PDA

View Full Version : Как да го спра????



eleonora12
03-31-2011, 20:09
ЗДРАВЕЙТЕ С МОЯ ПРИЯТЕЛ СМЕ ЗАЕДНО ОТ 10 МЕСЕЦА И СЕГА ИСКА ДА ЗАМИНАВА НА БРИГАДА В АМЕРИКА ЗА 6 МЕСЕЦА,НА МЕН НЕ МИ СЕ ВИЖДА МНОГО ,АЗ СЪМ СИГУРНА В СЕБЕ СИ НО НЕИСКАМ ДА СЕ РАЗДЕЛЯМЕ СТРАХ МЕ Е.МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТ КАК ДА ГО НАКАРАМ ДА СЕ ОТКАЖЕ,СПОСОБНА СЪМ ВСИЧКО ДА НАПРАВЯ ДА НЕ ЗАМИНЕ ДАЙТЕ СЪВЕТ МОЛЯ ВИ !!!

g1rl4eto_
03-31-2011, 20:14
Я се осъзнай какви магии не прави неща, за които може да съжаляваш. Според мен няма как да го спреш и мисля, че ако направиш някоя простотия ще го отблъснеш

HideBoy
03-31-2011, 20:14
Това с магията е върха на простотията!
А как да го спреш ? По добре не го прави ще си помисли че му нямаш доверие и работите ще тръгнат на зле.
Пусни го да иде и като се върне ще разбереш що за човек е.

vagarious
03-31-2011, 20:29
Просто го остави да замине ..
А и нещо си противоречиш - хем си сигурна в себе си, хем те е страх ... :-o

TheBeliever
03-31-2011, 20:35
И моя ще заминава ако се уредят нещата, но какво от това? Ако му имаш доверие и си сигурна в собствените си чувства няма да се опитваш да го спираш. Да, няма да е приятно да сте далеч един от друг, но това е само временно. Стегни се и не прави глупости.

nikitka_
03-31-2011, 21:02
...

ByK
03-31-2011, 21:06
Ако наистина го обичаш ще го пуснеш, ако той наистина те обича ще се върне при теб дори и след тези 6 месеца..

sladur4etyYy
03-31-2011, 22:17
нямаш право да се бъркаш по този начин в живота му, та ако ще и от 10 години да сте заедно. :)

RoSKo0o0
03-31-2011, 22:22
Приятелят ти току що ми звънна, аз съм твой познат и каза да ти предам :
"Трябва да поговорим, не мога да бъда с теб, мама все още не ми разрешава да упражнявам сексуален контакт с коЕ и да Е момиче!"
Съжалявам, чуре :(

Rorschach
04-01-2011, 05:33
Не му се меси, а това с магията... ебахти и долното, циганско племе ей...


Остави го да отиде и да види малко свят, малко пари да изкара - за какво му е да стои при истерична злоба тук?

Sunwell
04-01-2011, 06:20
Ако наистина го обичаш ще го пуснеш, ако той наистина те обича ще се върне при теб дори и след тези 6 месеца..

ivcheto0o
04-01-2011, 07:23
Ако наистина го обичаш ще го пуснеш, ако той наистина те обича ще се върне при теб дори и след тези 6 месеца..

Ако наистина го обичаш ще му мислиш доброто,това е добра възможност за него.Не рискувай да го спираш и после да те обвинява.

balu4ka
04-01-2011, 07:54
Щом любовта ви премине през тази пречка,значи любовта ви е силна!
Щом ти имаш търпението да го изчакаш ,щом и двамата се чакате с нетърпение ,цялата ви връзка ще се заздрави.
Не всичко става както ние искаме!

MaLkaTa_LaDy
04-01-2011, 09:12
Нямаш АБСОЛЮТНО никакво право да го спираш да прави нещо!
П.с. Нито пък да го караш да прави друго...

dimitar_ak
04-01-2011, 09:48
Една приятелка така замина за 6 месеца на бригада и сега е г-жа Колеман. Всичко зависи колко ви е силна връзката и как той те възприема.

