PDA

View Full Version : Как да разнообразя външния си вид???



SunShine69
04-02-2011, 21:25
Чудех се как да разнообразя външния ми вид :P ... реших да си пробия още дупки на ухото, да сменя драстично прическата си и да си направя руси кичури... но мисля че това не е достатъчно така че ако на някой му хрумне нещо ще бъда много благодарна :-) :-) :-)

nikitka_
04-02-2011, 22:08
..

Plikchencce
04-02-2011, 22:20
Ъммм . . . Не разбирам . Цялостна промяна или простичка , но забележима или изцяло нов имидж ? Нещо сладко , или нещо нестандартно ? Оточни де . :-)

mOBSCENE
04-02-2011, 22:24
много глупаво да питаш хора които даже не са те виждали.човек как да прецени кое би ти отивало и кое не ..ще го давам на магия..нула номер

suNnykaty96
04-02-2011, 22:26
Само това с драстичната смяна на прическата е достатъчно според мен ;дд

SunShine69
04-02-2011, 22:39
Грим.. :)

гримирвам се почти всеки ден но все пак мерси за идеята :-) :-)



Ъммм . . . Не разбирам . Цялостна промяна или простичка , но забележима или изцяло нов имидж ? Нещо сладко , или нещо нестандартно ? Оточни де . :-)

бих искала да е нещо цялостно да изненадам вскички .. или просто да се разнообразя малко... обичам разнообразието.. :-)




много глупаво да питаш хора които даже не са те виждали.човек как да прецени кое би ти отивало и кое не ..ще го давам на магия..нула номер


човек аз искам само идеи... и ако нещо ми хареса и мисля че ще ми отива евентуално да го изпълня ... :)

nikitka_
04-02-2011, 22:48
...

SunShine69
04-02-2011, 22:50
Може да се татуираш,ако още не си се,и ако не те е страх :)

Може и стила на обличане да смениш..


значи за татуирането... еми има 1 проблем родители... или поне майка... питай я и тя каза че ще ме одере жива :grin: :oops: :shock:

а за стила на обличане работя по въпроса :D :D :D

letmetellyou
04-02-2011, 22:59
промени си формата на веждите.. и това води до големи промени

SunShine69
04-02-2011, 23:00
промени си формата на веждите.. и това води до големи промени


мина ми през акъла... обаче има голяма вероятност да заприличам на нищо ;д;д;д :-P :lol:

sexa_na_kompleksa
04-03-2011, 07:12
промени си формата на веждите.. и това води до големи промени


мина ми през акъла... обаче има голяма вероятност да заприличам на нищо ;д;д;д :-P :lol:

Отиди на козметик. ; )

monttitty
04-03-2011, 07:39
промени изцяло стила си на обличане, започни да се гримираш по по-различен начин и прическата като смениш, ще е голяма промята :)

darrie
04-03-2011, 07:43
Промяна на формата на веждите, промяна на прическата (може и на цвета), промяна в начина на гримиране (но все пак се съобрази, че трябва да изглежда красиво), промяна на гардероба - ако до сега си носила само тъмни цветове, започни да носиш ярки, свежи, купи си дрехи, които до сега не си носила по еди коя си причина (ако си имала такива случаи, де), маникюра също е от значение, обувки? заложи на нещо, което да отива на новия ти стил на обличане и в същото време не си носила до сега. :)

Hilary_
04-03-2011, 07:54
Недей да се татуираш .. малка си още .. ;)

Относно промяната:
1 промени стила си на обличане ..
2 недей чак толкова да се пребоядисваш и правиш на кичури, защото всичко това води до изтощаване на косата .. защо просто не си правиш различни прически? Плитките в момента са мнооого модерни и повярвай ми една оригинално направена, по - нестандартна плитка привлича погледите .. ;)
3 след като се гримираш всеки ден, направи обратното - спри малко грима? Или слагай, но по малко, почти незабележимо .. ?

fiama
04-03-2011, 08:20
Горното мнение ми хареса много! Защо трябва промяната да е свързана с татуировка, пиарси, ярък грим и кой знае още какво? Защо да не заложиш на друго - подхранване на косата - с което много прически биха стояли красиво; спорт и стягане на тялото - повярвай ми, това се забелязва доста; съвсем семпъл грим, но красив и на място ... и т.н. Естествено, ние не знаем как изглеждаш - ако си с къса коса, опитай да я пуснеш малко по-дълга, ако си с дълга, може да я скъсиш. Варианти много - просто виж кое допада най-много на твоя собствен стил :) Късмет :)

wiiwa
04-03-2011, 09:29
Според мен ще е най-добре да пуснеш снимка да те видим, така може да преценим по добре кое ще ти стои най-добре и да ти дадем съвети, който ще са ти по-полезни. :)

Иначе моите съвети са:
1.Разнообрази косата си.. например пусни я по дълга или ако в момента е - скъси я
2.стегни тялото си, идва лято, а това се забелязва много.
3.смени тена си, направи го по-тъмен..винаги изглежда по-добре
4.лично според мен е по-добър тъмния грим .. например спирала и съвсем малко молив отдолу и малко кафяви сенки, гланцът сама си ги избери :]]
5.за дрехите не знам, какво да кажа, защото не съм виждала сегашния ти стил на обличане.. но както казах, най-добре дай снимка за да ти кажем нещо по-определено и специално :)

titinkaa
04-03-2011, 09:34
Пусни снимка,за да преценим по-добре.

