PDA

View Full Version : Как мислите да препишите на матурите



megax
04-02-2011, 18:30
Кажете как мислите да препишите на матурите.Има малка вероятност да ми изпратят отговорите със смс ама не е сигурно и се чудя ако ми ги пратят каде да си напиша отговорите.Да бъда с дълги дънки и на кръка ли ? Или другото което ми дойде на ум на всеки пръст да сложа по чертички
1 чертичка -а
2 чертички -б
3 чертички - в
4 чертички - г

Lolomg
04-02-2011, 18:47
Да намериш Smart phone или Iphone или някой с нет или 3Г и става прекалено лесно 8)

megax
04-02-2011, 18:51
човек телефона ми има интернет постояно,но въпроса е че ще ме е страх да си извадя телефона да не ми анулират работата.Телефона ми ще е в чорапа като ходя до тоалетна ше гледам от смс-са или от нета,но работата е каде да пиша отговорите ?

Cybershot
04-02-2011, 18:58
Седни да учиш.......

megax
04-02-2011, 19:01
пишете само по темата,а не седни да учиш и т.н !

Nakadah
04-02-2011, 21:36
Седни да учиш бе бъдещ кенефаджия! Щом аз ти виждам грешките значи не заслужаваш да завършиш 12-ти клас!

van1
04-02-2011, 21:52
На крЪка и рАката пиши отговорите по БЕЛ.

StolenBliss
04-02-2011, 21:53
Не знаех, че някой и се осмелява да преписва на матури :-o Тва не е просто поредния тест в даскало, ебаси..Пари на вятъра после за университет пък да си излизаме оттам единствено със скилове за преписване. Еваляя

dunce
04-02-2011, 22:48
На матурите нямате шанс да преписвате, освен ако квесторът не е някъв супер бавен.

meganet
04-03-2011, 01:00
Ти пък седни прочети нещо бе баси идиота щял да преписва цял живот наготово ли ще чакаш

Auriss
04-03-2011, 02:23
На нас ни прибраха телефоните по време на матурата ,пък не знам. Успех с преписването.

PS:Трябва да си наистина колосално неграмотен ,че да не си вземеш матурите поне с тройка. Аз седнах вечерта преди изпита да прегледам разни примерни матури в нета. Ясно е ,че файда от това ми действие нямаше ,но оценката ми беше 5.80. Сам/а си вади изводите за сложността...

megax
04-03-2011, 06:16
Не ми трябва матурата да е с 3 трябва ми матурата поне с 5 да я взема.В унсс имам 5,50 на предварителния и направо с нея ще си кандидатвам и ми трябва матурата да е с 5 и влизам..както и да е телефона ще ми е в чорапа.по време на матурата ще дам на майка телефона и моя ще е в чорапа :grin: както и да е и ако ми пратят отговорите ще си нося цветен химикал пак в чорапа ще е и ще си правя съвсем малки кръгчета
примерно
а - ще е със син химикал
б - зелен
в - червен
г - няма да има кръгче на пръста

Как ще ме хванат по този начин,кой ще забележи,че по пръста имам леки точици или кръгчета.А и кой може да предположи,че това е пиштов и няма как да се докаже надраскал съм се без да искъм...

megax
04-03-2011, 06:20
А на тези който ми викат баси идиота мога да им кажа да го д**ат
Отидох в унсс на изпит не съм прочел нито един въпрос,нз за кво става въпрос имам 5,50
А тия дето се спукаха да ходат по уроци дори във влака решаваха тестове,аз си спах имат 2
Много хора който си учат и ходят по учоци имаха 2
На изпит трябва да имаш 20 % знания и 80 % късмет
Изпити се зимат с късмет,а не със знания !!! :razz: :razz: :razz:

Nakadah
04-03-2011, 06:26
Кажете как мислите да препишите на матурите.Има малка вероятност да ми изпратят отговорите със смс ама не е сигурно и се чудя ако ми ги пратят каде да си напиша отговорите.Да бъда с дълги дънки и на кръка ли ? Или другото което ми дойде на ум на всеки пръст да сложа по чертички
1 чертичка -а
2 чертички -б
3 чертички - в
4 чертички - г

Не знае как се пише "къде"


А на тези който ми викат баси идиота мога да им кажа да го д**ат
Отидох в унсс на изпит не съм прочел нито един въпрос,нз за кво става въпрос имам 5,50
А тия дето се спукаха да ходат по уроци дори във влака решаваха тестове,аз си спах имат 2
Много хора който си учат и ходят по учоци имаха 2
На изпит трябва да имаш 20 % знания и 80 % късмет
Изпити се зимат с късмет,а не със знания !!! :razz: :razz: :razz:

Заради идиоти като тебе България няма да се оправи! Като не можеш да влезнеш в УНСС значи не ти е мястото там! Може би ти е на кенефите! Няма какво да се бориш!

cherrygloss
04-03-2011, 06:56
Направо ужас в какво се превръщат учениците. Давай да препишем, а пък после .. ? Добре, ти ще си вземеш изпитите, но нали тези знания ти трябват в живота? Като те чуе някой да говориш като прост селянин с беден речник (с извинение) или да не можеш да развиеш една тема - не очаквай по-престижна работа от сервитьор или чистач, било то и с дипломи ..

