PDA

View Full Version : Момчета, какво бихте направили? ..



Hilary_
04-02-2011, 21:06
Доообре, въпросът ми е предимно към мъжката част от форума.
Имате следната ситуация: тя ви казва в очите съвсем човешки какво иска от вас и какво очаква (няма значение дали ще се отнася за приятелство или нещо повече) .. какво ще направите?
Вариант 1: Ще й отвърнете със същата откровеност независимо какъв ви е отговора към нея ..
Вариант 2: Ще й кажете "Ок, разбрах те!" и ще се направите на приятно разсеяни за неопределен период от време ..

МОЕТО МНЕНИЕ:
Естествено ,че повечето ще посочат вариант 1 ама аз го заявявам от личен опит, че до сега всички, на които съм имала смелостта да им кажа в очите всичко са били страхливци и мизерници! (нищо лично) ..


.. мм някой ще се опита ли да ме убеди в противното? :lol:

BladeDancer
04-02-2011, 21:19
Ще избера вариант 1.. защото ако съм харесвал момичето поне малко бих бил честен с нея колкото и гадно за мен да е. Пък и да не съм го харесвал поне малко уважение към даденото момиче ще имам щом въобще говоря с нея :).

Явно ти си срещала само такива момчета. Не знам дали съм от множенството ама има такива който ще постъпят по същия начин :).

Hilary_
04-02-2011, 21:25
Е то знам, че може и някъде да ги има ама май за момента са се скрили .. 8-)

BladeDancer
04-02-2011, 21:26
Е то знам, че може и някъде да ги има ама май за момента са се скрили .. 8-)
Аз най-необезпокояван си се крия у нас. Ако някой ме открие здраве му кажи :D. Ех... късмет ако си търсиш такъв все пак :).

Eclipsercho
04-02-2011, 21:32
Първото.

Всеки заслужава истината, въпрос на чест е да я дадеш.

Писна ми от теми, в които хората се оплакват от боклуците/курвите, които са срещнали.. ВИНАГИ има изключения на каквото и да е, може просто да имаш кофти късмет.. рано или късно ще срещнеш и нормални пичове, за които до сега само си чувала.

Hilary_
04-02-2011, 21:33
Писна ми от теми, в които хората се оплакват от боклуците/к***те, които са срещнали.. ВИНАГИ има изключения на каквото и да е, може просто да имаш кофти късмет.. рано или късно ще срещнеш и нормални пичове, за които до сега само си чувала.

ооо не .. в никакъв случай не слагам всички под общ знаменател!!
Просто исках да разбера мненията ви .. ;)

HideBoy
04-02-2011, 21:33
И аз съм за първия вариянт.
По принцип съм си искрен а ако я харесвам си казвам всичко без проблем.

Eclipsercho
04-02-2011, 21:34
ооо не .. в никакъв случай не слагам всички под общ знаменател!!

Така прозвуча. Cool. Както прави най-добрия ми приятел, Keep Walkin' .. ;)

Nebuu
04-02-2011, 21:46
Как да те убедя в противното? Всеки човек е различен и има различни мотиви да избере своя вариант. Пробвал съм да увъртам - пълна катастрофа. Плета, суча и накрая се беся в собствената си мрежа. Съжалвам, че съм от "повечето", но аз съм си патил - наложи ми се да бъда разумен и да избера вариант 1 много отдавна ;)

Eddie
04-02-2011, 22:39
Аз лично такова момиче бих веднага го разкарал, защото обичам аз да опрделям правилата, а не да ми казват какво да очаквам и какво искат от мен :D Ама все пак зависи дали държа на момичето и дали ме е впечатлило по някакъв начин.

vuryss
04-02-2011, 22:40
del

MaLkaTa_LaDy
04-02-2011, 22:58
Аз лично такова момиче бих веднага го разкарал, защото обичам аз да опрделям правилата, а не да ми казват какво да очаквам и какво искат от мен :D Ама все пак зависи дали държа на момичето и дали ме е впечатлило по някакъв начин.
Евала!
Момиче съм, но пък ще се нътръпя и ще си кажа мнението. Ако е в началото на взаимоотношенията ти с конкретния човек, нали знаеш, че ще убиеш всякаква тръпка като му кажеш всичко в очите... А ако е чисто приятелски и директно си го срязала, еми какво да каже горкия. На дали му е да приказки.
Аз лично от и нат и за да омаловажа това, което са ми "наредили" ще кажа - хуу.

