PDA

View Full Version : Моля някой да обясни какво е станало



mitko123
04-01-2011, 20:46
начии нещата седят така :D ходя с 1 момиче с което още не сме правили секс .....опипваме се амаа.... дотам....нали засега така :oops: преди някоуко дни както сия намачквах докато се целуваме се позаиграх повечко с зърната и усетих че и се учести дишането :oops: станами интересно и продължих леко да ги пощипвам и подръпвам ... тя започна дасе смее да диша по тежко и да помръдва по често с тяло и въобще праеше неща които не контролира потреперваше цялата... :oops: усетих на къде отива работата и продължих по усърдно при което кя се сгърчи цялата после изпъшка стисна ми с все сила с след някоуко секунди се отпусна ..... мен ми стана приятно и продължих до същата реакция някоуко пъти.... никак нее уморително и е забавно ....
и тука идва странната част на сладващия ден я попитах дали е получила оргазъм ..... не че не знаех просто ей така 8) ииии каза че нее като я попитах какво е било каза че и тя не знае :-o ииии междо другото съм 99.9999% сигурен че е девствена кво става ??? дали ме лъже... или аз се лъжа .... или просто тя нее разбрала ...и въобще възможно ли е да не разбере? :oops: :D :booooomb:

СЪЖЕЛЯВАМ АКО ТЕМАТА ВЕЧЕ Я ИМА НО НЕМОГА ДА СИ Я НАМЕРЯ ОТ ЛИНКА В ПОЩАТА МИ КАЗВА ЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА

HideBoy
04-01-2011, 20:50
Едвали е получила оргазъм.
Според мен за първи път се възбужда толкова силно поне до колкото разбрах от това което си написал по горе.
А и мисля че и да е получила никога няма да ти каже. :)

zooyork
04-01-2011, 20:53
по описанието мога да кажа, че си я предрасположил добре, а накрая секс правихте ли все пак?

mitko123
04-01-2011, 21:00
хмм не бих казал доста дълго време се целувахме с мачкахме така че нее там проблема а секс нямше как да правим щото бехме на такова място ... закътано..... нямаше никой... ноо все пак обществено място :?

HideBoy
04-01-2011, 21:07
по описанието мога да кажа, че си я предрасположил добре, а накрая секс правихте ли все пак?
Ех че си любопитна пък ти :D

mitko123
04-01-2011, 21:12
и като момиче щеше дае по полезно да обяснява не да пита :D :P

LambOfGod
04-02-2011, 03:19
Вие, като не знаете к'во е станало ние ли да знаем? Сигурно е бременна, еба ли го?

VaMpiRKaTaaa
04-02-2011, 08:54
Доста си я възбудил като гледам.
Ще и откъснеш първи цветнцето,явно... :D

Fizz
04-02-2011, 09:13
за общественото място .. в парка е по-яко от в легло според мене , възбудата е повече .. но ако е девствена ..

та по самата тема , едва ли оргазъм чак е получила , защото ако я пипнеш доло , трябва да припадне .. :D но иначе определено си я възбудил .. но все пак всяка е различна ... по принцип цялото им тяло е ерогенна зона ии можеш да ги възбудиш .. но въпроса е бил тъп .. се 1 да го направите и да питаш - Хареса ли ти ? " .. някак тъпо .. :) успехи .. и не бързай .. да ти кажа по- яко ми е на мен лично да гледам как се гърчи от кеф от колкото самия секс .. :)

mitko123
04-02-2011, 17:45
въпроса верно беше бая тъп :D амааа кво да напраа като и го забих тоя въпрос мълча сиг близо минута после още една мин нескупосани и неразбораеми обяснение ама в крайна сметка отг беше гадничък "не" :D на др се надявах... :oops:
иначе относно тва дето викаш че тие по кеф да гледаш как се гърчи ...... :D нещо такова се получи само че неможах мн да видя щото се впиваше в мене :D ...... готино беше и имаш право ама ..... ддз друго сие класическото е*ане 8-)
иии нзз ама сладващия път пак щего пробвам тва :oops: :razz:

