PDA

View Full Version : Кажете какво да правя ?!?



school
04-03-2011, 09:02
Здравейте ......... аз имах най-добра приятелка на име Теди с която се познавам от 6 години . Миналата година дойде едно момиче на име Яна и си стана най-добра приятелка с Теди от тогава Яна се опитва да ми прави гадно и Теди вече не иска да ходи с мен едва общуваме незнам какво цели но вече ми писва . По цял ден ми скъсват нервите прават всичко възможно да се чувствам зарязана . Тази година си станах приятелка с още 3 моми4ета и вече ходя с тях много ми е странно защото не е същото като с теди тя е добра ученичка аз също .Яна ми вика че съм ходила с Теди само за да ми изкарва добри оценки което изобщо не е вярно изкарвам си супер оценки без ничия помощ . Вече незнам какво да правя а това момиче толкова много ми липсва а аз неискам тя да ходи с Яна защото много добре знам че това момиче е змия ,но явно Теди още не го е разбрала .Та и така тя ме познава от 6 години, а познава яна от 1 година неразбирам вече . Толкова много се бяхме забавлявали , но вече всичко ми е криво не само в даскало постоянно си мисля за нея и незнам вече какво да правя моля ви хора дайте някакъв съвет !!! :shock:

IzI
04-03-2011, 09:31
Дааммм... Познато ми е и е много гадно. Просто трябва да си поговориш хубаво и с тази Теди и да и обясниш всичко това което чувстваш в момента. Така първо ще се освободиш, ще ти олекне и второ тя или ще те разбере или не. Това зависи изцяло от нея, ти нищо не можеш да направиш. Все пак ти имаш и други приятели не се затваряй в себе си! Успех!!!

debison
04-03-2011, 09:47
Наподобява ми на резюме от филм... Ходи разговаряй с приятелката си, разкажи на какво е способна Яна и ако не те разбере... не знам каква приятелка ти е. Поеми инициативата в свои ръце и се мотивирай.

BaffaLsc
04-03-2011, 10:13
Виж сега..
Въпросната Теди изобщо никаква приятелка не ти е, защото не може след 6 годишно приятелство между вас двете, да дойде някоя си там и за нула време да те изостави и да забрави за всичко, което сте правили заедно, разбираш ли ?
Така че няма смисъл да си късаш нервите с тях двете, защото по това, както ги описа и двете, ми стана ясно, че никоя от тях не ти е приятелка и е по - добре да ги оставиш да си бъдат приятелки, а тази Теди, когато разбере каква е Яна, ще се върне при теб и ще почне да говори зад гърба на Яна, тия истории са ми до болка познати, разбираш ли ?
Просто.. толкова пъти ми се е случвало това, което и на теб, че просто ти е бедна фантазията..
Остави ги и си ходи там с ония 3те , дето си ги намерила, или пък си намери нова, по - добра приятелка от двете взети заедно Теди и Яна..

Fiction7577
04-03-2011, 10:25
Виж сега..
Въпросната Теди изобщо никаква приятелка не ти е, защото не може след 6 годишно приятелство между вас двете, да дойде някоя си там и за нула време да те изостави и да забрави за всичко, което сте правили заедно, разбираш ли ?
Така че няма смисъл да си късаш нервите с тях двете, защото по това, както ги описа и двете, ми стана ясно, че никоя от тях не ти е приятелка и е по - добре да ги оставиш да си бъдат приятелки, а тази Теди, когато разбере каква е Яна, ще се върне при теб и ще почне да говори зад гърба на Яна, тия истории са ми до болка познати, разбираш ли ?
Просто.. толкова пъти ми се е случвало това, което и на теб, че просто ти е бедна фантазията..
Остави ги и си ходи там с ония 3те , дето си ги намерила, или пък си намери нова, по - добра приятелка от двете взети заедно Теди и Яна..

+1

school
04-04-2011, 08:56
:? Хора днес си уредих среща с Теди в 3.00 мисля да поговоря с нея ,но като я знам каква е слушателка ...... пари на вятъра . Проблемът е , че Теди говори зад гарба на Яна постоянно когато е с мен и обратното и зад моя . Когато те двете се скарат и след това 1 час да седнат двете и айде пей сърце ... пак първи приятелки писна ми вече от тях немога да разбера как може такава животинштина ! Просто незнам вече струва ли си да съм си приятелка с нея !! уфффф :?

BaffaLsc
04-04-2011, 09:02
Ти прочете ли моето мнение изобщо ? -.-

school
04-04-2011, 09:30
Да да прочетох го много ме замисли :))) ще стане така .мерси :)

BaffaLsc
04-04-2011, 09:46
Питам те, защото виждам, че й тичаш по гъза с извинение, а не трябва.
Остави ги ти казвам, няма да сгрешиш. :]

Graffitti2
04-05-2011, 06:04
Ще ти е най-добре да си хванеш гадже и въобще няма да ти пука за тая предателка. :grin:

wonderfulife
04-05-2011, 06:29
Ще ти е най-добре да си хванеш гадже и въобще няма да ти пука за тая предателка. :grin:

+1 :D

school
04-06-2011, 08:05
тази година ми предложиха мн момчета но аз съм нагла и това дето го харесвам не се престраши :((((

SisiStrange
04-06-2011, 10:09
Когато двама души са приятели от деца, често се случва с възрастта да се променят и да се разделят. Донякъде това е нормално. Твоята Теди обаче ми прави много лошо впечатление с това, че те разиграва. Много лицемерно ми се струва хем да те върти и ти да си висиш с представата, че сте близки приятелки, хем в същото време изобщо да не сте. Нали имаш нови дружки? Стой си при тях. Като не ще - не ще. Всеки друг опит да се разбирате и изяснявате, те унижава.