PDA

View Full Version : Тоалетна вода орифлейм



GrippingBosh
04-02-2011, 09:30
Здравейтеее :-)
Гледах в каталога на орифлейм 3 тоалетни води - вода,въздух и огън.
Някой ползвал ли е някоя от тях,харесват ли ви и колко е дълготраен,ясно ми е че като е вода няма да е много ,но все пак :)
Какъв парфюм използвате иначе,на каква цена ии марката ,по възможност да не е сладникав :)

Minerva
04-02-2011, 20:57
Аз им нямам много доверие на тези на Орифлейм. Преди съм си взимала 1-2 (Elvie) защото аромата ми хареса, а и паричките са наистина малко, обаче се усеща само малко след като се напръскаш и толкова. Няма смисъл.
Иначе аз лично обичам малко по-сладки аромати. В момента на Bvlgari имам няколко, на Calvin Klein - Eternity summer (за по-свеж е чудесен) и на Esprit - Collection, трето шише си взимам от него, много ми харесва.

darrie
04-03-2011, 07:57
Въздух, лед и огън са.
Еми за тези пари можеш да си вземеш нещо трайно от наливната парфюмерия. :?
Не, че са скъпи, но като има по-трайни аромати и по-голям избор защо да не пробваш?

vls
04-03-2011, 09:05
Аз съм дистрибутор и бях си взела Огън и Лед .. Не са много дълготрайни .. по добре си вземи някой на Refan :grin:

GrippingBosh
04-03-2011, 10:19
А какво дълготрайно и несладникаво ,по-тежко бихте ми препоръчали :)
Рефан ? Кой номер по -точно :)

Pamaa
04-03-2011, 10:21
То все пак е тоалетна вода, няма кой знае колко да е дълготраен аромата. Наистина може да си вземеш някой на Rеfan и то горе-долу със същия аромат :-)

Pamaa
04-03-2011, 10:29
А какво дълготрайно и несладникаво ,по-тежко бихте ми препоръчали :)
Рефан ? Кой номер по -точно :)

Като отидеш в парфюмерията и кажеш какво искаш ще ти препоръчат много неща и сама ще си прецениш :-)

GrippingBosh
04-03-2011, 11:09
А какво дълготрайно и несладникаво ,по-тежко бихте ми препоръчали :)
Рефан ? Кой номер по -точно :)

Като отидеш в парфюмерията и кажеш какво искаш ще ти препоръчат много неща и сама ще си прецениш :-)
Благодаря ти :)
Твоят парфюм какъв е ? :-)

darrie
04-03-2011, 11:13
А какво дълготрайно и несладникаво ,по-тежко бихте ми препоръчали :)
Рефан ? Кой номер по -точно :)

Там можеш да си избереш. А иначе се слагат едни капки за трайност. Така че няма значение какъв аромат ще си избереш. Ще си сложиш определен брой капки и от тях ще зависи трайността. Аз имам 'Ange ou demon', 50 мл.. Обаче не си спомням колко капки сложиха.. Абе излезе ми под 10 лв. и е изключително траен.

Pamaa
04-03-2011, 16:59
А какво дълготрайно и несладникаво ,по-тежко бихте ми препоръчали :)
Рефан ? Кой номер по -точно :)

Като отидеш в парфюмерията и кажеш какво искаш ще ти препоръчат много неща и сама ще си прецениш :-)
Благодаря ти :)
Твоят парфюм какъв е ? :-)

охх. . То аз преди ходех с майка ми /като по-малка/ и всъщност не съм си купувала, но си спомням, че попринцип правеха парфюмите с 30-40 капки и излизаше към 5-6лв, но сега със сиг са по-скъпи :)

darrie
04-03-2011, 18:20
^ Цената зависи и от шишето.
Но не са скъпи. Определено си заслужават и малкото пари. 8-)