PDA

View Full Version : Пц-то ми е в пълен безпорядък



ThEKiNgG
04-02-2011, 06:40
Значи имам два уйндолса на пц-то експи и седем имам четри дяла и са пълни с какви ли не глупусти искам да изтрия всичко само без ос-та някой знае ли как да го върна по времето по което инсталирах двата уйндолса. :)

Serphent
04-02-2011, 08:42
емиии може да форматираш дяловете без системните :D и после от системните дялове си трий нещата които не ти трябват :D

Norton
04-02-2011, 13:24
Значи имам два уйндолса на пц-то експи и седем имам четри дяла и са пълни с какви ли не глупусти искам да изтрия всичко само без ос-та някой знае ли как да го върна по времето по което инсталирах двата уйндолса. :)

Със систем рестор! Иначе, ако искаш да изтриеш партишаните, които не ти ... най-лесно е да използваш диск на линдоус 7 или някоя програмка...

GregoryHouse
04-02-2011, 17:50
Систем рестор, не случайно се нарича System...той не засяга файлове от рода на филми и етц. Единствено системни файлове, инсталирани драйвъри и такива неща.

Cybershot
04-02-2011, 18:02
Систем рестор, не случайно се нарича System...той не засяга файлове от рода на филми и етц. Единствено системни файлове, инсталирани драйвъри и такива неща.

Колега, кога излезе тоя "линдоус 7"? Това май е някаква тайна разработка на Microsoft? В Русия съм, в Русия съм..... :razz: