PDA

View Full Version : Относно Mozilla Firefox



sa6o93
04-01-2011, 12:48
Здравейте ! От скоро съм с Mozilla Firefox 4. Супер е ама ме дразни това,че не мога да скрия тази " История " какво ли не пробвах и все я има тази " История ".Дразни ме това,че например като гледам снимки в facebook и после като цъкна "История" и дори и снимките пише в кой сайт са гледани и точно коя снимка.Задам ли опцията да не помни история пък падащото меню секи път като влезна ги няма сайтовете ,които за последно съм използвал и трябва на ново да ги пиша.Искам просто от стрелката като цъкна за падащото меню за последните сайтове ,които съм посещавал да си стоят винаги когато влизам ,а тази "История" горе да изчезне да не съм я видял повече.Някой ако знае как да каже.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! ! !

pilencaaa
04-01-2011, 12:51
Няма как да я махнеш историята .. Тази "История" я имаше и на Mozila 3.8 , но сигурно не ти е направило впечатление , че е там ... :)

cookiexmonster
04-01-2011, 12:51
Не знам дали това, което ще ти кажа ще помогне, но все пак.. Отиваш там на History в менюто и после цъкаш Show All History там си избираш от кога да покаже историята на сайтовете и просто с del копчето триеш тва дет не те кефи :D