VaMpiRKaTaaa
04-02-2011, 18:26
Недорасляци... 8-)
Кефело ги да ни гледат как се гърчиме...

mitko123
04-02-2011, 20:41
а вас не ви ли кефи да се гърчите ??? :-D

dunce
04-02-2011, 22:33
Нацелил си ерогенна зона. Щом й е харесало, прави го и друг път.

anonymous708973
04-03-2011, 12:02
Ако свършваше, като й докоснеш гърдите... ехеее 8-)
Просто усещането е било ново за нея. Продължавайте в същия дух :wink:

dream1707
04-03-2011, 13:29
Ако само от това свършваше... То смятай ако пипнеш другаде.
При някой жени точно там е адски чувствително.. :D Тъй че, продължавай си, на нея явно и харесва :P


VaMpiRKaTaaa, ще почна да си нося очилата специално за да ти разчитам постовете :D:D:D

xinfamous
04-03-2011, 14:15
ГАЗ ГОРЕ БЕ ЩО НЕ Я ЗГЪРЧИ И С ПИЖОГА ?

VampireLover3
04-03-2011, 20:11
^ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

На мен пък това "опипване" не ми харесва особено, но нямам нищо против щом на приятелят ми му е кеф. :D

Иначе чак пък да е получила оргазъм малко ме съмнява.

wynter
04-05-2011, 17:33
аз пък си мисля, че е нормално, защото първото ми свършване с някого беше от пъпа ми. но бъди сигурен, че повече няма да й се случи. това е само първия път

Chefinkaaa
04-05-2011, 18:19
ОФ !! Иди ближи ледено сокче по-добре вместо да се занимаваш с такива работи - има нет - има ГУГЪЛ ! Мама му стара информирай се малко преди да видя пусната тема "Тръгнах да е лижа и някой ми беше казал, че е хубаво да и вкарам въздух - какво е станало?????? :shock: " :?

Аххх не успях да се сдържа...

something
04-05-2011, 18:58
ОФ !! Иди ближи ледено сокче по-добре вместо да се занимаваш с такива работи - има нет - има ГУГЪЛ ! Мама му стара информирай се малко преди да видя пусната тема "Тръгнах да е лижа и някой ми беше казал, че е хубаво да и вкарам въздух - какво е станало?????? :shock: " :?

Аххх не успях да се сдържа...

Искате всички да са информирани, но на всеки 10 отговора, най-много 1-2 са стойностни и по темата, а другите им обясняват как е трябвало да се поинтересуват и информират... Самия факт, че питат, не е ли признак, че искат да научат нещо? Иначе, ако всички ги препращахме към гугъл, тогава този форум е напълно безмислен. И другото "има 1000 такива теми" 10 човека ти го казват и после като пишеш в някоя стара тема, за да не създаваш нова, все се намира някой да изцепи класическото "от къде изкопахте тая тема от преди 4 години" ... Помагайте на тези, на които можете, защото може да се окажете в тяхната ситуация (или подобна).
П.с: No offence, просто и аз не успях, да се сдържа. :)


По темата: wynter e права, често това си остава само и единствено за първия път, а в последствие, не може да се повтори. Освен, както казаха, че си я предразположил добре, ти има и доверие, защото рядко се случва момиче да се отпуска така в началото.

Chefinkaaa
04-05-2011, 19:55
ОФ !! Иди ближи ледено сокче по-добре вместо да се занимаваш с такива работи - има нет - има ГУГЪЛ ! Мама му стара информирай се малко преди да видя пусната тема "Тръгнах да е лижа и някой ми беше казал, че е хубаво да и вкарам въздух - какво е станало?????? :shock: " :?

Аххх не успях да се сдържа...

