PDA

View Full Version : подарък за рожденият ден на гаджето



eatmybrain
04-01-2011, 20:57
edit: подаръкът е измислен,благодаря за мненията .. може да заключвате 8-)

eatmybrain
04-01-2011, 22:45
Питам съвсем сериозно бе хора ;d

eatmybrain
04-01-2011, 22:58
тракторе ,хайде обратно на село, а ? :-)
бъди така добър да не се лигавиш поне в моята тема : ) проблеми нямам,никога не съм имала,въображаемо гадже също нямам :P

RainBerry
04-01-2011, 23:07
Говориш в женски род и гаджето ти е "тя", ами това ме свежда до разни мисли, но.. :D

Ако е сериозна темата, то ти така или иначе ще знаеш най-добре какво да й/му подариш, не сериозно, става ми странно като не знам в какъв род да пиша. Една от идеите, които ще ти предложат е снимка в рамка, може да направиш албум с ваши снимки, също на мен са ми подарявали, нещо тип "книжка", на всяка страница пише датата и различни наши спомени от чатове, тези, в които най-много сме се забавлявали или тези, в които просто сме си говорили за това какво значи за нас отсрещния човек. Може да и сготвиш нещо, като знам, че нещо е готвено за мен.. :D. .Става ми много.. апетитно :D.. А и е забавно.. Все пак е твоя приятелката и продължавам да се надявам темата да не е ебавка.

eatmybrain
04-01-2011, 23:13
ми не се ебавам и да момиче съм 8-)
това със снимките е много добра идея,обаче техните не знаят за нас, и няма как да държи нищо такова у тях,така че отпада
А за готвенето .. готвила съм и много пъти,така че няма да е някаква новост
Мерси все пак : )

w0sh
04-01-2011, 23:16
Girl-on-girl action

RainBerry
04-01-2011, 23:17
Снимката, ако е просто приятелска.. Две момичета, усмихнати, съмнявам се техните да си направят такива изводи. Освен, ако не знаят за положението и. Вкъщи имам снимки с най-добрите си приятелки и не мисля, че нашите стигат до другата крайност щом ги видят. :D

LambOfGod
04-01-2011, 23:43
Снимката, ако е просто приятелска.. Две момичета, усмихнати, съмнявам се техните да си направят такива изводи. Освен, ако не знаят за положението и. Вкъщи имам снимки с най-добрите си приятелки и не мисля, че нашите стигат до другата крайност щом ги видят. :D





Това е защото си твърде грозна и ваще осъзнават, че няма как да си имаш гадже.


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

RainBerry
04-02-2011, 20:35
Хах, да, тракторе, вече и с хомо наклонности ме изкара, просто.. ти си ВЕЛИК! (поклон) ..