PDA

View Full Version : Да преследвам ли мечтата си?



machine11
04-01-2011, 07:52
Здравейте.Ако може да не се шегувате с мен,защото темата е много сериозна.На 15 години съм и мечтата ми е да бъда професионален футболист.Може да ви звучи детинско,но това иска сърцето ми.Досега съм тренирам 4 години футбол в ботев пловдив,но незнам дали вече не съм закъснял.След като спрях с тренировките(спрях,защото известно време не живях в пловдив,а на село) съм тренирал бокс 1 година и в момента се занимавам уселино с фитнес,харесва ми,но просто сърцето ми подсказва,че иска друго.Струва ли си до Септември месец да правя нечовешки усилия 6 месеца,да тичам във всяка свободна секунда,която имам,за да осъществя мечтата си?Ако накрая усилията се окажат без резултат как ще се почувствам?Ще се чувствам ли по-добре ако опитам и имам ли шанс да осъществя мечтата си?Струва ли си да правим нечовешку усилия,за да постигнем мечтите си и трябва ли да ги преследваме до краЙ?

lubomirky
04-01-2011, 09:36
ако го направиш, поне ще си опитал и няма да съжаляваш за нищо. + т'ва на 15 не е кой знае колко късно и все пак ако искаш да тренираш, гледай възможно най-бързо да започнеш тренировки.

xinfamous
04-01-2011, 13:15
попринцип трябва да жертваме всичко в името на мечтите си,но ти си на 15..аз тогава мечтаех да имам всички покемони..

п.с. не ти е късно за нищо.

DownloadVirus
04-01-2011, 13:17
Зависи от мечтите ти! Но твоята мечта,е не е кой знае какво ! Давай напред :)

Chacho
04-01-2011, 14:51
Струва си.

Ashenvale
04-01-2011, 16:41
Струва си.

А пък нали знаеш "Няма невъзможни неща".
Плюс това зависи колко силно го искаш. Воля.

machine11
04-01-2011, 20:22
Ох амбицирахте ме още повече,просто се чудя все още волята я имам,желанието ми е огромно просто съм амбициран до краен предел...но не знам на 16 години ще стана,когато мисля да почна,дотогава яко трениране...дали тогава ще има някой от локо или ботев да ме вземе...все пак усилията не са за някой третодивизионен отбор...мисля го още,но трябва да се пробвам.Според мен ако не се пробвам ще съжалявам,ако се пробвам и се проваля няма да съжалявам!Чакам още мнения и мерси хора ;д ! :)

dunce
04-01-2011, 20:51
Ох амбицирахте ме още повече,просто се чудя все още волята я имам,желанието ми е огромно просто съм амбициран до краен предел...но не знам на 16 години ще стана,когато мисля да почна,дотогава яко трениране...дали тогава ще има някой от локо или ботев да ме вземе...все пак усилията не са за някой третодивизионен отбор...мисля го още,но трябва да се пробвам.Според мен ако не се пробвам ще съжалявам,ако се пробвам и се проваля няма да съжалявам!Чакам още мнения и мерси хора ;д ! :)

Почвай и изобщо не се замисляй ;)

ZipFail
04-01-2011, 21:14
15 години изобщо не е късно имаш ли талант и воля. А първото така или иначе не зависи от теб. За футбола не знам, но в БИ има много от големите имена които са почвали тренировки дори след 20 години..

machine11
04-01-2011, 22:05
какво ще рече БИ? Иначе за таналанта не знам,но волята я имам на макс...ще дам всичко от себе си и дано се получи!

lubomirky
04-01-2011, 22:39
бойни изкуства

VaMpiRKaTaaa
04-02-2011, 13:45
На 15 си за бога....
Как ще е късно?
Никога не е късно да преследваш мечтите си.

blackstreet
04-02-2011, 19:33
ти си преследвай мечтата, но няма нужда да се отказваш от всичко друго, тренирай си, учи си не си единственият така че спокойно ако е било писано да успееш , ще успееш :-P