PDA

View Full Version : ВЪПРОС ???



gabinceto19
04-02-2011, 13:18
С приятеля ми сме заедно от седмица , и по принцип през цялата тая седмица той ми се обяснява в любов, как ме сънувал, как искал да ме прегръща ........... И понеже той е на село в момента и се чуваме по телефона и винаги ми звани първи... Обаче аз нямам вече пари в телефона и той ми звани.Вчера се чухме два пъти и последния път каза, че ще ми се обади вечерта, а не се обади и така до днес ,


А аз горката вече полудявам ! Какви ли не мисли ми се въртят в главата (ще ми изневери, ще иска да скъсаме ..... ) Много плача и се чудя какво става ?! Много съм объркана !!! ;( :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ivcheto0o
04-02-2011, 13:21
Може да няма възможност да ти се обади.Опитай се да му имаш повече доверие.

vagarious
04-02-2011, 13:23
Еееееее ти пък,спокоооойно.Попринцип нищо не го оправдава,но все пак не изпадай в параноя.
Няма ли откъде да му звъннеш - мама,тати,приятелка .. !?

Kukumqvka
04-02-2011, 13:24
:lol:

Чакай малко бе,вероятно има логично обяснение. 8-)
Дишай спокойно.

gabinceto19
04-02-2011, 13:30
Еми звънях обаче той ми се обаждаше от номера на майка му защото ни се разминаваха операторите и са като звъня се вдига или майка му или баща му !!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

VaMpiRKaTaaa
04-02-2011, 13:36
Eeee,ти пък.
Вземи се в ръце...
Можели за такива глупости да се притесняваш?
Като дигне другият път майка му,я питай кво става.
Как е той,къде е .
Защо не си вдига телефона.
Сигурно си има логично обяснение.

Cybershot
04-02-2011, 13:58
Стига рева, че прогизна форума от тебе. Трябва при регистрация да ви искат поне 14 години за форума....

kokosety
04-02-2011, 14:39
Стига рева, че прогизна форума от тебе. Трябва при регистрация да ви искат поне 14 години за форума....
Форума се казва тийнпроблем т.е е за хора дори с възраст по-малка от 14, така че нямаш основание да говориш подобни булшитове. Ти, ако си на 20 + нз кво търсиш тук......

ПО темата: Според мен те харесва и иска да те накара да ревнуваш евентуално!

Cybershot
04-02-2011, 14:43
Стига рева, че прогизна форума от тебе. Трябва при регистрация да ви искат поне 14 години за форума....
Форума се казва тийнпроблем т.е е за хора дори с възраст по-малка от 14, така че нямаш основание да говориш подобни булшитове. Ти, ако си на 20 + нз кво търсиш тук......

ПО темата: Според мен те харесва и иска да те накара да ревнуваш евентуално!

Тийнейджърството започва около 14 години! Под тази възраст бабини деветини, той не ми се обаждал 2 дена и вече ще късаме, простотии... Автора сигурно е на 12.....

kokosety
04-02-2011, 14:48
Стига рева, че прогизна форума от тебе. Трябва при регистрация да ви искат поне 14 години за форума....
Форума се казва тийнпроблем т.е е за хора дори с възраст по-малка от 14, така че нямаш основание да говориш подобни булшитове. Ти, ако си на 20 + нз кво търсиш тук......

ПО темата: Според мен те харесва и иска да те накара да ревнуваш евентуално!

Тийнейджърството започва около 14 години! Под тази възраст бабини деветини, той не ми се обаждал 2 дена и вече ще късаме, простотии... Автора сигурно е на 12.....
Не винаги започва на 14, но както и да е... И някой са по-притеснителни от други :) :)

xinfamous
04-02-2011, 15:00
АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

vagarious
04-02-2011, 15:37
ПО темата: Според мен те харесва и иска да те накара да ревнуваш евентуално!

Ъъ.. хората са заедно от седмица.Предполага се, че ако не друго,то поне се харесват.Все пак 1 седмица е,за Бога! :shock: :-o

fenastz
04-02-2011, 15:39
АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

Josefinne
04-02-2011, 16:31
Ами, няма какво, щом ти се е обаждал от телефона на майка си. Трябва да чакаш. Но не се шашкай, може просто да не може да вземе телефона или да са му се скарали, че ти звъни толкова често. Ако има интернет там - пробвай да му оставиш съобщение във ФБ или скайп. Ако няма и толкова не можеш да чакаш, просто се обади и като вдигне майка му, кажи, че си негова приятелка и търсиш нещо, дали може да се обади. Това е то.

bybz
04-02-2011, 17:36
Ами, няма какво, щом ти се е обаждал от телефона на майка си. Трябва да чакаш. Но не се шашкай, може просто да не може да вземе телефона или да са му се скарали, че ти звъни толкова често. Ако има интернет там - пробвай да му оставиш съобщение във ФБ или скайп. Ако няма и толкова не можеш да чакаш, просто се обади и като вдигне майка му, кажи, че си негова приятелка и търсиш нещо, дали може да се обади. Това е то.

