PDA

View Full Version : Да си откраднеш булка....



suantito
04-03-2011, 12:23
Здравейте.
Обръщам се към вас с един много деликатен проблем.
Има едно момиче , с което може би сме създадени един за друг, Но по закона на всеобщата гадост тя си има приател . Не съм някой гаден човек , който да се прави на перфектния и да подлива вода на опонентите си , Но просто това момиче ми е взело акъла . Което ме кара да престъпя някой от принципите си.
Според вас вие как бихте постъпили?
Щяхте ли да се откажете от нея и да продължите напред ?
Или щяхте да се борите за нея и да престъпите принципите си?

MaLkaTa_LaDy
04-03-2011, 12:31
Ако въобще има някакви принципи в любовта, никой не ги спазва.

anonymous708973
04-03-2011, 12:34
Аз поначало нямам такъв измислен принцип.
Действай. :)

sladur4etyYy
04-03-2011, 12:45
аз лично съм си харесвала ''заети'' момчета и твърде успешно съм ги получавала. да, не е особено редно, но щом са идвали при мен, значи съм била по- добра от ''опонентката'', както се изрази. разсъждавай и ти така.
така че действай, стига да знаеш как. няма какво да губиш.

dream1707
04-03-2011, 12:48
Пробвай се, нищо не губиш ;р ... Плюс това, не е гадже на някой твой приятел или нещо такова, че да ти е гадно да му я откраднеш.. Пък и може да си паснете много по-добре от колкот тя и "нейния".

fenastz
04-03-2011, 12:49
Изчакай.

w0sh
04-03-2011, 12:49
Bros before Hoes

ivcheto0o
04-03-2011, 13:00
Ако въобще има някакви принципи в любовта, никой не ги спазва.

Така че действай :) Но все пак решението е нейно.

VaMpiRKaTaaa
04-03-2011, 13:03
Еми,в любовта и войната е позволена принципно.
Но а3 ще ти кажа да се вслушаш и в разумът си.
Прецени добре човекът и дали той,в случаят тя си заслужава...
Прецени удобният момент.
И действай след това.

suantito
04-03-2011, 13:23
Радваме се зам позитивните отговори , които ми дават сила да се боря за нея . Но въпроса е малко по деликатен , малка вметка че сме обща компания , имам благословията на най добрата и приателка, и тя има чувства към мен. Но когато се замисля че съм бил от страната на това момче съвеста почва да ме грезе...

lubomirky
04-03-2011, 13:32
купи си каска преди това.

sladur4etyYy
04-03-2011, 13:32
Радваме се зам позитивните отговори , които ми дават сила да се боря за нея . Но въпроса е малко по деликатен , малка вметка че сме обща компания , имам благословията на най добрата и приателка, и тя има чувства към мен. Но когато се замисля че съм бил от страната на това момче съвеста почва да ме грезе...

прецени кое ти е по- важно- момичето или приятелите. всичко е преходно, след някоя и друга година няма и да се сещаш за всички тези хора, така че, каквото и да решиш, не съжалявай за избора си.

Taam
04-03-2011, 19:24
Мм, сериозно- не!
Отдръпни се , докато тя си реши какво да прави. За нищо не се бори и нищо не прави, защото става друга работа и е много мазало.
Ако иска да е с теб,а не с него- ок. Обаче и този другия сигурно си я обича, и той душа носи." Не прави на другия това, което не искаш да ти правят на теб" е приказката...
Никакви принципи няма да престъпваш, ако спреш контакти с нея до момента, в който тя се разбере с него. Защото в случая не сте моржове в размножителен период и не се борите на живот и смърт, за да впечатлите женска. Тя си има интелект- да се оправя.

suantito
04-03-2011, 19:55
Мм, сериозно- не!
Отдръпни се , докато тя си реши какво да прави. За нищо не се бори и нищо не прави, защото става друга работа и е много мазало.
Ако иска да е с теб,а не с него- ок. Обаче и този другия сигурно си я обича, и той душа носи." Не прави на другия това, което не искаш да ти правят на теб" е приказката...
Никакви принципи няма да престъпваш, ако спреш контакти с нея до момента, в който тя се разбере с него. Защото в случая не сте моржове в размножителен период и не се борите на живот и смърт, за да впечатлите женска. Тя си има интелект- да се оправя.

