PDA

View Full Version : Силни болки в тестисите !



zozzz
04-02-2011, 20:47
Историята е следната

Вчера с мацката се поразгорещихме ама без да се събличаме
т.е. бях се възбудил много ама нямаше продължение и
по едно време усетих , че тестисите ми ме болят .
След това болката се усили доста.
Забелязах ,
че когато съм прав боли адски много , като съм седнал боли по-малко или изобщо не боли и като съм легнал не боли

като се прибрах си свърших работата ръчно и болките веднага отминаха
това не бях вършил от 5-6 дни , а секс не съм правил от 3-4 месеца

днес се получи същото , не ме болеше , видях се с мацката , започна да ме боли , реших , че мастурбацията пак ще помогне ама не стана и сега единия тестис все още ме боли и боли малко и на пипане дори когато съм легнал

чувал съм , че липсата на секс в комбинация с силна възбуда води до това ама не ми се беше случвало

някаква идея какво е това ? някой с подобен случай ?

StolenBliss
04-02-2011, 21:50
Ами онлайн болежки се не лекуват. Викам на лекар да идеш най-добре, а ?

zozzz
04-03-2011, 07:33
ами като не се лекуват за кво е тая секция тогава ?
И вземи прочети какво съм питал . Може би ще разбереш тогава за какво иде реч ;)

WaterLilly
04-03-2011, 10:58
ами като не се лекуват за кво е тая секция тогава ?
За да им се казва на дечица, незнаещи как се ползва гугъл, кое е нормално и кое не е. Не за да се правим на лекари.

Ти сам си си написал причината в темата - "липсата на секс в комбинация с силна възбуда води до това". По-често "върши работата ръчно" и не би трябвало да те боли. А ако още усещаш болки, отиваш на личен и той те праща на уролог. :)

zozzz
04-03-2011, 13:11
хах, надявам се това за дечицата не беше за мен ..
Но и така да е мерси :)
Това ми трябваше .
Някой да потвърди догадките ми и изглежда това не беше особено сложно.
Колкото до ходенето на лекар и сам мога да се сетя , още повече след като всички лекари си умират да работят през почивните дни и даже правят домашни посещения безплатно :)

иии П.П. Въпросът в началото на миналия ми пост беше реторичен :D Или казано по-просто не исках отговор за какво е секцията , а се опитвах да кажа , че ако моя въпрос е безмислен , то едва ли има смислени въпроси изобщо ;)