PDA

View Full Version : Ходите ли в Строежа : )))



unbelievable666
04-02-2011, 14:11
Здравейте,
има ли хора тук, които ходят в Строежа? : )))

w0sh
04-02-2011, 14:26
Представи си, съществуват.

Ама е станало много скъпо.

unbelievable666
04-02-2011, 16:50
Тук няма нещо много...

Rorschach
04-02-2011, 17:24
не ме кефи

CanisDirus
04-02-2011, 17:25
Ходили сме по строежите. Цигара в ъгъла на едната уста, от другия ъгъл пиеш бира и псуваш слънцето, че напича :o

semantics
04-02-2011, 18:58
Не.

Много е артЪ.

А аз съм истински.

Blab
04-02-2011, 19:38
Не.

Много е артЪ.

А аз съм истински.
съгласявам се.

unbelievable666
04-02-2011, 19:48
Е то в Студентски освен него няма други такива клубове, освен Токан.

w0sh
04-02-2011, 19:50
Ориент 33 :grin:

Rorschach
04-02-2011, 20:18
Не стой в тази дупка Щудгарт просто...

PinkFloydSound
04-02-2011, 21:27
Чувала съм от приятели, че е яко, гледала съм снимки и съм чела за разни концерти. И чакам да стана на 18. 8-)

Joc
04-02-2011, 23:33
Ориент 33 :grin: плейхаус и котън бейбееее
знаааааааам диагнозата и чакам дозата! 8) 8) 8)

catalogueofanger
04-04-2011, 13:17
Строежа беше яко преди. Не съм ходил от много време, обаче

iLovePussyJuice
04-04-2011, 19:07
мразя студентски град! МРАЗЯ
нема по-гнусно кътче в тоя свят :o

AliceSw
04-05-2011, 10:07
ходя понякога - близо ми е и не е много гадно...

semantics
04-05-2011, 11:16
Брато, на пейки каквито неща са се случвали, никой клуб не може дори да подозира!

semantics
04-05-2011, 11:38
Това за "нормалния човек" ще го пропусна, щото е крайно субективно и вероятно се разминаваме в разбиранията си за него.
А това:


че пускат чалга нали?

е проблем, да.

Но няма отношение към седенето на пейка, нека избегнем безумното бръщолевене.

HoldFast
04-05-2011, 11:48
в Студентски град няма хубави клубове, ямболия. атмосферата на мястото е неприятна, хората са заядливи и неприятни. и в крайна сметка, дори там ще ти се подиграват... :lol:

reoffender
04-05-2011, 11:50
Пейка парти ftw.

CanisDirus
04-05-2011, 12:04
не знам за вас, но на 16.4 съм на парти в един клуб дето бачкам от време на време.

Гостуват АМЕТ и орк. КРИСТАЛИ :grin: :grin:

8-) 8-) Всички цигани ще сме там. поръчах си нова тениска на армани от befashionbg.com специално за този велик ивент!

machoka
04-05-2011, 17:13
^^ а на центъра ходи ли?

CanisDirus
04-05-2011, 17:14
Отби се за малко в офиса си до НДК :D

machoka
04-05-2011, 17:15
Имах предвид там на жълтите камъни в земята.. :-o

iLovePussyJuice
04-05-2011, 17:40
мразя студентски град! МРАЗЯ
нема по-гнусно кътче в тоя свят :o

Викаш по пейките е по-айляк? :lol:честно казано на фона на студенстка гад всичко е по-яко

там е пълно с такива изверги като теб...селски помияри, за които ако се знае предварително какви ще станат...немаше да ги има

к'во да ми харесва?



Възможно е, нека да видим обаче какво ще предпочете всеки нормален човек - да пие на улицата, като някой клошар, или да отиде на клуб, било то и в Студентски град. Където между другото си има супер яки клубове, но проблема всъщност е че пускат чалга нали?щото в София нема клубове, барове, кръчми и т.н ?

