PDA

View Full Version : Секс



sladyr4eto0
04-01-2011, 13:46
Здравейте!Въпросът ми този път е: Какво мислите за първия път в секса?Правили ли сте го?Хареса ли ви? :oops: И изобщо темата е секса!Пуснах тази тема защото приятелят ми иска да го правим пък аз не съм много сигурна дали е добра идея все пак сам на 16!

lubomirky
04-01-2011, 13:52
хехе на 16 вече си готова за деца бе ;д

ако не се чувстваш готова, недей да го правиш. всеки сам решава за себе си, никой не може да те накара да го направиш. а ако той те накара, значи не те зачита и те търси само за това => не става.

BladeDancer
04-01-2011, 13:53
Здравейте!Въпросът ми този път е: Какво мислите за първия път в секса?Правили ли сте го?Хареса ли ви? :oops: И изобщо темата е секса!Пуснах тази тема защото приятелят ми иска да го правим пък аз не съм много сигурна дали е добра идея все пак сам на 16!
Не съм го правил, но мисля че трябва да се направи когато се чувстваш готова и с правилния човек. Никой не може да те накара.. И мисля че темата не е за този раздел.

DesireToFire
04-01-2011, 13:59
От колко време сте заедно? Той на колко е?

ChaoticCharm
04-01-2011, 14:25
Не е проблемът това,че си на 16,а това,че ти го виждаш като пречка. След като не се чувстваш готова за това,нямаш желание,нямаш му доверие или каквото и друго да има да те спира,просто не го прави. Няма смисъл първият ти път да е,когато на някой друг му хареса. Смятам,че първият път е донякъде надценен,но има хора,за които това е наистина важен момент. Ако и ти си от тях,изчакай! Но,ако единствено ти пречи това,че още си "малка",тогава просто се отдай на желанието си и не му мисли много.

sladyr4eto0
04-01-2011, 14:25
От колко време сте заедно? Той на колко е?
ами от година две! той е на 18

vagarious
04-01-2011, 14:27
От колко време сте заедно? Той на колко е?
ами от година две! той е на 18

Е последно - година или 2 години !?Не знаеш ли ..

sladyr4eto0
04-01-2011, 14:31
От колко време сте заедно? Той на колко е?
ами от година две! той е на 18

Е последно - година или 2 години !?Не знаеш ли ..

около година и половина не съм засичала точно

ChaoticCharm
04-01-2011, 14:35
около година и половина не съм засичала точно

Странно,обикновено момичетата сме наясно за това,ако не с час,то поне с дата. ;д Иначе мисля,че година и половина е доста време и може би е настъпил моментът.

Josefinne
04-01-2011, 15:00
А защо не я пусна тая тема в раздел "Секс" само не ми стана ясно.
На мен първия път не ми беше много приятно, всъщност първите няколко пъти. Но си беше изживяване и не го чувствам като лош или пък болезнен спомен. Боля ме малко, но като цяло сексът ми стана доста по-приятен чак с втория ми приятел. :oops:

sladyr4eto0
04-01-2011, 16:12
около година и половина не съм засичала точно

Странно,обикновено момичетата сме наясно за това,ако не с час,то поне с дата. ;д Иначе мисля,че година и половина е доста време и може би е настъпил моментът.
ми ние се познаваме от доста време и наистина сме много добри приятели но накрая и двамата разбрахме че е дошъл моментът за нещо повече и от затова не съм засичала от кога е започнала връзката ни защото за мен тя съществуваше още от когато бяхме само приятели :)

VaMpiRKaTaaa
04-01-2011, 16:18
Не е проблемът това,че си на 16,а това,че ти го виждаш като пречка.
Абсолютно съгласна съм.
Като не си готова,не го прави.
За да правиш секс,трябва да си наясно с всичко и каква отговорност поемаш,ако стане фал,след това.

dontcare
04-09-2011, 15:06
Не е проблемът това,че си на 16,а това,че ти го виждаш като пречка.
Абсолютно съгласна съм.
Като не си готова,не го прави.


Проблемът не са годините.Просто с точния човек се чувстваш сигурна.А ти като гледам(чета)-не си.Помисли в/у отношенията ви,поработи върху размишленията си за нещата -или си готова или не.Или го искаш,или не.

А относно другия въпрос:Сексът си е чисто човешка нужда.Стига да е с правилния човек,тогава е не само нужда,но и уникално нещо,засилващо страстта във връзката.поне аз така го приемам :)

SuNsEt
04-09-2011, 16:19
Не е проблемът това,че си на 16,а това,че ти го виждаш като пречка.
Абсолютно съгласна съм.
Като не си готова,не го прави.
За да правиш секс,трябва да си наясно с всичко и каква отговорност поемаш,ако стане фал,след това.
Това е точно така.
Но моя съвет е :бъди на ясно с нещата,да знаете как да се предпазвате.Също така трябва да си сигурна в него и той да има добър подход към теб,да можеш да му се довериш и да знае какво прави,защото двама души,които си мислят,че правят секс...лоша работа.
Та...ако се стигне до секса-наслади му се и не мисли за най-лошото.Просто се погрижи всичко да е обезопасено и с мярка.
16 години за някои хора са малко,за други са достатъчно-важното е за теб какво означават.Недей да четеш по форумите колко хора се възмущават и колко са 'за'.Ти можеш да решиш и живота е твой,стига да си достатъчно сигурна в себе си.

Gr0zDan0v
04-09-2011, 18:02
Здравейте!Въпросът ми този път е: Какво мислите за първия път в секса?Правили ли сте го?Хареса ли ви? :oops: И изобщо темата е секса!Пуснах тази тема защото приятелят ми иска да го правим пък аз не съм много сигурна дали е добра идея все пак сам на 16!

темата е за раздел ''Секс'' ...


да не е спам : Обичаш ли го ? От колко време ходите ? Готова ли си? Важното е ти как се чувстваш и дали го искаш ;)

smoker4e7o
04-11-2011, 18:24
Ем ако не си готова не го прави , ако мислиш , че си с правилния човек и му имаш доверие мятай се в леглото . :D

ThePowerOfLove
04-11-2011, 19:25
Заедно сте от доста време, познавате се добре...само годините ли те спират?