48700200
04-02-2011, 23:48
Вариант 1 !! Не мога да си крия чувствата каквито и да са те.

Nakadah
04-03-2011, 06:02
На този свят няма откровенни и честни хора!

ПС: Какво очакваш от мене? Майната ти! :lol:

Sh@d0w
04-03-2011, 07:13
че до сега всички, на които съм имала смелостта да им кажа в очите всичко са били страхливци и мизерници!

:-)

Не знам какво очакваш от темата Ивче,но ти си знаеш защо я пускаш....

Ще ти кажа едно-много зависи от ситуацията,но имайки предвид (или аз поне така си мисля),че знам за какво става дума ще ти кажа следното.

Причините едно момче да се прави на "приятно разсеян" и ти си реши коя се отнася за твоя случай:

1.Не го интересуваш
2.Интересуваш го,но отдавна знае че няма шанс да се получи нещо
3.Не ти е казал съвсем всичко относно запознанството Ви и сега му е адски гузно...или не може да ти признае всичко и предпочита да остави нещата така,отколкото да се задълбава в тях,наранявайки и себе си и момичето.
4.Идиот е

Това общо взето са нещата,за които се сещам.И не слагай всички под един общ знаменател,права си има доста мизерници както ти се изрази и е тъжно че досега си познавала само такива,но кои знае някой ден може да намериш някой който не е идиот :)

JekoV
04-03-2011, 07:23
Ще й кажете "Ок, разбрах те!" и ще се направите на приятно разсеяни за неопределен период от време ..

Жена повече не заслужава ;)

BlindedAngel
04-03-2011, 07:23
Досега всички уж се изкарахте най - най искрените, ама аз пък ще си кажа честно че много зависи от самата ситуация и от момичето.Ако не ми се занимава въобще няма да и се обяснявам и ще се направя на приятно разсеян, но в крайна ако момичето ми харесва и си заслужава бих и казал истината, колкото и да й е неприятна.Бил съм и в двете ситуации, така че говоря от личен опит.Но пак казвам много зависи от самата ситуация и момичето 8)

Hilary_
04-03-2011, 07:25
Радославеее .. ти ако не ми отговориш на темата кой друг? :lol:

Колкото до предположенията ти:
1-то ако знам, че е така изобщо няма да се занимавам да му казвам каквото и да е ..
2-то аз ако му кажа, че има шанс, а той си реши все пак, че няма си е лично негов проблем ..
3- то и това си е негова грешка .. след като аз съм решила да се казва всичко за к'во трябва да ми се прави ОТНОВО .. ?! ;)
4-то май най ми допада като отговор .. :lol:


MaLkaTa_LaDy накара ме да се замисля .. по принцип и аз обичах да чакам, но след поредното ми разочарование просто вече нямам търпението и нервите, за това предпочитам да си кажа каквото имам пък да става каквото ще .. може тук да ми е грешката, но така или иначе с чакане не се е получило .. :-|


Благодаря и на останалите за отговорите! (:

Sh@d0w
04-03-2011, 07:32
2-то аз ако му кажа, че има шанс, а той си реши все пак, че няма си е лично негов проблем ..


А я се замисли дали и 2мата си мислите за едно и също,или желанията ви се разминават ;)

Нека да раизграем една ситуация,която е напълно измислена,само се постави в положението.

Запознаваш се с момче примерно,след време решаваш че не си безразлична към него,но той ти казва че иска да сте само приятели и дотам 0.o

Ти при положение,че не ти е безразличен човека какво ще направиш:

1.Ще си замълчиш,ще кажеш ок ще си бъдем само приятели и всеки ден ще излизате,ще си бъбрите и ще слушаш как той ти говори за приятлеката си и тн.