а ти иначе за нормален човек ли се смяташ? :lol:



И в двата клуба никой не ми се е подигравал?AАХАХАХАХАХХА :D

само аз ли виждам нещо нередно? :razz:

CanisDirus
04-05-2011, 17:42
Имах предвид там на жълтите камъни в земята.. :-o

Там имало много релси на трамвая и може да го удари тока. Опасно е.

Rorschach
04-05-2011, 18:10
Най-изискано е на фолк забавачница в Студ. град, а помещението да е бивш студентски стол и още да мирише на мазните гозби на леля Станка.
Цените са ниски, жените - лесни, а мъжете - все интелектуалци (все пак са студенти по Икономика на краставиците в УНСС-то, Право в ТУ или дизайн в МГУ).

strave
04-05-2011, 18:32
БоНба за Селски Град! :booooomb:

semantics
04-05-2011, 20:16
Ама ти кефиш ли се верно на Баратрум?

catalogueofanger
04-05-2011, 20:21
НА студентски град ! 8)

Ямбооооол.. е сЦилът.

iLovePussyJuice
04-05-2011, 20:26
честно казано на фона на студенстка гад всичко е по-яко
там е пълно с такива изверги като теб...селски помияри, за които ако се знае предварително какви ще станат...немаше да ги има
к'во да ми харесва?

Вярно е, пълно с такива "изверги" като мене, които пръскат пари на поразия, пият само качествен алкохол, забавляват се яко и накрая си тръгват под ръка с някоя яка женска. Докато такива като шматки тебе си пият биричката в парка. Нека ми е зле... :lol:



а ти иначе за нормален човек ли се смяташ? :lol:

Не, смятам се за космат варварин като тебе, който пие бира в парка и пърди и се оригва. Дивак, кажи ми честно - някога опитвал ли си го този "путешки сок" като толкова го обичаш? Защото като те гледам силно ме съмнява това. И следващия път когато си позволиш да ми говориш така нахакано ще те пратя да спиш направо с неизмити крака. Бързо забрави когато ти набивах яко чумберите предишния път и ми се извиняваше...ти ако ше пръскаш пари на поразия нема да ходиш в студенстка гад...
яките женски са ти само във фантазиите и в най-добрия случай ше си тръгнеш с някоя селска пръчка от общежитията :lol:
е или с някой пичага като тебе де :-)

не брат, девствен съм...космат съм както ти каза, пия бира в парка и се оригвам :)

иначе много ще се радвам да ме приспиваш, щото в последно време страдам от безсъние и съм абсолютно сериозен...голяма мъка е :(

я ми припомни кога съм ти се извинявал и защо (не ти разбрах) :lol:
на тебе ли да се извинявам? ахахха мекотело, стегни се :lol:

SuspectS
04-05-2011, 20:35
които пръскат пари на поразия, пият само качествен алкохол, забавляват се яко и накрая си тръгват под ръка с някоя яка женска. :lol:


и после избухват да се хвалят по детските форуми ахахаха

PainMonopoly
04-05-2011, 21:11
Скъпа малка каменица и гадна музика. Не мерси.

Briseis
04-05-2011, 21:22
снощи бях в Строежа... :D едно малкото готини места в Студентски.

а за момчето от Ямбол ще каже, че изброението от него 'клубове' са въплъщение на най-долната селения тук. сериозно. и алкохолът е фалшив. мхм

catalogueofanger
04-05-2011, 21:24
Първо - кой пие каменица, второ .. да. Поп-фолк няма 8)

PainMonopoly
04-05-2011, 21:43
Първо - кой пие каменица, второ .. да. Поп-фолк няма 8)Не слушам поп-фолк, но и това, което звучи там не ми понася (ретро хитчета, мтв поп-рок и рап).

catalogueofanger
04-05-2011, 21:44
Но пиеш каменица, което по-принцип е непростим грях.

semantics
04-05-2011, 21:49
Ама ти кефиш ли се верно на Баратрум?

