PDA

View Full Version : Много гаден Skype вирус



siricki
03-31-2011, 16:40
Вчера малоумният ми брат се е натресал на един много гаден Skype virus някакви негови приятели са му изпратили съобщение от сорта
:Zdravei :) vij kakvo otkrih v tozi sait
http://vlez-tuk.hit.bg
ve4e ti znam parolata na skype i zatova q smeni :)
И като е влезнал в сайта и е изтеглил файловете скайпа ми се е заразил. Тоест какво става това съобщение дето го е получил веднага след изтеглянето на фаиловете се е изпратило на всичките ми абонати. След което аз хванах да ги трия. Таман изтрих около 120 съобщения и хоп те пак автоматично се изпратиха на всичките ми абонати и така през час време. Сега съм извън линия и се надявам да не изпращам съобщения на абонатите но се страхувам че ако влезна на линия пак ще се изпращат тия проклети съобщения. Моля Ви кажете ми как да махна този вирус че ми затри нервите. Много ще съм благодарен ако ми помогнете,

Jus7DreamBoy
03-31-2011, 16:52
изтри файла който е изтеглил би трябвало да е с .vbs разширение :)

siricki
04-01-2011, 08:24
изтрих го но ефект маи няма пак пращам автоматично това съобщение дори когато съм извън линия. Сигурно досега съм изпратил на 10 такива съобщения на всеки от абонатите ми.

selenium
04-01-2011, 08:59
Модераторите би трябвало да те накажат за постване на линка.
Знаеш ли колко много хора цъкат без да мислят. Даже си мисля, че си го сложил умишлено.

siricki
04-03-2011, 17:12
Модераторите би трябвало да те накажат за постване на линка.
Знаеш ли колко много хора цъкат без да мислят. Даже си мисля, че си го сложил умишлено.
Не си ли се се замислил че по този начин като съм сложил линка може да съм отървал много потребители на скайпа от много сериозни проблеми. Не случайно съм написал за заглавие много гаден скайп вирус. Не знам кой тъпак ще шракне и ще изтегли фаиловете при положение че съм написал че е вирус. Много мои познати са се заразили с тоя вирус именно от незнание. Аз мисля че по-добре е да сложа линка ,за да знаят другите да не се ловат на тия глупости.

Righteousness
04-03-2011, 20:50
:shock: :shock: :shock:
Има ли още хора който им се връзват?!