PDA

View Full Version : Разнообразие- как?



GrippingBosh
04-02-2011, 11:06
С приятелят ми сме заедно от 13 март ,бяхме приятели 3 години преди това.Всичко до момента е хубаво,ноо усещам едно еднообразие.Всеки път когато излезем,ходим на кафе или се мотаем по улиците,или ходим на кино.Живее в 1 близко малко градче ,учи тук и всеки ден пътува.Когато му кажа ,че искам да отида например и той започва Всички ще говорят за нас месеци наред,там не е интересно ,няма да ти хареса.Компанията му била само от момчета ,нямало да се чувствам добре там , не искал да отиде на дискотека , боулинг...Той ми каза че иска разнообразие ,но отхвърля всичките ми предложения,страх ме е да не си писнем.Опитвам се да намеря нещо ,което да ни хареса и на двамата ,но..без успех

VaMpiRKaTaaa
04-02-2011, 11:30
Спри да го търсиш,ще видиш,че той ще почне да те търси.

w0sh
04-02-2011, 11:40
Спри да го търсиш,ще видиш,че той ще почне да те търси.

ТОВА КАКВО ОБЩО ИМА С ТЕМАТА?

потресен съм.

VaMpiRKaTaaa
04-02-2011, 11:55
Спри да го търсиш,ще видиш,че той ще почне да те търси.

ТОВА КАКВО ОБЩО ИМА С ТЕМАТА?

потресен съм.
Първо не ми викай,a говори нормално.
Второ по този начин като постоянно го притиска,му досажда.
За това казвам да спре да го търси за известно време.
Трето,възмущавай си се колкото искаш:)

Josefinne
04-02-2011, 12:09
Това, че не иска да те запознае с приятелите си е малко съмнително, но това, което ми е още по-сранно е, че сте заедно само от 2 седмици, а вече ви е еднообразно... :?

TheBeliever
04-02-2011, 12:10
Нали сте били приятели три години, как така нямате общи интереси?

А ако на третата седмица говориш за еднообразие какво ли ще е на третата година?

Той ако сам не пожелае да правите нещо различно ти няма как да го накараш. Следващия път като ти се оплаче му кажи той да предложи нещо за разнообразяване на ежедневието ви, след като все отказва на твоите предложения. Лесно е да мрънка, нека вземе инициативата в свои ръце тогава.

Moderatorius
04-02-2011, 16:08
:lol: Много бързо сте си писнали. Сигурна ли си, че тва е твойта половинка :D

jasminn
04-02-2011, 17:58
Май си попаднала на нещо като страхливо момченце,но нещата може да се пооправят.Кажи му директно,че ти е скучно и че искаш да има разнообразие около вас,нека той да се заеме с тази задача,може той да има по-интересни предложения.Бъди открита към него.

TheBeliever
04-02-2011, 18:02
Май си попаднала на нещо като страхливо момченце,но нещата може да се пооправят.Кажи му директно,че ти е скучно и че искаш да има разнообразие около вас,нека той да се заеме с тази задача,може той да има по-интересни предложения.Бъди открита към него.

Ти май не четеш. ТОЙ иска разнообразие.

jasminn
04-02-2011, 20:52
Това, да има разнообразие зависи както от теб, така и от него. Коментирайте открито предпочитанията си и двамата,все ще намерите нещо, ако наистина държите един на друг. ;)

BladeDancer
04-02-2011, 21:55
Наистина е много досадно като някой постоянно ти приказва/мрънка за нещо.. Малко му отпусни каишката и ще видиш как ням ада си писвате :).




Първо не ми викай,a говори нормално.
Второ по този начин като постоянно го притиска,му досажда.
За това казвам да спре да го търси за известно време.
Трето,възмущавай си се колкото искаш:)

Заради тебе ще си сложа очила ей.. :D

Ashhley
04-02-2011, 22:04
Не го мисли толкова, колкото повече го мислиш, толкова по-лошо, еднообразието си идва с времето, неизбежно е, но с него идват и много други хубави неща:доверие, загриженост, любов.Важното е да се чувствате ок един с друг, останалото е без значение, различните тапети в ново кафе надали ще променят нещата във връзката ви.Все пак, 100% е запален по нещо, коли, мачове, някакъв спорт, просто последвай интереса му.