Josefinne
04-01-2011, 11:21
Чудесен начин да изпитате връзката си.
Не мисля, че той би те послушал, каквото и да кажеш. В този случай освен да си пас друго не можеш да направиш.
Можеш:
1) да отидеш с него, но се съмнявам, да го направиш,
2) да го накараш да се ожените, за да си сигурна, че ще има още една причина да се върне при теб :D ( ох, тук очаквам още теми във форума )
3) да му кажеш, че го обичаш, да се чувате редовно по скайп, да стискаш палци и да кротуваш следващите 6 месеца , докато се върне.
4) да му кажеш, че го обичаш, но не искаш да го лъжеш и за това да скъсате, пък като си дойде и още се обичате - да тръгнете отново.

DarkTemplar
04-01-2011, 11:23
Отиди на ходжа и му направи магия за мек член докато е там. Ако не проработи, си направи харакири.

lubomirky
04-01-2011, 11:29
абе тука всички пишете как трябва да го пусне без проблеми и как по този начин ще разбере дали любовта им е истинска, ама ако на някой от вас му се случи, ще изпаднете в ебати депресията. гадничко ще е да не можеш да виждаш 6 месеца някой, който не искаш да оставяш и за 1 час.. вариантите ти ги казаха, правиш избор и продължаваш напред.

VaMpiRKaTaaa
04-01-2011, 16:59
Няма как да го спреш,щом е решил.

bebeemalko
04-01-2011, 17:50
Ако наистина го обичаш ще го пуснеш, ако той наистина те обича ще се върне при теб дори и след тези 6 месеца..
+1
И един др съвет приеми това негово заминаване като тест и за двама ви за да разбереш колко силни са чувствата ви. Ако след този период след като се върне всичко си продължи както си е било няма за какво да се тревожиш, ако не приеми го като услуга от съдбата че си разбрала че не е за теб или ти не си за него. Късмет и дано всичко ви е наред след 6 месеца.

kalpazanka
04-02-2011, 07:40
абе тука всички пишете как трябва да го пусне без проблеми и как по този начин ще разбере дали любовта им е истинска, ама ако на някой от вас му се случи, ще изпаднете в ебати депресията. гадничко ще е да не можеш да виждаш 6 месеца някой, който не искаш да оставяш и за 1 час.. вариантите ти ги казаха, правиш избор и продължаваш напред.
Ще умреш от глад, ако професионално се занимаваш с гадаене. :D
Минала съм тъкмо два пъти по този път за по 7 месеца. първият път реди 3 години, чаках го 7 месеца. Дойде си за няма и година и замина отново. Пак за 7 месеца. Първият бът го преживях катастрофално зле. Рев, рев и пак рев. Искаше ми се, но осъзнавах, че нямам абсолютно никакво право да го спирам.
Авторката да ме извинява, но е недорасла за връзка.

Josefinne
04-02-2011, 09:43
абе тука всички пишете как трябва да го пусне без проблеми и как по този начин ще разбере дали любовта им е истинска, ама ако на някой от вас му се случи, ще изпаднете в ебати депресията. гадничко ще е да не можеш да виждаш 6 месеца някой, който не искаш да оставяш и за 1 час.. вариантите ти ги казаха, правиш избор и продължаваш напред.

Абсолютно, всички са в някакви романтични филми и клиширани фрази :D

fenastz
04-02-2011, 11:49
НЯМАШ СИ ПРЕДСТАВА КАКВО ПРАВИШ, НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ПРИВЛИЧАШ ВНИМАНИЕ, КАТО ВИКАШ

dontcare
04-09-2011, 14:57
Нямаш право да го спираш.Всеки човек си решава дали иска да замине или не.
Той ако държи на теб,като се върне пак ще сте си заедн.А и защо трябва да късате ,докато е в Америка?Скайп разговори,смс-и..поддържайте връзка.
Просто едно изпитание за двама ви.Така ще си проличи доверието ви един към друг.

Gr0zDan0v
04-09-2011, 18:10
Просто го пусни ...

Ако обичаш един човек-пусни го да си върви.Ако се върне и той те обича...ако не значи никога не те е обичал ;)