PDA

View Full Version : Как да постъпя ?



TheOne1
04-01-2011, 07:24
Да точно така ! Поредната тема за това как да кажем на момиче, че я харесваме. Само че преди да изложа целия проблем, държа да отбележа, че не съм момченце на 12,13 или 14, а на цеели 17 годинки. А сега по същество: до сега никога не съм си имал гадже. Имам известен опит с момичета и не ми липсва самочувствието, но досега винаги съм бил с момиче само за няколко дни (знаете, за мляскането и мачкането). Най – накрая обаче срещнах перфектният човек. Проблемът е, че не знам как да и кажа, че я харесвам, тъй като не съм имал сериозна връзка. Някак не става да и кажа „Харесвам те или искаш ли да тръгнем”. Прекалено изтъркано и елементарно ми се струва. Почти всеки ден се прибираме заедно след училище и мисля тогава да и кажа, само че мамка му не знам как ! Моля Ви помогнете ! Тя е единственото хубаво нещо в живота ми и искам да направя всичко възможно да сме заедно ! Благодаря предварително !

Rorschach
04-01-2011, 07:30
не й казвай, а го покажи... как?

Покани я на среща... ;)
Тогава ще се разбере...

HideBoy
04-01-2011, 08:08
не й казвай, а го покажи... как?

Покани я на среща... ;)
Тогава ще се разбере...
Напълно съм съгласен!
И аз смятам че няма нужда да казваш нищо просто направи така че тя сама да го разбере.
Прави и малки комплименти и се дръж мило с нея.
И всичко ще излезе на яве рано или късно ;)

stigmata
04-01-2011, 08:19
Еми всеки ден след училище по пътя и праскай комплиментчета,закачай я така по на вътре :D покани я на кафенце(или във вас или вън).То ще ти дойде някак си от вътре да и го кажеш!

roninko
04-01-2011, 08:29
Напълно съм съгласен. Покажи й, че я харесваш. Излизайте по-често само 2мата, не само на кафета ами и на разходки, когато е хубаво времето, може примерно да гледате някой филм у вас или у тях, може да я поканиш на малко шопинг, ако ти трябват дрехи .... Ако усетиш че и тя те харесва като повече от приятел я целуваш примерно някоя вечер когата я изпращаш. Недей да мислиш дали да я целунеш, защото ще се разколебаеш. Просо когато усетиш че е дошъл момента я целуваш. На татака ще се сетиш какво да правиш ;)

VaMpiRKaTaaa
04-01-2011, 16:49
Покания на среща или най-добре на вечеря.
По вторият начин има много по-голяма вероятност да разбере.