PDA

View Full Version : Сложнаа работа бе



48700200
04-01-2011, 21:14
И така старата история :Д Значи имаше едно момиче (М1) много я харсвах,мно яка беше.. обаче как да кажа нещата не бяха много добре. След това започнах да си пиша с една друга ,обаче тя пък е една от най-добрите приятелки на М1 . И се нея нещата са много добре,усещам че е луда по мене,обаче пък аз ,как да кажа все още като видя М1 и полудявам.. искам да я заговарям .а-у. обаче пък незнам много ще е тъпо и ще почнат и двете да играят срещу мене.. всякаш ми се иска да не бях започнал да си пиша с втората никога... давайтеее съвети :Д

P.S. май е трудна работа наистина никои не казва нищо...

Dollystar
04-01-2011, 21:17
Ами спри да си пишеш с "втората" докато е време!

BaffaLsc
04-02-2011, 07:36
Личи ти, че не знаеш какво искаш..

VaMpiRKaTaaa
04-02-2011, 07:42
Ами спри отношения с втората.
А пък тази,която я харесваш..
Оставия,не настоявай.
Спри да и обръщаш такова голямо внимание.
В един момент като види,че си спрял да тичаш по нея,може да прояви интерес към теб.

marin4itu
04-02-2011, 08:34
Имаше подобна тема скоро...

HideBoy
04-02-2011, 09:11
Самият факт че ги поставяш под някакъв знаменател говори лошо за теб..
Според мен както казаха по горе незнаеш какво искаш.
Първо си мислиш че едната няма нищо към теб и за да не останеш на сухо се занимаваш със другата и изведнъж излиза така че другата пък имала нещо към теб и най тъпото което можеш да направиш е да отрежеш момичето с което си се опитал да я замениш,което според мен е изполване.
Според мен си във задънена улица и по добре не се занимавай с нито една от двете защото и в 2-та случая ще има наранени.

nepowtorima
04-02-2011, 09:22
^^ Напълно съм съгласна с него.

Josefinne
04-02-2011, 09:28
Според мен малко трябва да спреш да си пишеш и виждаш и с двете, за да ти се избистри в главата коя искаш повече, коя ще ти липсва повече. Измисли си някаква друга работа и като ти пише някое от тях, независимо коя и колко ти се иска да й отговориш, наложи си да не го правиш. Не казвам да бъдеш груб, просто обясняваш, че имаш работа, седиш инвизибъл, ако трябва. Това обикновено помага в решението. Мисля, че ако една седмица нямаш контакт с никоя от тях ще имаш възможност да разбереш коя ти е по-скъпа от тях двете. Ако пак се колебаеш - още една седмица изолация и така докато не разбереш. :smt023

48700200
04-02-2011, 09:56
Да ама аз с тая първото момиче не съм си писал от 6-7 месеца щото с второто момиче са много добри приятелки. Обаче като я видя някъде случайно са побърквам.. пък усещам че и тя ме гледа.. обаче сигурно вече няма начин да обърна нещата все пак съм зел акъла на второто момиче..пък са приятелки.. тъпа работа

Josefinne
04-02-2011, 09:58
Да ама аз с тая първото момиче не съм си писал от 6-7 месеца щото с второто момиче са много добри приятелки. Обаче като я видя някъде случайно са побърквам.. пък усещам че и тя ме гледа.. обаче сигурно вече няма начин да обърна нещата все пак съм зел акъла на второто момиче..пък са приятелки.. тъпа работа

Пич, ти си кифла и искаш това, което нямаш. Или избери едната или си изруси на кичури косата.

tonz94
04-02-2011, 09:59
Мисля,че трябва да ги оствиш и двете ..
няма смисъл да ги караш да се карат .. ти си си виновен в случея .. :?

VaMpiRKaTaaa
04-02-2011, 10:01
Или ги оставяш и двете.
Спираш да общуваш с тях.
Или обясняваш на едната,че харесваш другата.
И после почваш да се навърташ около ''твойта любов''. 8-)

vagarious
04-02-2011, 10:04
от два стола ще останеш на земята,мхм.
спри да се занимаваш с тях.баси.

SaRiTaTa
04-02-2011, 15:39
Напълно те разирам един приятел има същия проблем затова ще ти дам следния съвет, по добре спри да си пишеш с номер 2 и започни да си пишеш с първвата това ти го казвам от личен опит, понеже харесвам едно момче страшно много, въпреки че не съм му писала от 3 месеца и повече така че това че не ти е писала толкова време определено не значи че не те харесва просто може да се чуди каквода ти пише или нещо друго поне при мен е така. Надявам се да съм успяла да ти помогна с нещо :)

48700200
04-02-2011, 19:01
Да ама всички пропускате важната част че те са много добри приятелки и какъв е шанса да обърне внимание на момче което до сега е взел акъла на приятелката и едва ли ще иска да се кара с нея...

DevilWish
04-02-2011, 19:04
Не, да не вземеш да ги скараш??Приятелки са все пак.Ако си сигурен ,че М1 не чувства АБСОЛЮТНО нищо към теб ок, но щом ти имаш чувства към нея значи, че ще лъжеш М2, така че ги зарежи и двете най-добре ;)

jasminn
04-02-2011, 20:05
Човече,ти не си наясно със себе си и не знаеш какво точно искаш. Второто момиче може да не си е взело акъла по теб,както си мислиш ти или пък може да те върти на малкия си пръст,просто анализирам възможен вариант.И ако наистина е така,тя не би споделила на приятелката си за теб и следователно няма от какво да се страхуваш да пишеш на м1.Съвземи се малко и успех.

Hilary_
04-02-2011, 20:45
Самият факт че ги поставяш под някакъв знаменател говори лошо за теб..
Според мен както казаха по горе незнаеш какво искаш.
Първо си мислиш че едната няма нищо към теб и за да не останеш на сухо се занимаваш със другата и изведнъж излиза така че другата пък имала нещо към теб и най тъпото което можеш да направиш е да отрежеш момичето с което си се опитал да я замениш,което според мен е изполване.
Според мен си във задънена улица и по добре не се занимавай с нито една от двете защото и в 2-та случая ще има наранени.
същото и от мен .. 8-)