PDA

View Full Version : Кои са най-модерните телефони в момента?



ViviG
04-03-2011, 09:29
:-P :-P :-P

w0sh
04-03-2011, 09:58
Борика

reoffender
04-03-2011, 10:17
Искам телефон с шайба. Докато завъртиш шайбата,за да набереш вече си измислил какво ще кажеш,когато ти дигнат... :/

Rorschach
04-03-2011, 11:16
Най-модерен в момента е рилаунча на Nokia 3310fuu

Nam3less3
04-03-2011, 13:52
Кво ще значи най-модерни? Това е много общо понятие. Иначе за мене такива телефони са Samsung Galaxy s и s2 (още не е излязал втория де) и LG Optimus 2X примерно... :)Това са най-добрите в момента(заедно с айфон 4), но модерни значи да имат какъвто и да е тъчскрийн и да изглеждат яко, за да може като ги оставиш на масата и всички да ги гледат, т.е. автора едва ли се интересува от нещо качествено, а от "яко", така наречените кифленски телефони 8-)

IWannaBeSedated
04-03-2011, 14:30
http://prikachi.com/images/355/3173355l.jpg

Violenza
04-03-2011, 14:57
Кво ще значи най-модерни? Това е много общо понятие. Иначе за мене такива телефони са Samsung Galaxy s и s2 (още не е излязал втория де) и LG Optimus 2X примерно... :)Това са най-добрите в момента(заедно с айфон 4)
Айфон 4-ката си го продадох, не ми харесва изобщо, сега съм с н97 мини и чат-пат с Галакси С-то, но минито е хиляда пъти по-удобен, а камерата на галаксито е под всякаква критика, не става за нищо.

Аз под модерни разбирам златните, карбоновите, верту и т.н., но повечето такива имат много малко функции.

Nam3less3
04-03-2011, 15:07
Кво ще значи най-модерни? Това е много общо понятие. Иначе за мене такива телефони са Samsung Galaxy s и s2 (още не е излязал втория де) и LG Optimus 2X примерно... :)Това са най-добрите в момента(заедно с айфон 4)
Айфон 4-ката си го продадох, не ми харесва изобщо, сега съм с н97 мини и чат-пат с Галакси С-то, но минито е хиляда пъти по-удобен, а камерата на галаксито е под всякаква критика, не става за нищо.

Аз под модерни разбирам златните, карбоновите, верту и т.н., но повечето такива имат много малко функции.айфон 4 и галакси С(за него до скоро) си бяха най-добрите смартфони на света с най-добрите операционни системи, тая н97 мини нито хардуер има, а ОС-а и е шега в сравнение с андроид или иОС, изобщо не заслужава да я споменаваме :D . Камерата на галаксито си е стандартна и записва hd видео, само дето няма светкавица, не знам какво не ти харесва, даже е по-добра от тази на iphone 4. Надявам се не си продал айфона за да вземеш н97 мини, това си е престъпление :D Въобще нокиа няма смисъл да се купува, освен ако не сте маниаци на тема камера - тогава нокиа н8.

Violenza
04-03-2011, 15:24
айфон 4 и галакси С(за него до скоро) си бяха най-добрите смартфони на света с най-добрите операционни системи, тая н97 мини нито хардуер има, а ОС-а и е шега в сравнение с андроид или иОС, изобщо не заслужава да я споменаваме :D . Камерата на галаксито си е стандартна и записва hd видео, само дето няма светкавица, не знам какво не ти харесва, даже е по-добра от тази на iphone 4. Надявам се не си продал айфона за да вземеш н97 мини, това си е престъпление :D Въобще нокиа няма смисъл да се купува, освен ако не сте маниаци на тема камера - тогава нокиа н8.

Не, подариха ми айфона, а аз си имах н97 мини-то и трябваше да реша кой от двата да си оставя и си оставих мини-то. 8)
Бе, шега, шега ама си ми е много удобен тоя телефон, на галаксито така и не можах да свикна, иначе наистина е по-добър, съгласна съм.

Nam3less3
04-03-2011, 15:29
Не, подариха ми айфона, а аз си имах н97 мини-то и трябваше да реша кой от двата да си оставя и си оставих мини-то. 8)
Бе, шега, шега ама си ми е много удобен тоя телефон, на галаксито така и не можах да свикна, иначе наистина е по-добър, съгласна съм.Света е несправедливо място - подаряват ти айфон, а ти избираш няква нокиа :D Защо на мене никой не ми подарява айфон? :D Че и имаш другия цар на смартфоните галакси с на всичкото отгоре и пак си с нокиата, ужас :D

VaMpiRKaTaaa
04-03-2011, 16:23
PRADA.

CanisDirus
04-03-2011, 16:53
С такъв телефн ли снимаше на концерта на Мадона, Илко?

CanisDirus
04-03-2011, 17:10
Цанко, Илко не е ходил на такъв концерт.

Отиде, ама го изгониха. После се оплаква в Нова ТВ.