това! Не мисля, че проблема ти е защото си на 16! Просто май си доста изостанал да се водиш от чуждото мнение!Щом я харесваш кво ти пука кой кво ше казва!Гледай си живота,ще ходиш с нея а не с хората!!!Ти избирай какво искаш...и малко порасни,че само на чикии не се живее!

dollyz
04-09-2011, 21:12
Тц, тц. :shock:
Не заслужаваш момичето и гледаш доста повърхностно на нещата. Ако се водиш по мнението на приятелите ти, то никога няма да си намериш приятелка, която наистина да цениш.

DqVoLsKoJeLaNiE
04-09-2011, 21:52
Не се излагай. Кво като ти се присмиват? Ти за тях ли живееш или за себе си ? С тях ли ще ходиш или с въпросната мацка?
Съвземи се преди да ти е била шута. :)

Ssummerjam
04-10-2011, 10:32
:lol: :lol: :lol:

onesteptohell
04-10-2011, 12:50
Господииии .до кво нещо доживях . хахах :lol: :lol:
Ти описваш едно прекрасно момиче ..И велкият ти проблем е,че няма цици? .. Е,не просто нямам думи. Мое мнение е ,че ако наистина толкова много я харесваш,мнението на другите не би трябвало да ти повлияае. :)

YoUcANNOtiMaGiNe
04-10-2011, 15:04
Не я заслужаваш ти, боклук такъв... не заслужаваш изобщо да имаш никаква приятелка.. дано не мислят много като твоя плосък мозък.

Luscious_Heart
04-10-2011, 15:06
Идиот, къв мъж си ти, като няма да й платиш силикона? :-x :-x :-x

Ирония.
Бати влечугото.

kris4eto15
04-10-2011, 15:11
Мале , това не е истина :shock:
Знаех , че момчетата се интересувате от гърди ама чак до такава степен.Ти твърдиш , че си влюбен - ако наистина я харесваше нямаше да ти пука нито колко големи гърди има нито какво казват хората . Стига бе хора , около това ли се върти света вече ? Тц , тц ... :?

TheNewReligion
04-10-2011, 16:16
Интересно ще е, когато си отима гадже. По закона на отвратителността т'ва може да стане в най-скоро време и тогава ще си биеш главата в стената. Нека.

dqvolcheto9
04-10-2011, 21:21
Здравейте.
Аз съм на 16 години. Има едно момиче.. тя е на 15, неописуемо красива е, има уникален стил - облича се страхотно,и какви ли не дрънкулки и т.н, не е като поредната кифла,няма друго момиче като нея! и слуша някакви интересни жанрове музика като даркуейв мисля че беше и разни такива непознати досега за мен.Характера и също е уникален - забавна е,с хубаво самочувствие,винаги може да те разсмее, винаги може да ти каже нещо ново...има много приятели...умна е...но..след това дълго описание ... просто има един проблем за който не мога да спра да мисля..ПЛОСКА Е!!...висока е и е слаба, има хубава коса, хубави очи, но...е плоска. КАТО ДЪСКА! НЯМА НИЩО!!! не знам какво да правя ако тръгна с плоска ще ми се подиграват ще ме осмиват :( :( :S но просто е перфектна освен това.. какво да правя как да си я избия от главата не мога да съм с плоска. помогнете да я забравя


Казваш ,че е слаба-стройна ?!Кво искаш да е 50 кг и да има цици 100 ;xx Има и такива момичета ,които са слаби ,но имат големи гърди и се оплакват и понякога даже е грозно.Но какъв мъж си като се вълнуваш само от гърдите :booooomb: Може да няма гърди ,но изброи толкоз готини качества.. Дано ти дойде малко акъл някога- Опитай си късмета,че ще съжеляваш ,но ще е къснооо... :X

MaGuSs
04-10-2011, 21:32
Хвърли и 50 000 лв. за пластична операция и тръгни с нея ;)

TeodorKoichinov4ever
04-11-2011, 08:01
Не виждам смисъл да ходиш с както казаха по горе "млековарна" и за теб да е без значение тъпа ли е или не.. Има толкова положителни качества, че едни цици просто... нямат значение.

JustMakeMeBelieveAgainN
04-11-2011, 08:18
ох,това да ти е проблемът...и не мисля,че си наистина влюбен в нея..ако беше,нямаше да ти пука какво мислят околните и дали е плоска или е размер D :o

Immortalbeloved
04-11-2011, 08:39
Остави я, не я заслужаваш след като мнението на идиотчетата ти приятели, е по - важно. :?

antifashionshit
04-11-2011, 08:41
като ти е проблем.. запознай ме с нея, на мен не ми е 8)

slbnchicet0
04-11-2011, 13:45
А на теб ти липсват мозъчни гънки!!!

Agllka
04-11-2011, 14:05
Знаеш ли какво - не се занимавай.. не си заслужава... момичето ще си намери някой, който ще я обожава за това че е уникална различна - и да - за това че има малки гърди... за какво й е да се примирява с такъв като теб, който не може да си защити собственото мнение... който ще я поставя на 2-ро, 3-то или 117-то място - след аверите си? Ти каза - тя е забавна, красива, различна - а ти какъв си? не ти ли минава през ума, че може нея да я е срам да ходи с недорасъл тип като теб?

Хвани се в ръце, бъди мъж и вземи сам решение. САМ.

horacio
04-11-2011, 14:30
Знаеш ли какво - не се занимавай.. не си заслужава... момичето ще си намери някой, който ще я обожава за това че е уникална различна - и да - за това че има малки гърди... за какво й е да се примирява с такъв като теб, който не може да си защити собственото мнение... който ще я поставя на 2-ро, 3-то или 117-то място - след аверите си? Ти каза - тя е забавна, красива, различна - а ти какъв си? не ти ли минава през ума, че може нея да я е срам да ходи с недорасъл тип като теб?

Хвани се в ръце, бъди мъж и вземи сам решение. САМ.

взе ми думите от устата :D +10

Gr0zDan0v
04-11-2011, 14:32
Пффф ... за съжаление си ..
Ако я харесваш няма да те интересува чуждото мнение ..

+++ 3