PDA

View Full Version : Стихотворенийца



BlueFairy
04-02-2011, 19:01
Кажете си мнението :)
Влюбена пак в неподходящия.... Защоо??! Проклинам всеки миг, във който аз изричах ОБИЧАМ ТЕЕ!!! Проклинам мигът, в който се влюбих и мигът във който те видях....Заричах, се че ще те забравя... Силна съм... силна бях.... и ще успея.. да трябва ми време....Всеки път когато те погледна, подкосяват се краката ми.Ти си човекът, който ме кара да се усмихна, ти си човекът, който ме кара да заплача, ти си неблагодарникът, който открадна сърцето ми....



Второто:

За първи път когато те видях не ми направи впечатление...Времето със теб, със всички закачки, цялото време ме накара да открия ТЕБ! ТЕБ, човекът в чието присъствие сиая, човекът чиито ръце ме карат да изтръпна, човекът който ме прави щастлива...Знаеш ли защоо, знаеш ли защо ме правиш щастлива?! Неее, не са твоите очи, мили слова които ми редиш, а начинът по който ме караш да се смея...Боя се, че и теб започвам да обиквам.Е сърце не ти ли стига толкоз болка?! Кога ще спреш забога?!!!



Обичах те... но вече всичко свърши...

Един глупак успях силно да обичам, един човек, за който бях аз просто ''некст'' ...Забравих те... поне опитвах, дълго време... За момент дори успях.Докато не дойде ТОЙ.Той ли? Кой е той? Той е ангел без криле..... Да, не е като теб...Няма твоята поглед, поглед, с който покорява.Ала далече е от мен.Мога да те видя, ама с друга, да чуя как се смееш, с друга, да се усмихнеш, на друга...но не на мен!!!



Обичах те, за мен не беше просто ти момче...Какво бях за теб ли?Бях една глупачка.... лудо влюбена в неподходящия...Опитах се да те забравя, ала можеш ли да забравиш как се диша? Знам какво губя, знам, че си един нещасник....Обичам те...КРЕЩЯ ГО!!!! Сякаш на инат си правя... Сърце кажи какво да правя?!

thegreenzombie
04-04-2011, 06:32
може би ако беше писала в рими щеше да се получи по-добре :)

BlueFairy
04-04-2011, 19:36
Благодаря за съвета :)

Colouring
04-05-2011, 15:14
Някак лигаво и безинтересно ми се стори.
Съжелявам.

BlueFairy
04-05-2011, 19:23
Няма никакви проблеми!!! Всеки има различен вкус :)