Да, слушам и доста други работи различни от чалгата...

Ще допусна, че съм ужасно прост, тесногръд и пр. и няма да коментирам.

iLovePussyJuice
04-05-2011, 22:03
честно казано на фона на студенстка гад всичко е по-яко
там е пълно с такива изверги като теб...селски помияри, за които ако се знае предварително какви ще станат...немаше да ги има
к'во да ми харесва?

Вярно е, пълно с такива "изверги" като мене, които пръскат пари на поразия, пият само качествен алкохол, забавляват се яко и накрая си тръгват под ръка с някоя яка женска. Докато такива като шматки тебе си пият биричката в парка. Нека ми е зле... :lol:



а ти иначе за нормален човек ли се смяташ? :lol:

Не, смятам се за космат варварин като тебе, който пие бира в парка и пърди и се оригва. Дивак, кажи ми честно - някога опитвал ли си го този "путешки сок" като толкова го обичаш? Защото като те гледам силно ме съмнява това. И следващия път когато си позволиш да ми говориш така нахакано ще те пратя да спиш направо с неизмити крака. Бързо забрави когато ти набивах яко чумберите предишния път и ми се извиняваше...ти ако ше пръскаш пари на поразия нема да ходиш в студенстка гад...
яките женски са ти само във фантазиите и в най-добрия случай ше си тръгнеш с някоя селска пръчка от общежитията :lol:
е или с някой пичага като тебе де :-)

не брат, девствен съм...космат съм както ти каза, пия бира в парка и се оригвам :)

иначе много ще се радвам да ме приспиваш, щото в последно време страдам от безсъние и съм абсолютно сериозен...голяма мъка е :(

я ми припомни кога съм ти се извинявал и защо (не ти разбрах) :lol:
на тебе ли да се извинявам? ахахха мекотело, стегни се :lol:

Ако ше пръскам пари ше отида където си искам. Защото мога да си го позволя, за разлика от тебе. И не съм казал, че съм пръскал парите си в Студенстки град, казах че съм ходил 2 пъти там и че и 2-та клуба са ми харесали. Нали заради точно това ви бръкнах в гъза тука на всичките отрепки? И то не заради друго, а просто защото Студентстки град е пълен с хора от провинцията, които уж не са "намазани" гражданчета като вас. Които вие си позволявате да наричате изверги, селяни, помияри и т.н. И тези същите си живеят живота за разлика от 90% от хората тука (и тебе в това число) които тролите нон-стон в този умрял форум. Айде бегай си в кофата...аз против хората от провинцията нищо нямам като цяло.
както и да е спирам да се занимавам...

достатъчно те е наказал живота тебе :(

PainMonopoly
04-05-2011, 22:10
Но пиеш каменица, което по-принцип е непростим грях.Не пия каменица и точно това е проблема на строежа. :D

iLovePussyJuice
04-05-2011, 22:52
не кълни! :D

Rorschach
04-06-2011, 04:42
Това е... Студентски град - Лас Вегас на Балканите!

shadow4e
04-06-2011, 05:39
Тази вечер трябва да водим немец преподавател на Кнайпе и да има Биър тринкен, след тази тема реших, че най-подхозящо е в Студентски!

Rorschach
04-06-2011, 06:25
Най-доброто Кнайпе ще е Дай-Дай, където да нагреете стабилно градуса, а после дружно да се преместите към нещо елитно - предлагам Амнезия, защото се организирали Гладиаторски игри и забавления съпътствани с непосредствен физически контакт. За афтър-партито е добре да се мине през Миленката и Манджа стрийт.

HoldFast
04-06-2011, 15:49
Тоя пак превключи на богата, звездна и изпълнена с женски ласки самоличност.
БАхти пробитата медуза си, ямболски

gsh
04-09-2011, 00:17
моментална смърт за студентски ! хубавите дискотеки са в центъра :)