PDA

View Full Version : Често правене на клизма?



mariq90
04-01-2011, 12:30
Здравейте искам да попитам честото правене на клизма вредно ли е?С приятеля ми от година и полвина правим анален секс и през 1-2-3 дена си правя клизма,и се чудя дали може нещо да ми стане,понеже скоро забелязах нещо като слуз да отделям при ходене до тоалетна?Който е запознат моля да каже мнение

Abigoria
04-01-2011, 20:35
Лениви черва..

PoLiToOo
04-01-2011, 23:41
ами тази слуз може да се дължи и на кондиломи(генетални брадавици)..не искам да те филмирам..просто казвам, че слузта в изпражненията отговаря като симптом и на това заболяване..затова най-добре се консултирай с лекар :)

mariq90
04-02-2011, 11:13
не знам от какво се е получила,може да е от самото дразнене,а какви са тези брадавици ?

PoLiToOo
04-02-2011, 23:31
до колкото знам е венерическа болест, проявяваща се при заслабена имунна система- при теб може да се дължи от честите клизми и нали заразен партньор (който дори може да не подозира, че я има ). Вземи едно огледалце и сама си виж дали имаш нещо подобно..хмм знам ли..виж въе важната тема в раздел секс за болестите и тн! трябва да си я прочетеш цялата и да се информираш малко повече..секса е сладък, но си има и рискове. Пожелавам ти всичко да е наред и да греша с предположението си :))

WaterLilly
04-03-2011, 11:04
Иди на лекар. Може да е страшно много неща - бактериална инфекция, раздразнено дебело черво, други там болести... а може и нищо да ти няма! 8-)