Pamaa
04-03-2011, 10:18
Обръсни се гола глава и промяната ще е драстична :-)

iiordanova
04-03-2011, 10:23
> Скъси си косата , направи кичури или смени цвета. Може да разнообразиш с бретон.
> Промени веждите , отиди на козметик , за да ти ги направи еднакви.
> Слагай някакъв по-различен грим - очната линия променя много окото.
> Смени гардероба. Ако си се обличала спортно , сега си купи елегантни дрехи. Нещо по-различно.
> Отслабни , стегни тялото. Минус някой килограм не е зле. Но ако имаш нужда само отслабвай!!
Според мен е хубаво човек да прави не само промени с външния си вид. Вътрешната промяна също е в голяма полза.

SunShine69
04-03-2011, 11:34
понеже не ми се качват ... снимки и не мога да ви дам линк защотот съм наскоро регистрирана :grin: просто в facebook напишете "Ева Веселинова" понеже има четири мацки с това име

Ева Веселинова <-- това съм аз :lol: :lol: :lol:
Eva Veselinova
ева веселинова
Eva Veselinova :lol: :lol:


надявам се да сте ме разбрали... :lol:

SunShine69
04-03-2011, 11:36
пращайте покани за приятелства мацки ... веднага ще ви приема :-) :-)

britzy
04-03-2011, 18:35
Ехее видях ти снимките-много си хубавааа,не си скъсявай косата и може бретон,но е супер .Цвета ако решиш

SunShine69
04-03-2011, 19:30
Ехее видях ти снимките-много си хубавааа,не си скъсявай косата и може бретон,но е супер .Цвета ако решиш

мерси :-)
нямам никакво намерение да я скасявам .. обoжавам дълги коси.. мисля си за бретон и да я изтъня малко..а за цвета може малко кичури но не сега :-) :-)

nomatterwho
04-03-2011, 19:30
Дори подстрижката, ако ще правиш косата прекалено къса, е достатъчна.
Но както каза britzy, не си скъсявай косата и може да си пуснеш бретон. Същото ми мина през главата. 8-)

titinkaa
04-04-2011, 07:23
Като ти видях снимките и се замислих,не ми изглеждаш по-голяма от 13 годишна,и според мен на тея години няма кво да променяш,освен да си подстрижеш косата,или бритон да си направиш,но цвета не си променяй.

SunShine69
04-04-2011, 10:09
Като ти видях снимките и се замислих,не ми изглеждаш по-голяма от 13 годишна,и според мен на тея години няма кво да променяш,освен да си подстрижеш косата,или бритон да си направиш,но цвета не си променяй.


всички казват че изглеждам по-голяма... :lol: ....надявам се по начина по който ще се пострижа да ми ходи... и 100% ще съм доста по разнична :D

asdfjkfkklsdlslf
04-04-2011, 11:31
Промяна на формата на веждите, промяна на прическата (може и на цвета), промяна в начина на гримиране (но все пак се съобрази, че трябва да изглежда красиво), промяна на гардероба - ако до сега си носила само тъмни цветове, започни да носиш ярки, свежи, купи си дрехи, които до сега не си носила по еди коя си причина (ако си имала такива случаи, де), маникюра също е от значение, обувки? заложи на нещо, което да отива на новия ти стил на обличане и в същото време не си носила до сега. :)

от части ще ми помогне на мен това 8-)

SunShine69
04-04-2011, 11:55
след малко ще се постригвам... стискайте палци :grin: :grin:

SunShine69
04-08-2011, 10:48
охх забравих да пиша... еми накратко мега много се харесвам 8)

DesireToFire
04-08-2011, 10:56
Честито ^^ Като качиш снимки във фейсбук с новата прическа ще я видим :D

SunShine69
04-08-2011, 11:00
Честито ^^ Като качиш снимки във фейсбук с новата прическа ще я видим :D

тая вечер като кача снимките 8)

nessparty
04-08-2011, 13:18
Чудех се как да разнообразя външния ми вид :P ... реших да си пробия още дупки на ухото, да сменя драстично прическата си и да си направя руси кичури... но мисля че това не е достатъчно така че ако на някой му хрумне нещо ще бъда много благодарна :-) :-) :-)

Аз мисля, че е напълно достатъчно ;д

SunShine69
04-09-2011, 08:32
качих снимки :P

MegiBoOm
04-09-2011, 08:37
Я направи един колаж - преди и след и го сложи тука!

mee3
04-09-2011, 09:06
Я направи един колаж - преди и след и го сложи тука!

напълно съм съгласна :-D :-)

lordjimen
04-09-2011, 09:10
Значи носи цветни дрехи.Цветни кецове даже цветни връзки ако намериш.Поне аз така промених своя имидж. По - добре не се гримирай или ползвай такива роути. Нито пиърсинг не слагай.Примерно нова прическа суитчерче и такива работи.Може малко да се ухарчиш , но ще постигнеш целта си.

SunShine69
04-09-2011, 20:01
Значи носи цветни дрехи.Цветни кецове даже цветни връзки ако намериш.Поне аз така промених своя имидж. По - добре не се гримирай или ползвай такива роути. Нито пиърсинг не слагай.Примерно нова прическа суитчерче и такива работи.Може малко да се ухарчиш , но ще постигнеш целта си.


Стремя се към съвсем различна промяна ;]

SunShine69
04-09-2011, 20:02
Значи носи цветни дрехи.Цветни кецове даже цветни връзки ако намериш.Поне аз така промених своя имидж. По - добре не се гримирай или ползвай такива роути. Нито пиърсинг не слагай.Примерно нова прическа суитчерче и такива работи.Може малко да се ухарчиш , но ще постигнеш целта си.


Стремя се към съвсем различна промяна ;]

DesireToFire
04-09-2011, 20:33
Много ми харесва как е станало. Айде да ти е честита прическата :)

SunShine69
04-09-2011, 21:44
^^ мерси мерси :)