PDA

View Full Version : Обем на косата



AnIcHkAtA
04-01-2011, 20:58
Здравейте, сладураниии :)))))
Вчера една приятелка ми направи косата с преса, чиито приставки май имитираха ефекта на ретро пресата, но не толкова ясно изразени къдрици. Днес като станах косата ми беше суууупер яка с много готин обем и ми се връзва идеееално за една прическа, обаче моята приятелка е на хижа със все пресата :D Силно се надявам, че можете да ми дадете алтернативни идеи за леко начупена и доста бухнала коса, защото утре съм на рожден ден и мноого ми се иска да я докарам да седи като днес.

GrippingBosh
04-01-2011, 21:04
Ако ще си миеш косата суши я надолу със сешоара ,в смисъл наклони се и от корените до връхчетата и с лак после пръскай по същия начин ,поне при мен се получава :) Като си вържа косата за няколко часа с ластик и става бухнала още повече ,странно но... :-D

AnIcHkAtA
04-01-2011, 21:07
Ако ще си миеш косата суши я надолу със сешоара ,в смисъл наклони се и от корените до връхчетата и с лак после пръскай по същия начин ,поне при мен се получава :) Като си вържа косата за няколко часа с ластик и става бухнала още повече ,странно но... :-D
и мойта става бухнала ама с гадна мазна чупчица която хиич не я обичам :D
останалата част идеята е доста добра, но ми с струва че би било още по-добре ако след тая процедура я мина с пресата на вафлички без да задържам много, за да не се очертаят вафличките ...
а друга прекрасна идея е някой да ме сплете на супер тънки плитчици сутринта след като се изкъпя ама такъв някой няма :D

GrippingBosh
04-01-2011, 21:17
ела да те оплета :-D няма ли мама ,баба да ти помогнат :)
каква ти е косата по принцип - къдрава ,права или чуплива ? има ли някакъв обем ?

AnIcHkAtA
04-01-2011, 21:20
ела да те оплета :-D няма ли мама ,баба да ти помогнат :)
каква ти е косата по принцип - къдрава ,права или чуплива ? има ли някакъв обем ?
чуплива, има обем ама не ми е достатъчно :D
мама не може, баба е далеч :D

GrippingBosh
04-01-2011, 21:30
Пробвай със пяна ,ако имаш :) В най-лошия случай ще мислим друга прическа за РД-то ,може да си направиш плитки и да спиш с тях примерно :)

VaMpiRKaTaaa
04-02-2011, 08:03
3драсти Ани.
Аз правя следното нещо:
Леко си мокря цялата коса,връзвам я на високо цялата коса.
След това правя една голяма плитка от цялата опашка.Затягам здраво с няколко ластика върху плитката.Така седя цял ден и на другата сутрин като си махна ластиците косата ми е много яко къдрава и пухкава.T.e.Бухнала.Яко се получава.Но за тази цел косата ти трябва да е поне до кръста.Така хем не си гориш косата.

AnIcHkAtA
04-02-2011, 08:23
3драсти Ани.
Аз правя следното нещо:
Леко си мокря цялата коса,връзвам я на високо цялата коса.
След това правя една голяма плитка от цялата опашка.Затягам здраво с няколко ластика върху плитката.Така седя цял ден и на другата сутрин като си махна ластиците косата ми е много яко къдрава и пухкава.T.e.Бухнала.Яко се получава.Но за тази цел косата ти трябва да е поне до кръста.Така хем не си гориш косата.
доста по-късичка е
все пак добих идея какво да направя благодаря за коментарите :)
ако някой иска снимки утре от косата, нека пише на лично :)