2.Ще се направиш на "приятно разсеяна"

Примера е напълно случаен,защото знам че това не би се случило никога,поради факта че си имаш приятел в който си влюбена :)

Hilary_
04-03-2011, 07:47
Дали ще му призная въпреки неговите думи зависи от ситуацията (до колко го харесвам) и от момчето, но дори и да не го направя пак няма да мога да бъда с него "просто приятелка", а той ако не е прекалено тъп сам ще се досети .. ;) И пак стигаме до извода, че според мен не трябва, който и да е от двете страни да се прави на разсеян, особено когато вижда че другата страна не е безразлична без значение какъв е отговорът ..



п.с. .. имаХ приятел и бяХ влюбена .. ;)

Sh@d0w
04-03-2011, 07:57
а той ако не е прекалено тъп сам ще се досети .. ;)

Може и да е нз говоря само хипотетично :D

Да приемем,че момчето е доста тъп,как мислиш дали има шанс момичето някога да му прости?

п.с. .. имаХ приятел и бяХ влюбена .. ;)

you serious? :shock:

Hilary_
04-03-2011, 08:15
Да приемем,че момчето е доста тъп,как мислиш дали има шанс момичето някога да му прости?
Може и да има ама не знам дали тъпотата няма да му попречи, а и май знаеш, че хората не се променят? ;) (или поне аз не познавам такива)
Както обичам да казвам: всичко зависи от момчето в случая .. (:


п.п. .. че защо ми е да те лъжа? :lol:

bloodyF
04-03-2011, 08:42
Ивче, ще ти представя хипотетична ситуация.
Момче и момиче се заиграват близо 2 месеца. Той иска само секс, но не го казва директно, ами увърта с разни ' ела у нас ' и т.н.
Момичето и писва накрая и решава да му каже какво иска-повече романтика, а по между другото и секс. Така би трябвало и двамата да са доволни.

Да, ама не точно. Тя му казва всичко в очите, той казва че ще си помисли. Тя му дава срок от около 2 седмици докато не е в града и когато се връща на него винаги му е паднала батерията, зает е. И така 4 месеца. Накрая той си намира нова и тя си намира нов и продължават напред, въпреки че все още им е гадно. : )

(не беше точно хипотетична, но няма значение.С две думи-и аз все на такива попадам)

Sh@d0w
04-03-2011, 08:49
Ивче, ще ти представя хипотетична ситуация.
Момче и момиче се заиграват близо 2 месеца. Той иска само секс, но не го казва директно, ами увърта с разни ' ела у нас ' и т.н.
Момичето и писва накрая и решава да му каже какво иска-повече романтика, а по между другото и секс. Така би трябвало и двамата да са доволни.

Да, ама не точно. Тя му казва всичко в очите, той казва че ще си помисли. Тя му дава срок от около 2 седмици докато не е в града и когато се връща на него винаги му е паднала батерията, зает е. И така 4 месеца. Накрая той си намира нова и тя си намира нов и продължават напред, въпреки че все още им е гадно. : )

(не беше точно хипотетична, но няма значение.С две думи-и аз все на такива попадам)

Това пък какво беше,нищо общо с темата няма...или пускаш коментари само за спорта ай така?

Hilary_
04-03-2011, 08:50
ей заядливец гаден .. не съм ти позволила да ядеш в темата ми!! :x



bloodyF много тъпо се е получило, явно такъв ни е късметът .. :(


:smt003 :-) :smt003

bloodyF
04-03-2011, 09:23
shadow, имаше си общо с темата, просто искането и беше отправено към мъжката част на форума, а аз реших да си кажа мнението. Не виждам какъв ти е проблема точно, при положение че тая тема дори не е твоя?
(за уточнение- коментари 'за спорта' са цитат и +1)




Иве, за съжаление е така. Но нали знаеш- някой ден ще се появи и Той. :-D :-) :-) :-) :-)

Hilary_
04-03-2011, 09:26
Иве, за съжаление е така. Но нали знаеш- някой ден ще се появи и Той. :-D :-) :-) :-) :-)

.. налии?? Оня с коня и двете ще си го чакаме .. :lol: :-) :-)

Sh@d0w
04-03-2011, 09:29
Иве, за съжаление е така. Но нали знаеш- някой ден ще се появи и Той. :-D :-) :-) :-) :-)

Един въпрос само,защо и говориш сякаш я познаваш?Споменах и името и айде всички да се обръщаме сега по име....копирачи :?

