PDA

View Full Version : какво да правя?



PhoneNomber
04-03-2011, 09:07
Здравейте!Повечето от вас ще кажат, че им е писнало от тъпи теми във форума.Еми на тях искам да кажа, че те като пуснат тема за нещо което тях ги засяга искат другите да не пишат такива отговори, но ако има друга тема(не тяхната) те започват така да отговарят.Ако на вас ви е важна някоя ваша тема, на мен ми е важна моята тема.Така че ако може не отговаряйте така!

Едно момче, което е с 5 години по-голямо от мен, ме харесва.Аз обаче не съм сигурна дали го харесвам...имам предвид, че сега както седя пред компа и пиша ще кажа, че не го харесвам!Но ако започна да слушам музика, каквато и да е, само за него мисля.Той е в друг град и докато слушам си мисля как ще го видя (което ще стане след 2 дена) как ще му кажа, че го харесвам и ще станем гаджета и т.н...много ми е странно, хем по едно време го харесвам, а по друго не...
Искам съвет... незнам какъв... просто искам някой да ми помогне!! :booooomb:

w0sh
04-03-2011, 09:10
Личи си, че си жена.

Ами решението е да вземеш решение. Не може мама и тате винаги да ти казват какво се случва.

VaMpiRKaTaaa
04-03-2011, 10:34
Моят съвет е първо да разбереш какво искаш.

Righteousness
04-03-2011, 10:36
Здраво нахрани целия форум още в началото :D

Като го видиш след 2 дена ке почувстваш отвътре дали го харесваш или не, заучени сценарии немат полза.

http://www.youtube.com/watch?v=yCC_b5WHLX0

nepowtorima
04-03-2011, 10:42
На колко си, защото мене 5 години за мен не е никак малка разликата...

Когато се видите тогава ще разбереш какво чувстваш .. може да има пеперуди в стомаха, може и да е само приятелско чувство.

Това, че си мислиш за него не значи, че си влюбена, а просто някакво увлечение.. (казвам по-принцип.. ) ..

П.С. - мерси, че ни нахрани така здраво преди да си напишеш проблема :lol: - това го правят хора, които си мислят, че ще бъдат наковани от другите.. :razz:

aleks07
04-03-2011, 13:36
На колко години си?

sladur4etyYy
04-03-2011, 13:39
много си нерешителна. зарежи тия разсъждения, опознай го най- напред и ако ти допадне, тогава минете на следващ етап (''станете си гаджета'' 8) )

xinfamous
04-03-2011, 14:07
100% е няква кифличка на 15-16 и някъв на 20 и нещо й е намекнал че иска да я ебе и тя се вживява :)

a1a2b3v
04-03-2011, 15:15
Уводът по-голям от проблема, яко.
К'во може да направиш?
Щом сега така се колебаеш...ще решиш на място, когато го видиш.
Може да се разочароваш, а може и да прескочиш летвата.
Сама ще усетиш, или поне би трябвало.
И когато разбереш, действаш.

П.П За пореден път разбирам, че пубертета е кофти тръпка, ей.

Мдаа напълно подкрепям мнението. Когато излезеш с него ще го опознаеш по-добре и би могла да разбереш какви са намеренията му. Иначе 5 години са много ако си 14-15 години, защото мислите по различен начин.

jasminn
04-03-2011, 15:46
Ами решението е да вземеш решение. Не може мама и тате винаги да ти казват какво се случва.

Наистина, посмисли си добре какво чувстваш.

VampireLover3
04-04-2011, 03:12
Когато се видите ще разбереш дали го харесваш. Така с музика и аз милиони момчета харесвам, но всъщност само един единствен - харесвам и обичам. Така, че изчакай още два дена и ще разбереш сама.

Josefinne
04-04-2011, 06:55
Мисля, че първо си изкушена от идеята да ходиш с по-голямо момче и второ - много ти се иска да си влюбена и да си имаш гадже. Но може би това не е момчето, с което това ще се случи, за това по-добре не прибързвай, ами изчакай да разясниш чувствата си.

VampireGirl666
04-04-2011, 09:31
Щом не си сигурна, значи не го харесваш. Явно ти е просто тръпка :)

Graffitti2
04-04-2011, 14:09
Еми как да ти дадем добър съвет като ти самата не знаеш какъв искаш :-D