PDA

View Full Version : хи!



anonymous682486
04-03-2011, 06:39
Здравейте аз съм момче на 17г. Искам да питам как мога да познам дали ми има нещо на пениса тъи като малко се притеснявам от пениса ми ,а нз как би трябвало да изглежда като нормален пенис.Даите ми съвети да проверявам сам за някакви признаци и дали е възможно на 17г да имам болести на пениса :( .Дано ми отговорите! :-D

xSANYAx
04-03-2011, 11:57
Чувал ли си някога думата ''лекар'' ?! ако се притесняваш,отиди на контролен преглед.

anonymous682486
04-03-2011, 13:19
и как да отида трябва да кажа нещо на родителите си :-D

WaterLilly
04-03-2011, 13:47
Какво точно те притеснява? Сигурна съм, че щеше да разбереш, ако нещо не му е наред!

Прочети важната тема за фимоза, късо гемче и синехии за всеки случай... И малко ли снимки има на нормални из целия интернет, как така не знаеш как би трябвало да изглежда?! 8-)

П.С. Не ти трябва родител, за да искаш направление от личния за уролог. Може и без да им казваш. Макар че не вярвам да ти даде ей така, без да имаш конкретен проблем.

Claymore
04-03-2011, 15:58
Момче на 17 и трябва да се оправдаваш?
В интернет представяш ли си има доста неща на тема "полови органи и хигиена", което може да те улесни в трудната ти задача.

anonymous682486
04-03-2011, 20:34
а възможно ли да ми го отрежат ако случаино го изследват и има нещо.Също ако се наложи пък да ми го оперират как ще се оправи дали всичко ще бъде вече перфектно.Само предполагам тези факти.Иначе всичко си ми деиства нормално вдигам го и т.н ,ама спаднал ми се струва много малък около 10 или 15 см мисля че е ,когато е във възбудено състояние се увеличава значително до 20 или 25 см нз точно колко.Също така много редко изпитвам нещо като остра болка ама нз дали ме боли или изобщо ако ме боли там където си мисля на главичката отстрани не съм и сиг дали е точно там може би така си мисля или си въобразявам защото всъщност може би ме боли на краката до пениса нещо като остри болки ама много слаби то направо не е болка нещо различно е!

WaterLilly
04-03-2011, 21:19
а възможно ли да ми го отрежат ако случаино го изследват и има нещо.
Абе я стига глупости, как ще ти го отрежат!
Не трябва да имаш притеснения относно размера, напълно нормален си в това отношение.

Сигурен ли си, че там те боли? Да не би да те болят тестисите? Нормално е ако не си правил секс и не си мастурбирал от известно време да те заболят, особено като видиш нещо по-така. Точно днес стана въпрос в този раздел на форума за това и че е нормално.

anonymous682486
04-04-2011, 12:59
Честно малко ме поуспокои :-D .Иначе понякога ме боли някъде между главичката или тестисите от двете старни ама то не е силна болка а нещо като остро :o