PDA

View Full Version : Проблем с интернет браузъра ми



avitoholbg
04-03-2011, 11:21
Здравейте имам проблем с интернет браузърът си. По принцип използвам Internet Explorer ама един приятел ме посъветва да си изтегля Opera (защото била по бърза и тн.). Изтеглих си Опера, поразгледах я като програмка, горе-долу ми хареса ама съм си свикнал с Internet Explorer. Реших да деинсталирам Операта и се получи. Ама после като си влизам в Експлорера ми изписва "Internet Explorer is currently running with add-ons disabled". От начало не ми направи голямо впечътление но взе да се показва постоянно. Влизам в Youtube да гледам клипчета и ми изписва, че съм нямал Флаш Плейър (а минути преди това на Операта нямах такива проблеми). Щракнах на линка който ми дават от Youtube да си изтегля Флаш плейър ама не ще да ми изтегли плеара заради това "Internet Explorer is currently running with add-ons disabled". Реших да си изтегля плеар от замунда. Изтеглих кви ли не плеари от там ама нищо. Все ми изписва, че трябва да си изтегля плеар. Който разбира ще ми предложи ли някакво решение. Трябва ли да си инсталирам на ново Експлорера и как?

galin4o0o
04-03-2011, 11:23
ЕМи като ти излиза Disabled влез в настройките и му дай Enable ;)

Righteousness
04-03-2011, 13:48
Никаква информация ;)
Дай операционна система, версия на IE, от къде го пускаш ?

Jus7DreamBoy
04-03-2011, 13:51
Firefox е истината ...

avitoholbg
04-03-2011, 14:36
Абе аз проблема горе-долу си го оправих. Влизам си от друга иконка за интернета и там всичко ми е наред. Един човек ме посъветва да си деинсталирам Експлорера ама не знам от къде. В смисъл, че не виждам да има иконка за деинсталиране а от другите май не става. Щото искам да си деинсталирам Експлорера и после пак да го инсталирам, че да нямам повече проблеми и ядове.
И последно да ви питам, vbox7 да не му е станало нещо. Вече 4-ти ден не мога да вляза в сайта.

Righteousness
04-03-2011, 14:40
Нищо му няма :)
Не ползвай IE ;) Chrome и Opera и в краен случай и мозила(псувайте ме) са къде къде :)

avitoholbg
04-03-2011, 15:11
И един друг ми се оплака, че vbox7 не му тръгвал. Аз се опитам да вляза и на екрана ми се появява бял фон и нищо друго, защо така?

Righteousness
04-03-2011, 15:19
Казвайте браузър, ос, и пускайте по скрийн ние не сме гадатели. "Не тръгва" "ми браво".