И аз клоня към тази насока , мисля да се разкрия и да изчезна за известно време . Ако е било писано пътищата ни ще се съберат а ако не всеки от там от кадето е дошъл...

Lorein
04-03-2011, 20:37
Ах, тези любовни триъгълници...
Била съм и от двете страни. Преди доста време тръгнах с едно момче - доста прибързано. Още не се бяхме опознали като хората и следователно не ни вървеше много, но въпреки всичко аз хлътнах. Той пък имаше взимане-даване с друго момиче, докато бяхме заедно, после ме остави заради нея. Но после по ирония на съдбата ( и съвсем НЕ нарочно! ) стана обратното... Видя, че с това момиче не му е хубаво, върна се при мен и подписа ми показва колко е успешно това завръщане. :)
Отнесох се. Та идеята ми беше, че тъй като съм била и от двете страни, знам какво е. Когато провалиш на някого връзката - гадно/гузно ти е. Когато на тебе някой ти провали връзката - още по-гадно ти е. Според мен "скрито" си показвай чувствата. Кофти е, щом сте в една компания. Показвай, че не ти е безразлична, но не прекрачвай границата. Ако правилно си подредиш картите, тя ще разбере намека ти и евентуално по собствено желание ще остави приятеля си и ще дойде при теб. :) А ако не го направи, поне ще си знаеш отговора, без да са ставали някакви драми. Успех! :)

suantito
04-03-2011, 20:53
Lorein , харесва ми идеята ти но просто не съм от хората които могат да седят и да гледат безучасно как неговото момиче е с друг ,незнам от гена или от какво но е недопостимо. Надявам се че ди момента съм направил достатъчно добро впечатление че след известно време да се осъзнае и да види какво е изпуснала :)

Lorein
04-03-2011, 20:58
Знам какво имаш предвид, и на мен ми беше много трудно да го гледам с друга... Добре, а колко сериозни са нещата между нея и приятелят й? От колко време са заедно и мислиш ли, че наистина има нещо повече между тях или е просто ей така? :-o Защото ако са отскоро заедно, пак е по-приемливо да предприемеш нещо, докато не са станали сериозни нещата и така никой няма да е много наранен.

ceballos1990
04-04-2011, 09:15
Първо тя не е твоя ,че да имаш правото да я наричаш така скоро най-много да си изкараш боя,да си навлечеш омразата на някфо си общество от хора надявай се да са смотаняци и това да пипаш там където не е за теб е ЛОШО И ЛИЦЕМЕРНО ти да не си провал ,че да не можеш да си намериш малко ли са свободните момичета и не можаш да разбера ти как си решил ,че сте един за друг щом тя си има приятел май напротив.....всеки втори като тебе пуска такива безмислени теми нито ще получиш отговор с който ще постигнеш нещо а на своя глава смятам ,че както си се засилил ще има БОЛНИЦА и бира ти си знаеш все пак успех в комплексарското начинание.

vIKToriYa
04-04-2011, 09:20
действай ..... !!! :)

Josefinne
04-04-2011, 12:26
Aко бях да твое място, щях да се опитам да й стана симпатичен, да флиртувам с нея, докато тя не ми каже, че не го иска. В крайна сметка тя е достатъчно голяма, за да решава сама за себе си и няма да е честно да решаваш вместо нея.
разбирам човек да бъде лоялен към приятелите си и да не сваля гаджетата им, но ти към нейния приятел няма за какво да бъдеш лоялен. А към нея - ако те сметне за по-готин, то...Ами щастлив съвместен живот, guys!