megax
04-03-2011, 07:09
Кажете как мислите да препишите на матурите.Има малка вероятност да ми изпратят отговорите със смс ама не е сигурно и се чудя ако ми ги пратят каде да си напиша отговорите.Да бъда с дълги дънки и на кръка ли ? Или другото което ми дойде на ум на всеки пръст да сложа по чертички
1 чертичка -а
2 чертички -б
3 чертички - в
4 чертички - г

Не знае как се пише "къде"


А на тези който ми викат баси идиота мога да им кажа да го д**ат
Отидох в унсс на изпит не съм прочел нито един въпрос,нз за кво става въпрос имам 5,50
А тия дето се спукаха да ходат по уроци дори във влака решаваха тестове,аз си спах имат 2
Много хора който си учат и ходят по учоци имаха 2
На изпит трябва да имаш 20 % знания и 80 % късмет
Изпити се зимат с късмет,а не със знания !!! :razz: :razz: :razz:

Заради идиоти като тебе България няма да се оправи! Пожелавам ти най-сърдечно влак да те блъсне! Като не можеш да влезнеш в УНСС значи не ти е мястото там! Може би ти е на кенефите! Няма какво да се бориш!

Кво злобееш ве помяр мръсен.Тва,че някой си скъсват задниците да учат и не влизат,а аз може и да вляза кво да на правя просто имам по голям късмет от тях.Ти си сигурно някой тъпак,който не е успял да влезе с висока оценка в някой ВУЗ заради такъв като мен.Ми злобей ве миндил грозен.Как може да пожелаваш на някой смърта ако беше от Бургас бих ти теглил един здрав бой.да видим на кой ще пожелаваш смърта.Да ти *еба ма*ката миндил грозен.Ти ще чистиш кенефи не аз помяр!!!!!!!

Nakadah
04-03-2011, 07:13
Селяко, аз не живея в България как можеш сам да се досетиш и 5 стинки не давам за пропадналите университети в България! Взимате на изпити е чисто учене! Ако си толкова прост че не можеш да запомниш 2 думи значи не ти е там мястото!

Що се отнася за къде аз уча, е такива селяци като тебе само си мечтаят да са на мое място, по познай! НЯМА ДА СТАНЕ!

Много ще ми е кеф като си счупиш ръката и отидеш при лекар дето си е взел изпитите с преписване като тебе :lol:

megax
04-03-2011, 07:15
Аз то пожелавам майка ти и баща ти да умрят.Ти не,защото ти си жалка твар и на никой няма да липсваш .В кой елитен ВУЗ учиш ти ве бедняце мръсно

megax
04-03-2011, 07:18
Ще си слагаш снимки на яки коли на аватари.Ще мечтаеш да ги имаш,ама нали се сещаш,че никога няма да ги имаш.Бедняк мръсен.Аз може да няма никакви знания.Ама поне мога да си позволя да карам хубави коли,а не само да ги гледам на картинка.Чикиджия такъв лъскай бастуна на хубави коли помяр :Д

Nakadah
04-03-2011, 07:22
Ще си слагаш снимки на яки коли на аватари.Ще мечтаеш да ги имаш,ама нали се сещаш,че никога няма да ги имаш.Бедняк мръсен.Аз може да няма никакви знания.Ама поне мога да си позволя да карам хубави коли,а не само да ги гледам на картинка.Чикиджия такъв лъскай бастуна на хубави коли помяр :Д

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=8592985#8592985

Палячо, това е моятао кола, и можеби щеше да се досетиш като видиш заличения номер, и като ти бях подсказал че не живея в България!

Погледни размера на номера :lol: :lol:

megax
04-03-2011, 07:25
И к'во като ме блокнат от този тъп сайт.Ако имаше такава кола щеше да излезаш малко повече ,а не във всяка тема да пишеш.Сигурно не си виждал путка от панти века.Миндил грозен.Дано да пукясаш

Nakadah
04-03-2011, 07:29
:lol: :lol: :lol: :lol:

megax
04-03-2011, 07:35
дай да видим твоя снимка.грозен миндил.сигурно си някакъв циганин.а може и да имаш и 3- то око...грозник такъв

cherrygloss
04-03-2011, 07:43
Мдаа. Когато не може да обори теорията и вижда че човека срещу него е по-умен, започва да обижда и да търси всякакви кусури.Защото не осъзнаваш, че трябва да се учиш от по-умните от теб, не да спориш с тях . Така показваш само селянията си..

Greennight
04-03-2011, 07:44
Бегай бе убитак.Заради измети като теб България пропада.Пожелавам ти от все сърце да те хванат или да не успееш да препишеш.Селяндур.

megax
04-03-2011, 08:01
Че няма да ме хванат няма то това е ясно.Злобейте си сигурно сте влязли с много ходене по уроци и учене.Аз съм си ходил по кафета и дискотеки :grin: :lol: :D :D :D ,а вий сте залягали над учебници.В бг винаги е така всеки с късмета си :D :D :D :D :-D :grin: :lol: :D :D :D

marin4itu
04-03-2011, 08:40
Я слез малко на земята ве.. Омг.. бати дрисльото.. От къде го вземаш това самочувствие, не знам.. :?

megax
04-03-2011, 08:45
Имам го това самочуствие на това,че съм красиво момче.Жените ме харесват,имам пари,връзки.Какво повече мога да искам ?

kalpazanka
04-03-2011, 08:46
Срам и позор.