PDA

View Full Version : Проблем с пениса :( :(



lorda1
04-02-2011, 14:45
Имам 2 проблема:когато членът не е в ерекция, главичката не може да се огори напълно-вижда й се ръбчето от долу и от страни, но отгоре трявба някъде още 1 милиметър да се дозабели, но ме е страх да напъна.Много малко остава.Другият проблем-когато членът е в ерекция изобщо не мога да го забеля-кожичката е тесна.Вижда се малко главичката, но едвам и наполовина го забелвам(на половината на главичката).Някакви идеи защо е така?

HideBoy
04-02-2011, 14:48
Проблемът ти се нарича закрита главичка.
Аз имах същият проблем преди години.
Оперираха ме(операцията трае 1 час).
Отиди да те прегледат,ще те оперират и ще те изпишат на другия ден.
;)

lorda1
04-02-2011, 15:45
Ясно, но главичката не е тотално закрита.Както споменах, когато не съм в ерекция, почти цялата се заголва-много малко остава.Само при ерекция имам чувството,че кожичката не е достатъчно еластична.Има ли друг начин освен оперативен?И ако не после колко време след операцията ще боли горе долу?Мога ли да отложа?И ако да с колко?Сега съм на 14.

LegaCalcio
04-03-2011, 10:16
Споко, 90% от децата имат такъв проблем!

RadooY
04-11-2011, 16:35
Споко, 90% от децата имат такъв проблем! Тооози пъкк като не си компетентен не говори // .. Пич имаш Фимоза .. Тряа да са оперираш както каза едно момче по-горе.. , задължително трябва да се оперираш шот ш имаш проблеми в секса.. та цялата операцийка трае един час и възстановителният период е около 2 3 4 седмици, болките са само през първите 4 5 6 7 дена.. Не се прит опер. е лека само трябва да говориш с вашите, да идете при личния, на който да поискаш да ти издаде направление за Уролог. От там вече се разбирате кога ще е самата операцийка и така : ) Айде и късмет :) :) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

DeVilTerroR
04-11-2011, 18:45
Я кажи на колко години си, защото докато бях малък и при мен беше така а сега не е, без никаква операция !

VaMpiRKaTaaa
04-11-2011, 19:59
Виж:
ТУК (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=122598)

RoSKo0o0
04-11-2011, 22:16
http://www.youtube.com/watch?v=YIqttbRlJUQ

darkPaladin
04-12-2011, 09:45
има един раздел здравни проблеми и болести тази тема е точно за там

та в този раздел има една важна тема точно по твоя проблем хвърли едно око там може да научиш нещо

и ако искаш иди при специалист да види какъв е проблема и тогава да реши какво да се права

още е много рано да се говори за операции и тем подобни

Ronaldo7
04-12-2011, 11:49
Ами аз имах същият проблем и се оперирах, но след операцията нещо с кожичката явно се прецака, тъй като имам доста голяма глава, и се получава нещо като оток, странна работа. На някой да му се е случвало подобно нещо? Дано няма проблеми в сексуален аспект само, щото оттогава не съм правил секс :(

LegaCalcio
04-12-2011, 12:01
Споко, 90% от децата имат такъв проблем! Тооози пъкк като не си компетентен не говори // .. Пич имаш Фимоза .. Тряа да са оперираш както каза едно момче по-горе.. , задължително трябва да се оперираш шот ш имаш проблеми в секса.. та цялата операцийка трае един час и възстановителният период е около 2 3 4 седмици, болките са само през първите 4 5 6 7 дена.. Не се прит опер. е лека само трябва да говориш с вашите, да идете при личния, на който да поискаш да ти издаде направление за Уролог. От там вече се разбирате кога ще е самата операцийка и така : ) Айде и късмет :) :) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:мушмул,
1- сигурно съм с 5-6 години по-голям от теб
2- много добре знам как се нарича това
3- може да не съм кой знае колко компетентен, но това е много често срещан проблем ПРИ МАЛКИТЕ МОМЧЕТА. Аз също съм го имал, както виждаш са го имали и други. Почти всичките ми приятели са го имали.
4- По принцип е хубаво да се оперира, да, но може да се оправи и без операция. Моят проблем се оправи без операция, а по различен начин.

fenastz
04-12-2011, 17:56
Иди на уролог.

HuKowe
04-13-2011, 13:56
Боли ли много?