PDA

View Full Version : Гаджетата



AirCrafter
04-02-2011, 19:26
Моят проблем е следния на 15 съм никога досега не съм имал гадже, но дори незнам как да процедирам смис каня я на среща, но някак съм прекалено срамежлив може би би ме било срам да я целуна без да знам, че вече сме гаджета. Как да я забия, избщо какво значи да се забиеш с друг? Или да излезна пред нея с думите искаш ли да бъдем ние 2мата нещо повече от приятели, искаш ли да ходим или какво?

HideBoy
04-02-2011, 19:32
Хаха
Как така няма да знаеш че сте гаджета :-D
Та по темата.
Аз бях също като теб супер срамежлив беше ме срам в автобуса да са возя 8-)
И аз много се притеснявах и точно заради това неможех да си фана приятелка в повечето случаи се дулжи на ниско самочувствие.
Просто направи така че самия ти да се харесваш и като излезеш да се разкарваш по улицата или пък на дискотека да си казваш леле аз съм егати пича е сега ги ЗАБИХ раздавай го малко по нахакано смисъл такъв не бъди самокритичен и не обръщаи внимание на негативни коментари които по принцип са от комплексарщина или селски маниер във излишък.
А заговарянето, зависи колко искаш дадено момиче при мене лично ако полудея по някое момиче сами се сипят бисерите ;).
Успех!

vagarious
04-02-2011, 19:54
Ох, тая дума ЗАБИЯ, като я чуя/видя и ми става зле ... баси,толкова ли е трудно да кажете/напишете "сваля/свалям" .. !? ние момичетата/жените все едно сме пирони, че да ни забивате. :-o

по темата: прочети няколко теми надолу и ще разбереш как да я ''забиеш''.Тези неща НЕ се СЪОБЩАВАТ, а се усещат.А и ако те е срам да я целунеш - к'во гадже ще си !? :shock: :(

HideBoy
04-02-2011, 19:59
Ох, тая дума ЗАБИЯ, като я чуя/видя и ми става зле ... баси,толкова ли е трудно да кажете/напишете "сваля/свалям" .. !? ние момичетата/жените все едно сме пирони, че да ни забивате. :-o

по темата: прочети няколко теми надолу и ще разбереш как да я ''забиеш''.Тези неща НЕ се СЪОБЩАВАТ, а се усещат.А и ако те е срам да я целунеш - к'во гадже ще си !? :shock: :(
Е аз видях от него и затова го написах с големи букви :oops:

vagarious
04-02-2011, 20:03
Мне,не се обръщам специално към теб, а подчертавам думата,която коментирам. 8-)

Hilary_
04-02-2011, 20:47
Искаш ли да ходим .. :razz: :razz: :razz:

Не го мисли толкова, просто я покани да излезнете пък нещата сами ще си станат (ако ще стават) .. ;)

mrazqkindergarten
04-02-2011, 23:22
След като ти разбият сърцето, ще си мечтаеш да върнеш времето назад и да нямаш гадже. ;)

Righteousness
04-02-2011, 23:32
След като ти разбият сърцето, ще си мечтаеш да върнеш времето назад и да нямаш гадже. ;)

Колко съм съгласен, нямаш си идея :)

На 19 съм и до сега съм нямал нито гадже и следователно нито разбито сърце :)

Nakadah
04-03-2011, 06:04
Fakebook бе момко :)

BladeDancer
04-03-2011, 07:55
Fakebook бе момко :)
Не е ли малко тъпо ?

tanch3t093
04-03-2011, 09:04
Fakebook бе момко :)
Не е ли малко тъпо ?
Аз бих казала ДОСТА. Ако ще правят нещо, само да не е във фейсбук!

VaMpiRKaTaaa
04-03-2011, 10:28
Не я забивай, по-добре я пребии... :lol:
Има толко начини...
По-честичко разходки в парка.
Кaфета...

Righteousness
04-03-2011, 10:38
Просто си намери верни приятели, остави връзките за по-късно.