Ако толкова искаш да я наричаш по име пиши и едно лс и се запознайте,иначе е смешно да наричаш някой по име без той да може да те нарече...

bloodyF
04-03-2011, 09:52
OMG OMG OMG -.-


ти пък откъде знаеш, че не я познавам?

май някой е станал с дупето нагоре и се чуди с кого да се заяде днес, а? :?

Sh@d0w
04-03-2011, 09:53
ти пък откъде знаеш, че не я познавам?


Тя самата ми каза що?

Hilary_
04-03-2011, 10:02
Тя самата ми каза що?

.. а от къде си сигурен, че не съм те излъгала? :lol: :lol:

Аре тихичко вече, че много спам стана заради тебе .. :x

Sh@d0w
04-03-2011, 10:07
само не ми се карай,че няма да си видиш орхидеята за която стана въпрос :D :P

totibsl
04-07-2011, 19:54
Той: Обичам те!
Тя: Аз теб не.
Той: И въпреки това, аз те обичам! :)

Hayden
04-07-2011, 20:24
аз съм доста откровен щом става на въпрос за такъв тип разговори и винаги си казвам това което е , ако момиче тръгне да ми казва че ме харесва и иска нещо повече от приятелство ,веднага ще и кажа каквото мисля ,защото и да се правя на разсеян и да не се правя тя пак ще си има чуства и ако отлагам и се права на ударен знам ,че на нея ще и е доста неприятно от това че се дуржа като идиот ... от личен опит си казвам че е мега тъпата история да се разкриеш пред някой ,а отсрещният човек да се прави на разсеян и да те отебава ама то докато се държиш добре с някой хора те ти се качват на главата ,трябва да ги караш да се помъчат за да разберат кой е важен и кой си струва ... :) :) :)

RealGangsta
04-07-2011, 21:47
Ше я пратя да полива ганджата, аз неам нужда от бъбриви, а от работливи жени

RoSKo0o0
04-07-2011, 21:52
Ама тряя дадеш темата... щото е много подвеждащо така... много зависи ква е темата :>

fear4o
04-07-2011, 23:52
Няколко пъти ми се е случвало и винаги съм бил искрен, но и съм бил свидетел на втория вариант.

vesito13
04-08-2011, 09:55
Защо ли половината от мненията в тая тема ми се виждат пълна лъжа. Много е лесно да напишеш тук, аз ще си кажа цялата истина, въобще няма да се притеснявам, нали все пак държа на това момиче... бля бля бля... и все неща от този сорт. Ама като му дойде на главата на някой, не е точно така, всеки знае, че много от нещата се премълчават, скриват и не си изпяваш всичко.
Беше ми интересно да видя дали някой ще си признае, а бе да, ако и бях казал истината щеше да ми опява 2 седмици на главата, затова си премълчах и минах с "Аха, разбирам". Е да, ама нямаше такъв. А то като че ли на повечето хора ни идва отвътре да направим точно това.
Явно и аз масово попадам на такива мъже като теб. :?

П.П. Още от началото на темата усещах, че вече не си с приятеля ти... :-o

fatrat
04-08-2011, 10:02
Доообре, въпросът ми е предимно към мъжката част от форума.
Имате следната ситуация: тя ви казва в очите съвсем човешки какво иска от вас и какво очаква (няма значение дали ще се отнася за приятелство или нещо повече) .. какво ще направите?
Вариант 1: Ще й отвърнете със същата откровеност независимо какъв ви е отговора към нея ..
Вариант 2: Ще й кажете "Ок, разбрах те!" и ще се направите на приятно разсеяни за неопределен период от време ..

МОЕТО МНЕНИЕ:
Естествено ,че повечето ще посочат вариант 1 ама аз го заявявам от личен опит, че до сега всички, на които съм имала смелостта да им кажа в очите всичко са били страхливци и мизерници! (нищо лично) ..


.. мм някой ще се опита ли да ме убеди в противното? :lol:
ще се опитам! Лично ти казвам да не се занимаваш със 15 годишни младежи. и аз съм бил такъв и знам ,че на тая възраст не знаят още момчета или момичета искат да бъдат. Все пак ако решиш да се занимаваш гледай да е някой по-изпреварил времето си т.е знаещ какво иска :)