Самия факт, че питат, не е ли признак, че искат да научат нещо? Иначе, ако всички ги препращахме към гугъл, тогава този форум е напълно безмислен. И другото "има 1000 такива теми" 10 човека ти го казват и после като пишеш в някоя стара тема, за да не създаваш нова, все се намира някой да изцепи класическото "от къде изкопахте тая тема от преди 4 години" ... Помагайте на тези, на които можете, защото може да се окажете в тяхната ситуация (или подобна).
П.с: No offence, просто и аз не успях, да се сдържа. :)



И какво трябваше да му кажа? Нещо, на което вече приятелката му е отговорила с НЕ ? Или излъгала от притеснение или срамежливост. Kато е толкова мъж и иска да е задоволи така, че другия път да каже "Да мн яко ми беше" - ДА СЕДНЕ ДА ГОВОРИ С НЕЯ. Аз от къде да знам, мога да говоря само за себе си как бих се чувствала в един такъв момент. И може би ако беше писал без правописни грешки може би и аз бих приела тази тривиална тема за по-сериозна.
А и още нещо Пича спомена, че "Ебането си е друго" , което за мен,значи че той е топкал чушката, което чисто логически ако беше така нямаше темата да е тук и щеше да знае как да подходи към самото момиче, че тя дори и да е срамежлива да му каже, че й е харесало. тц-тц



No offence to you too :) Best regards.

something
04-05-2011, 21:42
^ Имаш право, а че половината теми, които пускат напоследък, съдържат отговора в себе си и са напълно безмислени това е друг въпрос...Както беше написал някой "Задаваш отговори." ... Лошото е, че когато някой има незначителен проблем не сяда да се замисли сам, а веднага поства тук, а тези които имат наистина нужда от помощ си патят от това, защото всички са настроени отрицателно към повечето хора с въпроси от този род.

На мнение съм, че ако времето, което му е отнело да напише тази тема, го е използвал, за да поговори с половинката си, проблема нямаше да го има и всичко щеше да му бъде "crystal clear"

Да си дойдем на думата, та да не е съвсем оф-топик: Комуникация му е майката! Говорите ли за проблемите си - всичко ще ви е на 6! (ся ще се намери някой, дето да ме забие в земята след това ми изказване... :D )

Gr0zDan0v
04-05-2011, 21:50
Нацелил си ерогенна зона. Щом й е харесало, прави го и друг път.

+1

Chefinkaaa
04-06-2011, 17:26
^ Имаш право, а че половината теми, които пускат напоследък, съдържат отговора в себе си и са напълно безмислени това е друг въпрос...Както беше написал някой "Задаваш отговори." ... Лошото е, че когато някой има незначителен проблем не сяда да се замисли сам, а веднага поства тук, а тези които имат наистина нужда от помощ си патят от това, защото всички са настроени отрицателно към повечето хора с въпроси от този род.

На мнение съм, че ако времето, което му е отнело да напише тази тема, го е използвал, за да поговори с половинката си, проблема нямаше да го има и всичко щеше да му бъде "crystal clear"

Да си дойдем на думата, та да не е съвсем оф-топик: Комуникация му е майката! Говорите ли за проблемите си - всичко ще ви е на 6! (ся ще се намери някой, дето да ме забие в земята след това ми изказване... :D )


Така е, аз съм сигурна че тая момчетийка няма нужда от никаква помощ, подразбира се от всичките :D :D :D :D :D :razz: :lol: :lol: 8-) и т.н .. ей за тва нямаше как да не му тегля сектира.. и 2ро щото ако беше на повече от 14 щеше а знае вместо да пита, а и още нещо ..
Айде няма...

BTW съгласна съм за последните изречения regarding the topic.

mitko123
04-06-2011, 17:49
:D офф спрете се вече разбрах квото ми тряаше и ....от които ми трябваше 8) 8-)

Loooooser
04-06-2011, 21:20
Е от мачкане на цици оргазъм не се получава .. ,но все пак си я възбудил добре .. надявам се! :D

Parallel
04-22-2011, 13:21
Не е получила нищо освен желание да я изрежеш.Просълзила е отдолу като на кьорав кон окото!

Hilary_
04-22-2011, 13:26
Де да можеше от едно пипане да се свършва .. :lol:

Grommash
04-22-2011, 19:32
Уау, браво! Ппредразположил си я добре, щом не се притеснява да и правиш такива неща, и най-важното - че и е харесало. Продължавай любовната игра и ще постигнеш неочаквани резултати. =]