PDA

View Full Version : Странна случка



PraskovkaA
03-31-2011, 22:18
Здравейте!Случи ми се нещо много странно докато с приятелят ми започвахме да правим секс.Той сложи презервативът и си вкара пениса в мен.Но когато го изкара забеляза,че по него има някакви бели топченца.Много се изненадахме от станалото и спряхме.Поддържам добра хигиена и до сега не се е случвало такова нещо.Някой ще може ли да ми обясни какви са тези малки бели топченца и защо са се появили? :(

britzy
04-01-2011, 04:49
Гъбички? :-o

PraskovkaA
04-01-2011, 10:33
Това ли е?

cherrygloss
04-01-2011, 11:00
И аз мисля че са гъбички. Това е един от признаците . :-o

SmilezZz
04-01-2011, 11:39
Отивай на гинеколог..
Ние тука няма как да ти помогнем (:

PraskovkaA
04-01-2011, 11:49
А лесно ли се отстраняват тъй като за първи път ми се случва това?

Nebuu
04-01-2011, 12:39
Не се отстраняват, нямаш печурки в п*тката. Гъбичките се лекуват. Ние откъде да знаем какво точно ти има, отиди на гинеколог, както ти казаха хората, и ще разбереш :-o

PraskovkaA
04-06-2011, 15:17
Да аз вече съм си записала,но е чак за петък. В понеделник си купих дамски тоалетен душ,и го напълних само с топла водичка и се прочистих вътрешно Smile.Сега няма такива бели топченца,а само нормалното течение.

WaterLilly
04-06-2011, 15:22
Жено, луда ли си? Интимните душове са вредни и само влошават проблема! Сега гинеколожката как ще ти разбере симптомите, като си "премахнала доказателствата"? Божеее...

scanadal
04-06-2011, 15:26
Да аз вече съм си записала,но е чак за петък. В понеделник си купих дамски тоалетен душ,и го напълних само с топла водичка и се прочистих вътрешно Smile.Сега няма такива бели топченца,а само нормалното течение.
Не си прави на своя глава дамски душове.Трябва да те прегледа гинеколог и да прецени дали изобщо имаш нужда.Ако са гъбички наистина,упорити са и се появяват и от най-малкото.Не съм имала такива никога,но от приятелки съм го чувала.
П.П.Няма нормално влагалищно течение!

WaterLilly
04-06-2011, 15:27
П.П.Няма нормално влагалищно течение!
Освен ако не се има предвид влагалищен секрет, който е нормален и е начина на вагината да се самопочиства. Но той няма нищо общо с тия топченца, защото е или течен, или като гелче.

PraskovkaA
04-06-2011, 16:50
Жено, луда ли си? Интимните душове са вредни и само влошават проблема! Сега гинеколожката как ще ти разбере симптомите, като си "премахнала доказателствата"? Божеее...
Защо да е вреден дамският душ?

mArMaLaDkA
04-07-2011, 17:00
Сега гинеколожката как ще ти разбере симптомите, като си "премахнала доказателствата"? Божеее...

Боже, я. Това да не ти е "От местопрестъплението"? В 13 часа имаш инфекция, после минаваш под душа и инфекцията минава. Ако са гъби(което е много тъпо като определение, 'щото още 101 неща могат да са с тия симптоми) и 5 литра вода да излее, инфекцията не се измива, подобно на петно, и не след дълго хубостниците "цъфват" на същите места, на които са си били.

За дамският душ казват, че е вреден, понеже нарушава нормалната киселинна среда на влагалището и че ако евеунтално имаш инфекция, в случая е възможно посредством дамският душ да я разпространиш по-навътре. Обаче, за да не говоря само бабини приказки, реших да проверя в интернет, цъкнах буквално на първия сайт, който излезе и ти да видиш. (http://bialotechenie.net/koga-se-izpolzvat-damskite-dushove/)

WaterLilly
04-07-2011, 18:08
Сега гинеколожката как ще ти разбере симптомите, като си "премахнала доказателствата"? Божеее...
Боже, я. Това да не ти е "От местопрестъплението"? В 13 часа имаш инфекция, после минаваш под душа и инфекцията минава. Ако са гъби(което е много тъпо като определение, 'щото още 101 неща могат да са с тия симптоми) и 5 литра вода да излее, инфекцията не се измива, подобно на петно, и не след дълго хубостниците "цъфват" на същите места, на които са си били.
И все пак лекарката как ще види въпросните топчета, за които говори? Те пак ще си се появят, ясно, но само за въпросните 2 дена от душа и посещението при гинеколог дали ще успеят?
Въпросното "боже" беше от възмущение, че не се е поинтересувала и да види колко са вредни дамските душове и че ако са гъбички, е по-вероятно да си навреди още повече.
С душа се измиват не само вредните бактерии, а и "полезните", затова го казвам.