Може да не е уведомил тяхните, че има приятелка, така че ако
кажеш, че си неговата приятелка . . . може да стане малко
неудобно.
Може и той да няма възможност да се обади, точно както
и ти :)
Още повече, от една седмица сте заедно ...
какво искаш от него...

insane7
04-02-2011, 17:45
На мен ми се е случвало да кажа, че ще се обадя вечерта, а да заспа, така че спокойно. Все има някакво обяснение човека не се шашкай толкова бързо. Като ти се обади ще го питаш какво е станало. Няма нужда да драматизираш толкова нещата.
Мисли малко позитивно.

bloodyF
04-03-2011, 08:51
На мен ми се е случвало да кажа, че ще се обадя вечерта, а да заспа, така че спокойно. Все има някакво обяснение човека не се шашкай толкова бързо. Като ти се обади ще го питаш какво е станало. Няма нужда да драматизираш толкова нещата.
Мисли малко позитивно.


съгласна съм.
пък сега и да ревеш и да не ревеш, няма да ти се обади по-скоро, така че се успокои. и аз съм била в подобна ситуация-но се оказа, че е бил на село, забравил си е зарядното и му е паднала батерията, така че.. relax! :)

kokosety
04-03-2011, 09:44
ПО темата: Според мен те харесва и иска да те накара да ревнуваш евентуално!

Ъъ.. хората са заедно от седмица.Предполага се, че ако не друго,то поне се харесват.Все пак 1 седмица е,за Бога! :shock: :-o
И аз не се разбирам в момента. Защо съм го казала не знам, но пък знам, че знам, че се харесват, защото са от 1 седмица заедно. Моя грешка, де еее не ме яж!
П.п сетох се трябваше да го напиша в една друга тема нз как е станало :o

Righteousness
04-03-2011, 10:53
http://apteka.framar.bg/05000664/%D0%B4%D0%B5%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%81%D0%B8%D1%82-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-100

Дава се без предписание :)

sladur4etyYy
04-03-2011, 13:22
осъзнай се, лигла такава. :razz:

и да ти кажа, че щом ти се е заобяснявал така на първата седмица, не очаквай много от ''връзката'' ви.

aleks07
04-03-2011, 13:31
Сигорно няма въэможност,спокойно,стиска м палци да ти се обади скоро :-D

xxpamzy
04-03-2011, 15:07
Оле не, баси проблемите дето имате :razz: Боже, момиче, дишай ! Може да няма възможност човечеца. Пък и както казаха преди мен, щом още от началото е започнал да ти се обяснява в любов, недей да очакваш нищо. :lol: бай дъ уей: колко оптимизъм вдъхвам обачее *рофл*

Dyany10000
04-03-2011, 15:15
ПО темата: Според мен те харесва и иска да те накара да ревнуваш евентуално!

Ъъ.. хората са заедно от седмица.Предполага се, че ако не друго,то поне се харесват.Все пак 1 седмица е,за Бога! :shock: :-o
И аз не се разбирам в момента. Защо съм го казала не знам, но пък знам, че знам, че се харесват, защото са от 1 седмица заедно. Моя грешка, де еее не ме яж!
П.п сетох се трябваше да го напиша в една друга тема нз как е станало :o
4а'йте, 4а'йте малко, от 1 СЕДМИЦА??? И ве4е ревеш? При това, 4е е забравил да ти звънне?:? :? :? Един въпрос НА КОКЛКО СИ ГОДИНИ?
П.П Спомена се ве4е възраст, но директен въпрос нямаше.

a1a2b3v
04-03-2011, 15:27
Не се шашкай може да е забравил, да не е могъл, да е нямал достъп до телефон и какво ли още не. Недей да правиш драми, че не ти се е обадиш съвсем човешко е и на всеки се случва понякога.

anonymous708973
04-03-2011, 15:46
За Бога, шибни си един шамар и се осифери малко, щото работата е мнооого жалка.

GuitarGuy
04-03-2011, 18:19
За Бога, шибни си един шамар и се осифери малко, щото работата е мнооого жалка.

:smt023

VampireLover3
04-03-2011, 20:29
Я се върни на земята стига си летяла из облаците .. и какво като не ти е звъннал или няма възможност или е забравил ще ти звънне к`во толкова. И моя приятел понякога ми казва, че ще ми се обади по късно, но не го прави нито съм умряла нито полудяла .. пък и като не звънне той губи. Като се чуете да не започнеш да му хленчиш по телефона- "Защо не ми звънна?Как можа?Защо ме излъга?" от това най-много се дразнят момчетата. И все пак щом толкова ти се обяснява в любов няма смисъл да се съмняваш. :-o