PDA

View Full Version : Девствен на 23 години



linuxman2
03-31-2011, 19:23
Здравейте,

Аз съм на цели 23 години и съм все още девствен. Някак си не мога да си намеря подходяща приятелка. Кажете нормално ли е

djipsito
03-31-2011, 19:26
Яла бате, аз ща "отвора" :P

HideBoy
03-31-2011, 19:31
Виж ся немога да разбера за какво се чувстваш ДЛЪЖЕН защо ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да не си девствен на 23 ?
Разбери че просто поколението е ненормално не ти всички вече водят полов живот от 13-14 годишни което се смята за АДСКИЯ ЛУКС и се мислят за "маняци".
Просто намери точното момиче и то ще си стане от самосебеси.
Като си на 23 не си се свършил.
Това не е недостатък!

DownloadVirus
03-31-2011, 19:36
На мене 23 ми се види доста,но разбира се,че нищо не е свършило..Ако си на 40 и си девствен пак ще говорим :P

linuxman2
03-31-2011, 19:37
Виж ся немога да разбера за какво се чувстваш ДЛЪЖЕН защо ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да не си девствен на 23 ?
Разбери че просто поколението е ненормално не ти всички вече водят полов живот от 13-14 годишни което се смята за АДСКИЯ ЛУКС и се мислят за "маняци".
Просто намери точното момиче и то ще си стане от самосебеси.
Като си на 23 не си се свършил.
Това не е недостатък!

Ама ми е гадно някак си.

HideBoy
03-31-2011, 19:39
Виж ся немога да разбера за какво се чувстваш ДЛЪЖЕН защо ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да не си девствен на 23 ?
Разбери че просто поколението е ненормално не ти всички вече водят полов живот от 13-14 годишни което се смята за АДСКИЯ ЛУКС и се мислят за "маняци".
Просто намери точното момиче и то ще си стане от самосебеси.
Като си на 23 не си се свършил.
Това не е недостатък!

Ама ми е гадно някак си.
Еми това е до нагласа, и до средата в която движиш.
Ако всички ти се фукат днеска коя таковах вчера коя таковах естествено, че ще се чувсвташ така.
Просто остави нещата да се случват.
На сила хубост не става!

djipsito
03-31-2011, 19:43
Така е, не насилвай нещата. Просто се отпусни, имай самочувствие, заговаряй мацките, флиртувай, не мисли за това, че си девствен. Не мисля, че трябва да се притесняваш ;р
И сори за бъзика по-горе :-D

VaMpiRKaTaaa
03-31-2011, 19:58
И какво от това?
Това ли е най-важното?....
Важно е какъв човек си.
Държанието ти.
Никой няма да те проверява правил ли си секс или не.