PDA

View Full Version : Крем за изсветляване на коса



nomatterwho
04-02-2011, 10:50
Ще си правя кичури и мислят да ме правят с крем за изсветляване, но не ми се струва много добър вариант.
Искам да попитам какво представлява целия процес, какъв цвят ще се получи. Може ли да не се получи както искам. И косата ми е светло-кестенява. Също така повече ли вреди на косата от боята и кой е по-добрия вариант?
Абе говорете общо за кремовете за изсветляване, че ми е тъмна Индия. : |

nomatterwho
04-02-2011, 11:13
Аре де не се правете, че не знаете. 8-)

Cucko0
04-02-2011, 11:18
не се занимавай с глупости като искаш кичур вземаш си боя и толкова..с тея кремове за изсветляване няма оправия ..не се махат ,не винаги става цвета който искаш..при мен кичурите станаха рижави след време

vIKToriYa
04-02-2011, 11:34
аз си правих кичури с обезцветител ии да ти кажа .. станаха СУПЕР точното русо което исках после сложих и един крем за перлен блясък станаха еднакви навсякъде абее доволна съм ! :D

nomatterwho
04-02-2011, 11:56
Две коренно различни мнения - раздвоена съм. 8-)

nomatterwho
04-02-2011, 12:36
Тва така и така си е моята темичка - искам и да попитам нещо друго също свързано с кичурите.
Не искам такива на най-видното място на главата, а такива отдолу. В смисъл под пластовете. Но гледам, че повечето от тях се правят с удължители - задължително ли е да имам, за да си направя такива кичури?

FuckingFreak
04-02-2011, 12:41
Ми не, не е задължително. Стига косата ти да не е прекалено рядка или пък да искаш кичурите ти да са по-дълги от самата ти коса.